Otevřený prostor pro IT inspiraci

Zobrazit v prohlížeči

6/2016

OpenSpace

AC
Novinky Inspirace Reference Akce Právě vychází

??

ACojeto:
SLA

Když kupujete rýži, auto nebo iPhone, mají obě strany kontraktu jednodušší situaci, než když jde o byt, telekomunikační službu nebo správu počítačové sítě. V čem je rozdíl?

Chci vědět víc  

Novinky

autocont.cz/forum  

Finanční poradenství v jednom tabletu je možné díky AutoContu

V květnu spustila společnost Swiss Life řešení pro tablety, které výrazně zjednodušuje administrativu v oblasti finančního a investičního poradenství, přinese úsporu času i vyšší bezpečnost údajů. Toto unikátní řešení bylo pro Swiss Life vyrobeno na zakázku společností AutoCont.

Chci vědět víc  

AutoCont největším českým partnerem Veeamu za rok 2015

V rámci akce Veeam Partner Summit byli oceněni nejlepší partneři Veeamu za rok 2015. Titul český Veeam partner roku 2015 v kategorii největší obrat získala stejně jako vloni společnost AutoCont CZ, která navíc zabodovala také v kategorii největšího počtu obchodních transakcí.

Chci vědět víc  

Inspirace

autocont.cz/inspirace  

Služby podporující zvládat změny ve firmách a lépe řídit IT

Změny ve firmách jsou dnes častější. Mění se organizační struktura, dochází ke spojování či oddělování firem a majitelé chtějí efektivně řízené firmy. I obor IT prochází významnými změnami. Dodáváme služby, pomáhající toto vše zvládat a řízení IT nastavit tak, aby podporovalo podnikání.

Chci vědět víc  

Budoucnost informačních systémů pro průmyslové podniky

Dnešním velkým tématem je oblast Průmyslu 4.0, které v sobě sdružuje i téma internetu věcí. Často vyzní jako klišé, za které je možné schovat všechna technická řešení v oblasti IS průmyslových podniků a automatizace výroby. Zde je konkrétní pohled z hlediska současnosti a budoucnosti.

Chci vědět víc  

Reference

autocont.cz/reference  

logo ok-trans-praha

Komplexní řešení pro dopravu, spedici a logistiku

O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Implementace AC Transport pokryla všechny zákazníkem poskytované služby zejména v oblasti kamionové dopravy. Cílem bylo propojit všechny systémy a evidence do jednoho ERP systému a pomocí BI dokázat provoz sledovat, vyhodnotit a rozvíjet požadovaným směrem.

Chci vědět víc  

logo madeta

Vysoce dostupná a úspornější IT infrastruktura

Madeta a.s.

Zakoupením dvou identických úložišť, zapojených do synchronní replikace, získal zákazník řešení s vysokou dostupností, které jeho prostředí vyžaduje. Bonusem je i nižší spotřeba elektrické energie a nižší potřeba chlazení, což se projeví na dalších úsporách.

Chci vědět víc  

Akce a semináře

autocont.cz/akce  


22. června 2016
Praha

Apple iPad Pro pro konstruktéry a projektanty

Seznamte se s neocenitelným pomocníkem pro konstruktéry, projektanty a designéry. Neomezujte vaši práci na 2D a 3D CAD a BIM projektech ani v případech, kdy jste zrovna na cestách nebo na staveništi.

Chci vědět víc  


28. června 2016
Brno

Výzva č. 28 "Specifické informační a komunikační systémy a infrastruktura II"

Obecné informace k tomuto dotačnímu titulu pro zástupce obcí a jimi zřizovaných organizací. Hlavním bodem semináře bude prezentace možného naplnění předmětu dotace, včetně jejich provázanosti.

Chci vědět víc  


20. července 2016
Praha

All Flash úložiště pro každého uživatele

Přijďte se seznámit s absolutní špičkou z oblasti All Flash technologií. Představíme vám průřez datových úložišť společnosti PURESTORAGE, v jedné z přednášek pak společný projekt PURE-CISCO.

Chci vědět víc  


Červenec 2016
Karlovy Vary

Aktuální nabídka IT kurzů

Doplňte své znalosti a zkušenosti v počítačovém kurzu Microsoft SQL Server – administrace nebo SharePoint pro aktivní uživatele, ukazující praktické možnosti využití prostředí SharePoint v organizaci.

Chci vědět víc  

TIP

Mini PC s Windows 10 v kostce

Extra malé PC bez točivých součástí se zvýhodněnou cenou Windows 10, s VGA/HDMI, Wi-Fi, které najde 100+ možností využití v každé organizaci.

Chci vědět víc 


Právě vychází

Nejen o této skvělé novince od AUTOCONTU se dozvíte v novém vydání AutoCont eKatalogu plném dalších produktových tipů a novinek na měsíc červen!

mini PC

Právní doložka Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480/2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz