Mistrovské dílo

Mistrovské dílo

Notebook, který si sebou můžete vzít kamkoli? Bez problému, vždyť se jedná o nejmenší 15" notebook na světě. Navržen tak aby poskytoval svobodu vašemu tvůrčímu potenciálu a zároveň stylový a plný inovativních technologií. Kromě neuvěřitelného výkonu nabízí dech beroucí bezrámečkový displej NanoEdge, exkluzivní pant ErgoLift, nebo touchpad NumberPad.
31 263 | 37 828 s dph
Více info
Výkon ve štíhlém těle

Výkon ve štíhlém těle

V elegantním šasi, které je o 15 % lehčí a menší než předchozí generace se skrývá výkonná pracovní stanice Precision 7730 určená pro práci v těch nejnáročnějších profesionálních grafických aplikacích. Špičkového výpočetního výkonu dosáhnete díky nejnovějším 6 jádrovým procesorům Intel® Core™ 8. generace, 512 GB SSD disku nebo profesionální grafické kartě Nvidia Quadro.
49 098 | 59 409 s dph
Více info
Pracujte za pochodu

Pracujte za pochodu

Produktivita v průběhu celého dne již není jen sen. Seznamte se s Lenovo Thinkpad T480, stvořeným pro mobilní výkon. Mezi jeho charakteristické vlastnosti patří odolnost, snadná manipulace a výkonné zpracování. Díky tomu pozvedne vaši efektivitu práce na zcela novou úroveň. Nová, již osmá generace procesorů Intel® Core™ přináší výkon stolního počítače do vašeho laptopu a nově až 15 hodinovou výdrž baterie.
40 870 | 49 453 s dph
Více info
Pomocník při práci

Pomocník při práci

Dell Vostro 5581 je profesionální pracovní stanice, která vás nikdy nebude brzdit v honbě za perfektními výsledky. Spojuje v sobě velký 15" displej s Full HD rozlišením, bezproblémové připojení a zabezpečení, na které se můžete vždy spolehnout díky hardwarovému modulu TPM 2.0 (Trusted paltform module) poskytujícímu ochranu obchodní třídy a úložiště šifrovacích klíčů.
19 207 | 23 240 s dph
Více info
Tělo z hořčíku

Tělo z hořčíku

Ultratenký 15,6" notebook Acer Swift 5 poskytuje styl a výkon kamkoli půjdete. Neuvěřitelně štíhlý a lehce přenosný notebook se pyšní šasi z prémiové slitiny hořčíku a lithia, tenkou konstrukcí o šířce pouze 14,6 mm a váhou pouhých 0,97 kg. Díky procesorům Intel Core 8. generace i7 Whiskey Lake je vždy připraven splnit vaše požadavky. Rychlé spouštění aplikací a bezproblémový multitasking jsou jeho doménou.
34 157 | 41 330 s dph
Více info
Maximální flexibilita

Maximální flexibilita

Obraz ještě nikdy nebyl natolik realistický. Oslňte vaší prací v každém koutu vašeho podniku, díky 360° pantu a možnosti nastavení displeje HDR, které posouvá zobrazení barev na zcela novou úroveň. Nyní už kreativita nezná mezí. Při použití integrovaného pera Lenovo ThinkPad nebo full HD dotykového displeje můžete konečně ukázat světu co ve vás opravdu je.
65 821 | 79 643 s dph
Více info
Dostojí svým slibům

Dostojí svým slibům

Užívejte si plného výkonu počítače v pohodlí kanceláře, nebo uvolněte uzdu své kreativitě s flexibilitou a svobodou tabletu. Tablet PC HP Elite x2 s odnímatelným displejem vám umožní obojí. Zatímco výkonný procesor 8. generace Intel® Core™ zpracovává vaše profesionální aplikace, mobilita tabletu vám umožní pracovat téměř kdekoli za jakékoli situace. Elite x2 splňuje vše, co odnímatelné zařízení slibuje.
37 132 | 44 930 s dph
Více info
Dostupná inovace

Dostupná inovace

ProBook 650 čtvrté generace se zbrusu novým, tenčím designem představuje budoucnost firemních laptopů. Poskytne výkon na firemní úrovni, zabezpečení, správu a zároveň podporu současných technologií i možnost připojení starších zařízení. Ideální pro profesionály, kteří se nenechají omezovat a svůj výkon chtějí stavět na spolehlivých a bezpečných základech.
33 850 | 40 959 s dph
Více info