Plocha nekonečných možností

Plocha nekonečných možností

Pro představení této novinky si společnost Apple nepřichystala žádnou tiskovku ani slavnostní uvedení na trh. Společně s menším sourozencem iPad mini vypustila do světa iPad Air zcela bez ohlášení skrze vlastní webové stránky. Tím velice překvapila, neboť se tak stalo týden před konáním velké akce Apple Keynote.

Pod prostým označením bez jakéhokoli číslování nebo dovětku se nám tedy představuje iPad Air, který se na první pohled od svých předchůdců nijak razantně neliší. Ovšem hlavní rozdíl spočívá především ve výkonu, neboť oba nové tablety pracují na nejmodernějším čipsetu Apple A12 Bionic, který je chloubou nejnovějších iPhonů z loňského roku XR, XS a XS Max. Tento čipset vybavený Neural Enginem nové generace dosahuje rychlosti a schopností umělé inteligence a pomáhá například s funkcí FaceID. V současnosti by neměla existovat aplikace, se kterou by si tento čipset neuměl poradit.

Prakticky neomezenou kapacitu zábavy vám nabídne 10,5" úhlopříčka displeje iPad Air. Přesto je tablet pouze 6,1 mm tenký a váží necelého půl kilogramu. Dotykový retina displej s rozlišením 2224 x 1668 pixelů oceníte jak při práci, tak při zábavě. Nabídne technologii True Tone a jas 500 nitů. A navíc díky používání stylusu Apple Pencil bude ovládání ještě intuitivnější a snažší.

Další inovací je možnost využívat plnohodnotnou klávesnici Smart Keyboard. Tu připojíte jednoduše bez jakéhokoli párování nebo nabíjení a v případě, že ji nebudete potřebovat, z ní pouhým přeložením uděláte tenký a lehký kryt přes displej tabletu.

Zdá se, že motto jenž Apple uvedl na pozvánkách na již zmíněnou akci Keynote bude mít něco do sebe: ,,It's Showtime!"
 
256 GB za 20 373 Kč | 24 651 Kč s dph
Více info
Nekonečný displej

Nekonečný displej

Zbrusu nový design pro ničím nerušený pohled. Žádný výřez. Samsung S10+ je smartphone představující novou generaci inovací. Díky technologii Dynamic AMOLED, přesnému vyřezávání laserovým paprskem a integrovaným bezpečnostním prvkům je Infinity-O displej tou nejpokročilejší obrazovkou, kterou kdy telefony Galaxy měly.
23 076 | 27 922 s dph
Více info
Skvěle vybavený

Skvěle vybavený

Honor View 20 to je precizní zpracování s prémiovými prvky za cenu, která vám může připadat až směšná ve srovnání s vlajkovými modely jiných značek. Co View 20 odlišuje, je především čelní strana displeje, která nemá nemá velký výřez obrazovky, ale pouze jediný kulatý výřez pro přední kameru.
13 545 Kč | 16 390 Kč s dph
Více info
Vždy po ruce

Vždy po ruce

Pokud jste si Apple Watch S4 stále nepořídili, tak nyní máte ještě o důvod víc. Nejen, že se chytré hodinky pyšní doposud největším displejem, který je díky minimalistickému rámečku o 30 % větší, ale nyní je navíc dostupná služba Apple Pay, která vám umožní nechat peněženku doma a vyrazit do světa se vším co potřebujete na vašem zápěstí.
10 094 Kč | 12 214 Kč s dph
Více info
Stále u špice

Stále u špice

Důležitým aspektem řady Galaxy Note byl vždy ten nejlepší možný výkon a s tím spojený hardware. Ani u „devítky“ tomu není jinak. Změnou prošel i stylus S pen, který se řadí k dalším základním charakteristikám řady Note. Nově funguje jako samostatné bluetooth zařízení s technologií Bluetooth Low Energy.
21 937 | 26 544 s dph
Více info
Vyprodán do minuty

Vyprodán do minuty

Nový zástupce nejvyšší třídy smartphonů je tady. A přestože cena tomu zdaleka neodpovídá, patří do ní Xiaomi Mi 9 oprávněně. Disponuje pro tento rok nejvýkonnějším dostupným procesorem Qualcomm Snapdragon 855 a zároveň je prvním s tímto procesorem na trhu.Není divu, že při oficiálním release společnosti se vyprodal za 53 vteřin.
12 124 Kč | 14 670 Kč s dph
Více info
Obrněná trojice

Obrněná trojice

Tablety ZEBRA Xplore řady L10 – to jsou tři terénní obrněnci: XSlate, XPad a Xbook, ozbrojení 8. generací procesorů Intel Core a Pentium. Windows na nich vydrží běžet až 24 hodin na jedno nabití - a pozor - baterie je výměnná za provozu! K zabudované výbavě patří nativní rozhraní RJ-45, COM port, čtečka čárových kódů a další prvky.
49 950 | 60 440 s dph
Více info