Využijte analytický systém HPE InfoSight

Cloudový informační portál pro analýzu a efektivní řízení storage i infrastrukturních řešení HPE.

Jak a kdy se objevil systém HPE InfoSight

Když před časem společnost HPE kupovala Nimble Storage, říkali jsme si, proč asi, když sortiment kupované společnosti se částečně překrývá se stávajícím sortimentem HPE? Disková pole lze nabízet různá, skutečných odlišností je ale mezi různými typy stejné třídy jako šafránu. Neviditelná ruka trhu tady funguje dokonale a každou novou funkci má konkurence relativně rychle k dispozici také. A když ne tato, pak jiná konkurence určitě. Teprve po čase jsme si dokonale uvědomili, že jedním z důvodů nákupu je docela určitě analytický cloudový informační systém InfoSight, který byl původně vyvinut a provozován pouze pro všechna zařízení Nimble Storage prodaná po světě.

Systém je totiž postupně doplňován i o analytiku pro jiné produkty společnosti HPE, v současné době to jsou HPE 3PAR disková pole, hardware HPE StorOnce a zálohovací softwarové komponenty HPE RMC (Recover Management Central). Postupně by měly přibýt také HPE servery, hyperkonvergovaná IT infrastruktura, síťové aktivní prvky atd.

Více info

HPE 3PAR StoreServ disková pole

HPE-3PAR-StoreServ
Moderní úložiště se vším všudy, která poskytnou základ pro stabilní IT infrastrukturu.

HPE InfoSight analytika s využitím umělé i lidské inteligence

Podobně jako v problematice antivirové ochrany může být spousta případných problémů aplikačního prostředí navázaná na serverovou virtualizační platformu a diskové pole totožná pro větší množství zákazníků. V HPE InfoSight nástroji existuje silná analytická část, která na základě sběru dat z velkého množství různých prostředí dokáže identifikovat problémy vzniklé např. po aplikaci upgrade na databázové stroje a vydat včasné varování všem dotčeným subjektům a doporučit jim obranu nebo nápravu nežádoucích stavů. Pokud umělá inteligence na některé problémy nestačí, nic se neděje, HPE InfoSight je navíc vybaven i inteligencí lidskou. Tým inženýrů pracuje nonstop na identifikaci případných nežádoucích stavů, hledá způsoby jejich eliminace a dává doporučení uživatelům všech dotčených systémů. Podívejte se na hodnocení finančního dopadu prediktivní analytiky HPE InfoSight vytvořené na základě zákaznického průzkumu.

HPE Nimble Storage disková pole

HPE-Nimble.JPG Inteligentní samoobslužná flash úložiště pro datová centra a cloud s 99.9999% dostupností.

HPE InfoSight pomůže se zrychlením podnikových aplikací

HPE InfoSight portál je analytický portál. Co to přesně znamená? Dáte-li dohromady statistiky z většího počtu stejných diskových polí, provážete-li je díky informacím o virtuálních serverech i s aplikační vrstvou, tak budete schopni analyzovat nejenom chování a stav pole i virtuálních serverů, ale i chování aplikačního prostředí samotného. A to je hlavní důvod, proč je HPE InfoSight tak výjimečný.

Uživatelé informačních systémů si často nejvíce stěžují na pomalé odezvy, abyste rychle a přesně lokalizovali, že to je anebo není způsobeno IT infrastrukturou a ne samotným informačním systémem. S HPE InfoSight portálem dostáváte k dispozici velice účinný nástroj k rychlé identifikaci případných problémů. A pokud rychle eliminujete vliv hw komponent IT infrastruktury, můžete se lépe věnovat tlaku na autory informačního systému a požadovat jeho případné zrychlení od nich.

HPE InfoSight je obrovským krokem vpřed

Všechno dosud o HPE InfoSight popisované je k dispozici dokonce i v případě, že je diskové pole vypnuté, protože všechny potřebné informace a přístupy k nim jsou na popisovaném portálu off-line. Abyste neměli obavy o svá data, na HPE InfoSight portále leží opravdu jen a jen data statistická popisující chování pole a virtuálních serverů. Tedy v žádném případě pole neodesílá žádné soubory, které jsou na diskovém poli uložené.

HPE StoreOnce zálohovací zařízení

HPE-StoreOnce.jpg

Nabízí jednoduchou a flexibilní ochranu dat s rychlou obnovou a integrací aplikací.

IBM POWER9 servery drtí svým výkonem rozsáhlá data i většinu konkurence


Požadavky na servery, které mají zvládnout výzvy dnešní kognitivní doby a mají mít výkon pro zpracování rozsáhlých dat i využití umělé inteligence definují mnohem vyšší propustnost dat a vyšší úložnou kapacitu než dříve. Systémy IBM® Power Systems™ LC921 a LC922 jsou konstruovány tak, aby splňovaly tyto požadavky s designem serverů bohatým na diskový prostor, který poskytuje špičkovou výpočetní techniku pro analýzu dat s obrovskou kapacitou úložiště. LC921 a LC922 umožňují rychlejší přístup k datům a efektivnější rozšiřování díky pokročilé IO architektuře POWER9™ a PCI Express (PCIe) 4.0 a získávají tak svým zákazníkům konkurenční výhody.

Více info