Otevřený prostor pro IT inspiraci

Zobrazit v prohlížeči

11/2016

OpenSpace

AC
Novinky Inspirace Reference Akce Právě vychází

??

ACojeto:
SDDC

Informatika je složitá. A složitá řešení nemá nikdo rád; jednak jsou drahá, jednak poruchová, všechno kolem nich vyžaduje kvalifikované specialisty, změny a opravy zaberou hodně času. Přesto je máme všude kolem sebe, protože spoustu věcí neumíme dělat jednoduše.

Chci vědět víc  

Investujte 3 minuty svého času, poskytněte nám zpětnou vazbu a získejte Huawei P8 Premium Dual SIM Gold. Špičkové zařízení s možností využití dvou SIM karet. Štíhlá linie, kovové materiály a k tomu fotoaparát a mnoho zajímavých funkcí.

Odpovězte a vyhrajte  

!!

AConázor:
ANKETA

Novinky

autocont.cz/forum  

Dr.Max řídí reklamní obsah na LCD displejích z jednoho místa

Instalace 2000 LCD displejů na 380 poboček a software pro centrální distribuci obsahu - největší "digital signage" instalace ve Střední Evropě.

Chci vědět víc  

Efektivní správa 750 počítačů v Univerzitě Pardubice s využitím VDI

Univerzita Pardubice provozuje svých 750 pracovních stanic s využitím technologie virtuálních desktopů - snáze a bezpečněji.

Chci vědět víc  

Inspirace

autocont.cz/inspirace  

Chcete mít efektivnější datacentrum?

Vaše IT infrastruktura může vypadat tradičně - rackové servery či blade šasi, k tomu připojené pole a nějaký ten software pro management. Nebo také můžete postupně začít budovat IT infrastrukturu, která bude ekonomičtější, nenáročná na místo, efektivně spravovatelná a budete v ní schopni softwarově definovat téměř cokoliv.

Chci vědět víc  

Další novinky v prostředí AC CLOUD

Od listopadu 2016 došlo k navýšení kapacity e-mailových schránek ve službě Firemní-email prostředí AC Cloud - z 1 GB na 5 GB za stávajících cenových podmínek. Připomínáme i nedávno zprovozněnou možnost šifrování e-mailové komunikace. Přínosy prostředí AC Cloud demonstrují i nová videa.

Chci vědět víc  

Reference

autocont.cz/reference  

logo Matematicko-fyzikální fakulta UK

Serverovna pro Archív vizuální historie

Matematicko-fyzikální fakulta UK

Vybudování IT infrastruktury pro archív, který obsahuje téměř 52 000 audiovizuálních svědectví přeživších holocaustu. Fakultě byla dodána výpočetní, virtualizační a síťová infrastruktura, tak aby byly splněny požadavky na flexibilitu konfigurací i minimální prostorové možnosti.

Chci vědět víc  

logo Městský úřad Mariánské Lázně

Správa a řízení identit pro efektivně fungující úřad

Městský úřad Mariánské Lázně

Řešení AC Identita umožnilo lepší chod, vyšší transparentnost a bezpečnost jednotlivých agend úřadu. Navíc je možné předejít problémům souvisejícím s nedostatečným a netransparentním řízením účtů a možným zneužitím neopodstatněného oprávnění.

Chci vědět víc  

Akce a semináře

autocont.cz/akce  

TechFórum 2016 ve videozkratce

Nebyli jste na letošní konferenci TechFórum? Na videích se v krátkých ohlédnutích můžete v kostce dozvědět, co účastníky nejvíce zaujalo a získat i další poznatky a hodnocení z úst garantů jednotlivých bloků: Cloud a naše zkušenosti s ním / Řízení a bezpečnosti IT / Digitální transformace firmy i od marketingového ředitele AutoContu.

Chci vědět víc  

Výzva č. 46/47 "ICT souvislosti"

Olomouc, 23. a 24. listopadu 2016

Seminář věnovaný výzvám IROP č. 46/47 pro základní školy. Podpora je zaměřena na stavby a stavební práce spojené s výstavbou a modernizací infrastruktury základních škol - odborných učeben a nákup potřebného vybavení.

Chci vědět víc  

TIP

Nový Macbook Pro

Nová generace MacBooku je rychlejší, výkonnější a podstatně lehčí. Nejdůležitější novinkou je integrace Touch Baru - skleněného displeje, který mění své funkce podle toho, co právě děláte a tím zlepšuje vaši produktivitu.

Chci vědět víc 


Právě vychází

Nejen o této skvělé novince od Apple se dozvíte v novém vydání AutoCont eKatalogu 11/2016 plném dalších produktových tipů a novinek na měsíc listopad!

lenovo yoga book

Odhlášení z e-mailové komunikace společnosti AutoCont zde.