Nová témata k zamyšlení, reference, akce

Otevřený prostor pro IT inspiraci

6/2017

logo OpenSpace

AC
Inspirace Reference Novinky Tip

??

ACojeto:
Portál

Slovo "portál", pocházející z latinského PORTA, dnes používáme v mnoha různých významech. To základní mají ale společné a vychází z jeho původního významu a tím je BRÁNA.

Chci vědět víc  

Inspirace

autocont.cz/inspirace  

In

AC Portál 365 - snadno a rychle

Představujeme náš nový softwarový produkt. Sadu hotových aplikací, díky kterým využijete platformu Office 365 naplno a okamžitě tak můžete začít provozovat plnohodnotný portál vaší organizace.

Chci vědět víc  

HPE 3PAR - flexibilita a dostupnost

Moderní diskové úložiště, které efektivně nakládá s diskovým prostorem a využívá řadu pokročilých vlastností, díky nimž můžete své aplikační prostředí provozovat podle svých představ s přijatelným rozpočtem.

Chci vědět víc  

Reference

autocont.cz/reference  

Ref

logo Linaset a.s.

Již žádný papír! Elektronizace faktur a portálové úložiště.

Linaset a.s.

Zrychlení zpracování faktur o 40 %, roční úspora 500 000 Kč a přitom návratnost investice do 3 let. Zvolili jsme kompletní digitalizační řešení, které pokrývá celý životní cyklus dokumentu.

Chci vědět víc  

logo Madeta a.s.

S námi je IT infrastruktura vysoce dostupná a úspornější

Madeta a.s.

Zákazník získal řešení s vysokou dostupností, díky dvěma identickým úložištím, zapojeným do synchronní replikace, které toto prostředí vyžadovalo. Bonusem je i nižší spotřeba elektrické energie.

Chci vědět víc  

Novinky

autocont.cz/forum  

Nws

IT pro Byznys ve znamení digitální transformace

Druhý ročník naší zákaznické konference se nesl v duchu informačních systémů, aplikačních řešení a bezpečnosti v době digitální transformace.

Číst dále  

Co je to vlastně průmyslový IT hardware

IT prostředky vhodné pro použití v průmyslových aplikacích musí splňovat několik zásadních parametrů, které předurčují HW k použití v náročném průmyslovém prostředí.

Číst dále  

TIP

Jedinečnost v malém

Tenký, lehký a neuvěřitelně mobilní notebook Dell XPS 13 2v1 je nejmenší 13 palcový notebook. Je elegantní z každého úhlu, vybaven prvotřídním 360° závěsem pro nastavení do 4 flexibilních pozic.

Zobrazit více 


Více produktových tipů a novinek se dozvíte v novém vydání AutoCont eKatalogu 6/2017!

Dell XPS 13 9365

Odhlášení z mailingu zde.