Otevřený prostor pro IT inspiraci

Zobrazit v prohlížeči

10/2016

OpenSpace

AC
Novinky Inspirace Reference Akce Právě vychází

??

ACojeto:
DR

S tím, jestli se něco nečekaně pokazí, mnoho dělat nemůžeme. S tím, jak rychle a kvalitně uvedeme věci do původního stavu, můžeme dělat mnoho.

Chci vědět víc  

Novinky

autocont.cz/forum  

Konference TechFórum 2016 přilákala 350 účastníků

AutoCont pro své zákazníky uspořádal 3. ročník konference, která zaznamenala velký zájem ze stran IT manažerů a specialistů. Motto: "Firmy i IT se mění, inspirujte se".

Chci vědět víc  

Společnost Pumpa řeší provoz svého IT jako službu

V dnešní době se více a více firem zaměřuje především na své podnikání a starost o provoz části či celého IT přenechává externím specializovaným firmám.

Chci vědět víc  

Inspirace

autocont.cz/inspirace  

Přežije vaše IT katastrofu?

Nefunkční IT je dnes firemní katastrofou. Ale každá technika se může rozbít či přestat fungovat. Každé místo může zasáhnout nenadálá nouzová situace či přírodní katastrofa, či jen selhat lidský faktor. Pro zvládání havarijních stavů, vám pomůžeme vám sestavit vhodné a funkční Disaster Recovery řešení.

Chci vědět víc  

Řídíte efektivně lidské zdroje?

Magma HCM (Human Capital Management) je informační systém vyvíjený společností AutoCont, který plně podporuje práci s lidskými zdroji. Moderním způsobem řeší nábor, přípravu a rozvoj zaměstnanců, plánování práce, hodnocení a řízení výkonu, motivace a zaměstnanecké benefity, personální evidenci a zpracování mezd.

Chci vědět víc  

Reference

autocont.cz/reference  

logo JTEKT

Vybudování nové SAN a LAN infrastruktury

JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o.

Řešení v oblasti dat vyřešilo výkonová, kapacitní a bezpečnostní rizika. Nová topologie a infrastruktura LAN zabezpečila dlouhodobé optimální fungování a správu sjednocením řešení nad prvky jednoho výrobce, který je nyní stejný ve všech oblastech IT prostředí.

Chci vědět víc  

logo ASSA ABLOY

Zásadní zvýšení dostupnosti datových úložišť

ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.

Zákazník potřeboval vyřešit rostoucí nároky na nepřetržitou výrobu, která je podporována právě IT technologiemi. AutoContem navržené a realizované řešení narovnalo nejen vrstvu komunikační a vrstvu datových úložišť, ale zohlednilo také dostupnost geografickou.

Chci vědět víc  

Akce a semináře

autocont.cz/akce  


26. října 2016
Olomouc

Počítačová síť - klíčová platforma pro inovace

Představíme dva ucelené koncepty řešení, přispívající ke zlepšení konkurenceschopnosti. Pozveme vás na živou ukázku implementace a nasazení síťových prvků Cisco řešení a to jak klasickým způsobem, tak i řešením pomocí cloudových služeb.

Chci vědět víc  


2. listopadu 2016 - Brno
9. listopadu 2016 - Olomouc
10. listopadu 2016 - Ostrava

Licencování produktů Microsoft a Office365 v praxi

Hledáte cenově efektivní a legální cestu k produktům Microsoft? Na semináři získáte přehled o licenčních programech a aktuálních novinkách. Představíme obchodní případy Office365 a jejich nasazení v praxi.

Chci vědět víc  


2. listopadu
Jihlava

Vyhodnocování a řízení bezpečnostních incidentů produkty SIEM

Mnohé společnosti se v současnosti potýkají s přívalem bezpečnostních hrozeb a řeší, jak se proti nim ochránit. Seznámíme vás s prostředky, kterými můžete bezpečnostním hrozbám čelit a představíme technologii IBM Security QRadar SIEM.

Chci vědět víc  


9. listopadu
Praha

Konec papírování - moderní způsoby digitalizace a vytěžování dat v praxi

Seminář věnovaný problematice moderních způsobů digitalizace a vytěžování dat ve společnosti. Předvedeme moderní metody dle posledních trendů, např. skenování a vytěžování mobilními zařízeními, vytěžení formulářů, faktur apod. Představíme zkušenosti z projektu ve společnosti AT Computers a.s.

Chci vědět víc  

TIP

Lenovo Yoga Book

Nejžhavějších novinka, která má místo obvyklé klávesnice speciální plochu, která slouží buď jako virtuální klávesnice s haptickou odezvou, nebo ji můžete použít jako tablet na kreslení perem Real Pen.

Chci vědět víc 


Právě vychází

Nejen o této skvělé novince od Lenovo se dozvíte v novém vydání AutoCont eKatalogu 10/2016 plném dalších produktových tipů a novinek na měsíc říjen!

lenovo yoga book

Odhlášení z e-mailové komunikace společnosti AutoCont zde.