Kurz Windows Server 2016 - zabezpečení

Kurz Windows Server 2016 - zabezpečení

Kurz je určen IT profesionálům, kteří potřebují zvýšit zabezpečení IT infrastruktury. Zabývá se tématy, co dělat, pokud již k napadení došlo, jak nastavit práva, která minimalizují bezpečnostní rizika. Kurz také podrobně popisuje, jak lze zmírnit hrozby malware, ukazuje možnosti nástroje Threat Analysis v systému Windows Server 2016, zabezpečení virtualizační platformy a využívání nových možností nasazení nástrojů pro zvýšení bezpečnosti, jako je Nano server a kontejnery. Kurz také vysvětluje, jak můžete chránit přístup k souborům pomocí šifrování, a jak můžete zvýšit zabezpečení vaší sítě dynamickou kontrolou přístupu. Kurz doporučujeme také jako vhodnou přípravu k certifikační zkoušce 70-744 Securing Windows Server 2016.
Více info
ESET Secure Office+

ESET Secure Office+

Balík obsahuje produkty pro ochranu koncových zařízení a souborového serveru, které chrání firemní zařízení před všemi typy hrozeb. Kromě antimalwarové ochrany jsou v produktech i další vrstvy ochrany jako je antispam, ochrana proti zapojení do botnetu, firewall nebo cloudový reputační systém ESET LiveGrid. Vzdálená správa je provozována lokálně a lze takto spravovat neomezený počet stanic.
Více info
Hledáte levné MDM?

Hledáte levné MDM?

Pomocí Samsung KNOX Manage je MDM nástroj, kterým můžete nastavovat a spravovat konfigurační profily pro tablety Samsung Galaxy a Apple iPad. Balík je součástí suity Knox (Mobile Enrollment, Knox Configure, Manage, E-FOTA) pro hromadné nastavování, správu, zabezpečení, ovládání a provoz podnikových i soukromých smartphonů a tabletů na platformách Samsung a Apple. Při každém nákupu mobilu a tabletu myslete na to, že za poplatek ve výši několika EUR ročně získáte mnoho dalších funkcí navíc.

Více info
TeamViewer IoT

TeamViewer IoT

Ovládejte, co jste zatím neovládli. Spravujte, monitorujte a na dálku ovládejte všechna svá zařízení, své stroje a přístroje, které lze připojit k Internetu. Ovládnete Android, Linux, Windows. IoT je speciální verze TeamVieweru. Nemusíte platit online na webu výrobce. Jsme TeamViewer Gold Partner. U nás získáte licenční poradenství a licence za projektové ceny.
Více info
Přihlašujte se otiskem prstu

Přihlašujte se otiskem prstu

Hello, Windows! Biometrickou myší MC 4900 tradiční německé značky Cherry se snadno přihlásíte ke svému PC přes Windows Hello. Stačí nastavit svůj otisk prstu a hotovo. Počítač musí být vybaven TPM čipem. Cherry nabízí biometrické klávesnice a čtečky smart karet, také pro zdravotnictví a průmysl. Žádejte projektové ceny.
1 849 | 2 237 s dph
Více info
Víte co se děje ve vašem IT?

Víte co se děje ve vašem IT?

Mějte přehled o všem, co se děje a může dít – a reagujte dříve, než to nastane! Můžete reagovat na provoz v síti, na pokusy o průniky. PRTG umí za vás detekovat až tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste dostali jasnou zprávu, podle které můžete reálně, rychle a účinně zasáhnout. Z jediného místa zareagujete na stoupající teplotu serverů, racků i koncových zařízení, na nedostatek paměti, na stav operačních systémů a jejich patchů.

Více info
Komunikujte bezpečně v souladu s GDPR

Komunikujte bezpečně v souladu s GDPR

Chcete-li skutečně chránit informace svých klientů, ochrana pokročilým šifrováním je nezbytností. Talkey je šifrovací aplikace, která zajišťuje bezpečnou komunikaci mezi vámi a adresátem a naopak. Talkey vygeneruje vám i adresátovi privátní šifrovací klíč, díky kterému budete zprávu umět zabalit a rozbalit jen a pouze vy. Pro jakéhokoliv potenciálního čtenáře se stane v případě odposlechnutí nerozluštitelnou a bezcennou. Aplikace šifrování je přitom velmi snadná.
Více info