Otevřený prostor pro IT inspiraci

Zobrazit v prohlížeči

9/2016

OpenSpace

AC
Novinky Inspirace Reference Akce Právě vychází

??

ACojeto:
ERP

Kdo podniká, vede účetnictví, neboť tak velí zákon. Kdo podniká, ten také ví - ať je to živnostník, nebo manažer či majitel větší firmy - že samo účetnictví jako zdroj užitečných operativních informací je skoro k ničemu. Obsahuje příliš málo údajů a v příliš strohé formě. Podnikatel i podnik potřebuje víc. Tak vznikly systémy ERP.

Chci vědět víc  

Novinky

autocont.cz/forum  

AutoContu přibývají spokojení zákazníci ESO9

AutoCont dokončil další implementaci ERP systému ESO9, a to u společnosti Českomoravská distribuce s.r.o. ESO9 zákazníci provozují jak ve svém prostředí IT infrastruktury, tak v prostředí AC CLOUDu.

Chci vědět víc  

V prostředí AC CLOUD běží další podnikový informační systém

Po podnikových informačních systémech Microsoft Dynamics NAV a ESO9 se SAP stal dalším systémem, který společnost AutoCont rutinně provozuje pro zákazníky ve svém prostředí AC CLOUD.

Chci vědět víc  

AutoCont dokončil spojení se společností AG COM

K 1. červenci 2016 byla dokončena transakce, kterou AutoCont oznámil v září 2015 a na základě které se IT divize společnosti AG COM postupně začleňovala do struktur společnosti AutoCont. Integrace se týkala celkem 40 osob a dotkla se dvou částí AutoContu CZ.

Chci vědět víc  

AutoCont mezi třemi nejlepšími partnery Nintex v EMEA regionu

Společnost Nintex celosvětově oceňovala své nejlepší partnery za poslední fiskální rok. AutoCont se umístil mezi třemi nejlepšími partnery v rámci regionu EMEA v kategorii "Business Excellence Award", která reprezentuje oblast partnerů s největším růstem prodeje.

Chci vědět víc  

Inspirace

autocont.cz/inspirace  

eIDAS platí již od 1. 7. 2016!!!

EU eIDAS je nařízení o elektronické identifikaci a službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce na vnitřním trhu. Zní to strašidelně, ale je to jen směrnice! Část nařízení, která vstupuje v platnost, se vás zatím netýká. Je však třeba myslet na budoucnost...

Chci vědět víc  

Novinky v ERP systému ESO9

Pro uživatele jsou k dispozici nové verze podnikového informačního systému. ESO9 je připraveno na nadcházející změny související s EET, která bude součástí ESO9 Start a modulu ESO9 Prodejna. Blíží se termíny Snídaní s ESO9, s cílem inspirovat stávající i nové zákazníky.

Chci vědět víc  

Reference

autocont.cz/reference  

PULS investiční s.r.o.

Digitalizace procesů ve výrobě

PULS investiční s.r.o.

Zavedení vizuálního managementu umožnilo zaměstnancům společnosti mít dokumenty přístupné v aktuální podobě přímo ve výrobě, kde si je mohou zobrazit a pracovat s nimi na zobrazovacím zařízení, které funguje na podobném principu jako tablet.

Chci vědět víc  

Českomoravská energetika s.r.o.

ERP systém ESO9 v cloudu

Českomoravská energetika s.r.o.

ESO9 umožnilo rychlé nasazení, snížení vstupní investice a rozložení jasně definovaných nákladů do budoucích období. Systém je zároveň připraven na další plynulý rozvoj a je schopen se efektivně přizpůsobit změnám na trhu s energiemi v ČR. Celé řešení navíc funguje v AC CLOUDu.

Chci vědět víc  

Akce a semináře

autocont.cz/akce  


20. září 2016 - Zlín
5. října 2016 - Olomouc

Počítačová síť - klíčová platforma pro inovace

Představíme dva ucelené koncepty řešení, přispívající ke zlepšení konkurenceschopnosti. Pozveme vás na živou ukázku implementace a nasazení síťových prvků Cisco řešení a to jak klasickým způsobem, tak i řešením pomocí cloudových služeb.

Chci vědět víc  


22. září 2016
Karlovy Vary

Představení Magma HCM v praxi

Využijte jedinečnou příležitost osobně se seznámit s fungováním Magmy HCM. Na semináři se dozvíte, jak plánovat a projektovat pracovní místa a organizační strukturu, jak řídit výkon a hodnocení zaměstnanců včetně jejich rozvoje a vzdělávání.

Chci vědět víc  


22. září 2016 - Teplice
21. září 2016 - Zlín
6. října 2016 - České Budějovice

Výzva č. 28 "Specifické informační a komunikační systémy a infrastruktura"

Na semináři pro žadatele o dotaci - v rámci Výzvy č. 28 dostanete nejen obecné informace k tomuto dotačnímu titulu. Hlavním bodem bude prezentace možného naplnění dotace, včetně jejich provázanosti.

Chci vědět víc  


4. října 2016
Pardubice

Licencování produktů Microsoft

Hledáte cenově efektivní a legální cestu k produktům Microsoft? Přijměte pozvání na specializovaný seminář plný užitečných informací, rad a návodů v oblasti licencování produktů Microsoft. Pomůžeme vám zorientovat se v licenčních programech a doporučit vhodný právě pro vás. Není určeno pro školy a akademické organizace.

Chci vědět víc  

TIP

Samsung S7 Edge

Osvědčený smartphone z řady Galaxy nabízí zaoblený displej, voděodolnost, špičkové komponenty v luxusním těle ze skla a kovu, doplněné spolehlivým zabezpečením a správou s utilitami Samsung KNOX.

Chci vědět víc 


Právě vychází

Nejen o této skvělé novince od HP se dozvíte v novém vydání AutoCont eKatalogu 9/2016 plném dalších produktových tipů a novinek na měsíc září!

Notebok HP Folio 1040

ELITA

Právě vychází

Magazín nejen o IT na podzim 2016 vám prozradí, jak předcházet problémům s IT, co vše vám o vašem IT prozradí podniková IT architektura a nabídne také obvyklou porci případových studií a dalších odborných témat včetně exkluzivního rozhovoru s architektem Josefem Pleskotem.

Zobrazit PDF 

mini PC

Právní doložka Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz