Stejné a přesto jiné

Stejné a přesto jiné

Apple Watch Series 4 přichází oproti minulému modelu s řadou inovací a vylepšení, na které jsme netrpělivě čekali již od roku 2017. Mezi nejvíce viditelné změny patří hned na první pohled vůbec největší displej, který kdy Apple do svých hodinek vsadil. Díky minimalistickému rámečku obrazovky je displej nyní o 30 % větší.
Personalizace vzhledu je dalším faktorem, který vás na Watch S4 jednoduše nadchne. Na výběr máte z nepřeberného množství vzhledů jak displeje, tak řemínků, mezi kterými si každý najde to své, ať už se zrovna chystáte do fitness centra nebo do společnosti.
Velké změně se nakonec nevyhnula ani ovládací korunka. Nyní je hlavní ovládací prvek hodinek o 30 % menší a navíc je vybavena haptickou odezvou, a mechanickým otáčením s precizním cvakáním. Ovládání je tak ještě jednodušší a instinktivnější.
Kromě standardních komponent jsou hodinky vybaveny mimo jiné elektrokardiogramem (ECG), který nepřetržitě měří vaši tepovou frekvenci a upozorní vás při každém odchýlení od běžných hodnot. Další funkcí pro ochranu zdraví je funkce detekce pádu pomocí zabudovaného gyroskopu s možností okamžitého přivolání pomoci. Apple Watch již zachránily ne jeden život.
Watch S4 disponují od základu přepracovaným čipem S4, který i přes své miniaturní rozměry nabízí prostor pro extrémně výkonný systém. Čtvrtá generace procesoru navíc pracuje rychleji než kdy jindy při minimální energetické spotřebě. Na jedno nabití tak vydrží až 18 hodin.
10 094 | 12 214 s dph
Více info
Posunutá hranice

Posunutá hranice

Hranice je třeba posouvat. A proto se nám nový smartphone Huawei P20 Pro vůbec poprvé představuje s trojitým 40 Mpx fotoaparátem Leica. Vaše důležité životní okamžiky nyní zachytíte s bezkonkurenční ostrostí, přesností barev a neuvěřitelnými detaily ať už trávíte čas v práci nebo s rodinou. Dosáhněte profesionální kompozice s podporou procesoru Kirin 970 s integrovanou NPU a technologií HiAI.
14 261 | 17 256 s dph
Více info
Nová definice fotografie

Nová definice fotografie

Samsung Galaxy S9, to není jen revoluční fotoaparát s variabilní clonou schopnou se přizpůsobit světlu ve dne i v noci. Je to výkonný pomocník, který se přes dokovací modul DeX bleskem promění v počítač. Stačí připojit myš, klávesnici a monitor. Se dvěma SIM kartami ve standardu jej spolehlivě použijete ve všech sítích.
15 035 | 18 193 s dph
Více info
Průmyslová špička

Průmyslová špička

S nejnovějšími inovativními funkcemi přichází nový tablet Tab Active 2 jihokorejského giganta. Samsung přichází s designem se zvýšenou odolností, a dále také se zdokonalenými funkcemi pro využití ve firmách a průmyslovém sektoru. Galaxy Tab Active2 pomáhá urychlit digitální transformaci průmyslových odvětví jakožto dopravních, bezpečnostních či výrobních systémů. Nově nabízí větší škálu funkcí včetně integrovaných biometrických prvků.
9 083 | 10 990 s dph
Více info
Ve dvou se to lépe fotí

Ve dvou se to lépe fotí

Dívat se na svět oběma očima je přirozené, tak proč jen jeden fotoaparát? Společnost Honor jako průkopník v oblasti duálních fotoaparátů ve svém nejnovějším smartphonu Honor 9 Lite posouvá hranice opět dále a přichází s duálními fotoaparáty na přední i zadní straně telefonu. Navíc si díky bezrámečkovému FullView displeji s Full HD+ rozlišením vychutnáte focenou scénu v její plné kráse.
4 075 | 4 931 s dph
Více info
Více než hodinky

Více než hodinky

Třetí návrat chytrého náramku, který zaručeně pomůže porozumět vašemu zdraví. Nabízí nepřetržitý celodenní monitoring srdečního tepu a dalších životních funkcí pomocí nejpokročilejších snímačů a algoritmů, více než 15 módů pro cvičení a vodotěsnost až do 50 metrů. Oproti druhé verzi disponuje o 40 % větším displejem, je o 20 % lehčí a vydrží až o 2 dny déle. Nově ve speciální edici se silikonovým řemínkem.
4 037 | 4 885 s dph
Více info
Co je to SCANPHONE?

Co je to SCANPHONE?

Toto je nejpopulárější skenovací telefon: Honeywell Dolphin 60s. Krom telefonování brilantně skenuje 1D i 2D kódy a má řadu zabudovaných aplikací pro použití v podnicích. Je odolný a s výdrží baterie na celou pracovní směnu při plném provozu. Má Wi-Fi, Bluetooth a skvělou klávesnici. Krom toho má plno bratříčků z rodiny Honeywell.
13 482 | 16 313 s dph
Více info