Otevřený prostor pro IT inspiraci

Zobrazit v prohlížeči

5/2016

OpenSpace

AC
Novinky Inspirace Reference Akce Právě vychází

??

ACojeto:
DMS

Jsem tak starý, že ještě pamatuji časy, kdy opravdu dávalo smysl vysvětlovat, co to je digitalizace dokumentů a jaké výhody přináší. Tohle máme dnes dávno za sebou.

Chci vědět víc  

Investujte 3 minuty svého času, poskytněte nám zpětnou vazbu a získejte Samsung Galaxy Tab S2. Jedná se o tenké a mimořádně lehké zařízení, kde si všechny své pracovní soubory a další materiály zabezpečíte otiskem prstu.

Odpovězte a vyhrajte  

!!

AConázor:
ANKETA

Novinky

autocont.cz/forum  

Konference IT pro BYZNYS inspirovala více jak 200 účastníků

Začátek května byl v pražském hotelu Pyramida ve znamení nových možností informačních systémů a aplikačních řešení i předávání zkušeností z realizovaných IT projektů s přínosy pro konkurenceschopnost, výkonnost obchodu, flexibilitu výroby a efektivitu řízení firmy.

Chci vědět víc  

Ocenění Microsoft Awards 2016 získaly čtyři naše projekty

Struktura oceněných projektů dokumentuje škálu současných možností AutoContu v oblasti budování hybridních cloud řešení ekonomické IT infrastruktury a poukazuje na schopnosti konzultantů v oblasti informační systémů a navazujících podnikových řešení.

Chci vědět víc  

Inspirace

autocont.cz/inspirace  

Jak na dokumenty ve firmě - digitalizace, DMS, intranet

Využijte výhod skenování a vytěžování dat z dokumentů. Naše DMS řešení umožňuje ukládání, správu a řízení životního cyklu dokumentů s možností rozšíření dokumentového úložiště o procesní aplikace a intranetové moduly, jejich snadné nasazení ocení menší a středně velké společnosti.

Chci vědět víc  

Inspirujte se květnovými novinkami prostředí AC CLOUD

V prostředí AC CLOUD je vše připraveno pro šifrovanou e-mailovou komunikaci firmy. Přidali jsme kompletní ceník a dva názorné příklady nacenění nové služby vDR (Disaster Recovery). AutoCont je též nově pověřeným SCA partnerem a v prostředí AC CLOUD je možno provozovat i licence Office365.

Chci vědět víc  

Reference

autocont.cz/reference  

logo teknia

Komplexní outsourcing IT infrastruktury

Teknia Uherský Brod, a.s.

Díky předání IT do správy AutoContu se zvýšila dostupnost a zabezpečení klíčových podnikových aplikací. Zákazník má k dispozici širokou škálu specialistů AutoContu, kteří jeho IT rozvíjí a pružně reagují na požadavky, což umožňuje se soustředit na vlastní podnikání.

Chci vědět víc  

logo opava

Phishing test, jeho charakteristiky a přínosy

Statutární město Opava

Provedení testu uživatelů zadavatele na "odolnost" phishingového útoku, jednoho z nejčastěji používaného útoku současnosti. Zadavatel si ověřuje, nakolik představuje tento útok skutečnou hrozbu a nakolik jsou jeho systémy zranitelné phishingem.

Chci vědět víc  

Akce a semináře

autocont.cz/akce  


24. května 2016
Plzeň

Počítačová síť - klíčová platforma pro inovace

S příchodem nového pohledu na poskytování infrastruktury a služeb formou veřejných cloudů a tzv. "spravovaných služeb" (Managed Services), se z počítačových sítí stává integrační prvek dnešního IT prostředí.

Chci vědět víc  


25. května 2016
Praha

Bezpečnostní řešení s Kaspersky Lab

Představíme vám netradiční a sofistikované technologie přinášející nový pohled na ochranu dat a informací v podnicích a korporacích. Prezentovat budou zkušení specialisté z centrály Kaspersky Lab.

Chci vědět víc  


2. června 2016
Jihlava

Licencování produktů Microsoft

Specializovaný seminář plný užitečných informací, rad a návodů v oblasti licencování produktů Microsoft. Pomůžeme vám zorientovat se v licenčních programech a doporučit vhodný právě pro vás.

Chci vědět víc  


22. června 2016
Praha

Apple iPad Pro pro konstruktéry a projektanty

Seznamte se s neocenitelným pomocníkem pro konstruktéry, projektanty a designéry. Neomezujte vaši práci na 2D a 3D CAD a BIM projektech ani v případech, kdy jste zrovna na cestách nebo na staveništi.

Chci vědět víc  

TIP

ThinkPad WiGig Dock

Umístěte svůj notebook kamkoliv poblíž docku a zbavte se kabelů. Umožňuje bezdrátové připojení až 2 monitorů, 3x USB 3.0, ethernetu, klávesnice, atd.

Chci vědět víc 


Právě vychází

Nejen o této skvělé novince od Lenovo se dozvíte v novém vydání AutoCont eKatalogu 5/2016 plném dalších produktových tipů a novinek na měsíc květen!

Elita

ELITA

Právě vychází

Magazín nejen o informačních technologiích na jaro 2016. Co je třeba k navázání dlouhodobého a oboustranně užitečného partnerství, aneb příběh Schwan Cosmetics CR. Exkluzivní rozhovor s Ondřejem Štefflem o vzdělávání našich dětí. A nechybí obvyklá porce případových studií a odborných témat.

Zobrazit PDF 

Elita

Právní doložka Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480/2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz