/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

ACojeto: HCM

Lidské zdroje, to zní… Hrozně. Klidně si to přiznejme. A lidský kapitál (Human Capital, HC) není o mnoho lepší. Moderní podnik řídí velmi sofistikovaně skoro všechno, jen ta péče o koneckonců nejcennější, co má, přichází někdy dost zkrátka. Napravte to, nástroje existují.

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

Pozvání na konferenci - Praha, 5.5.2016

Akce "IT pro Byznys 2016" je určená především pro ředitele a manažery společností, kteří se chtějí inspirovat novými možnostmi informačních systémů a aplikačních řešení, jejichž cílem je zvýšit tržní konkurenceschopnost, výkonnost obchodu či flexibilitu výroby a zlepšit efektivitu řízení firmy či organizace.

Číst více

Inspirace

Jak naštvaný uživatel zastavil chod firmy

Co se stalo v jedné nejmenované české firmě

Stále hovoříme o hrozbách internetu a často zapomínáme na to, že největší hrozba se nachází mezi "židlí a klávesnicí". AutoCont umí svým zákazníkům nabídnout účinnou a cenově dostupnou ochranu dat, která zákazníky ochrání i před hrozbou ze strany vlastních lidí.

Číst více

Provoz personalistiky a mezd s Magma HCM

Personální systém v cloudu s outsourcingem zpracování mezd

Plánujete výměnu personálního systému nebo zvažujete změnu v zajištění personálních procesů? Inspirujte se řešením Magma HCM s provozem v českém cloudovém datacentru. AutoCont nabízí kromě vlastního personálního systému v prostředí AC CLOUD i outsourcingové zpracování mezd.

Číst více

Reference

Efektivita prostredníctvom Magma HCM

Plastic Omnium, Slovenská republika

Se systémem Magma získala společnost softwarový nástroj pro sběr údajů z hodnocení zaměstnanců v požadovaném formátu a kvalitě, potřebné pro další činnost. Získané informace slouží jako podklad pro strategická rozhodnutí ve vedení společnosti.

Číst více

Modernizace Microsoft Dynamics NAV

JEDNOTA, spotřební družstvo v Boskovicích

Systém řeší správu sortimentu, řízení cen obchodní sítě, víceúrovňové spotřebitelské ceny nebo prodejní akce. Pokryto je i specifické účtování prodejů maloobchodní sítě bez pokladních systémů, tzv. kontokorent, evidence toků zboží, inventury a sledování prodejů maloobchodní sítě.

Číst více

Online sledování kvality procesu výroby

Mobis Automotive Czech, Nošovice

Díky zavedení tohoto online řešení došlo ke snížení počtu vadných výrobků a tím i k vyšší efektivitě výroby. Zároveň se celý proces zpřehlednil a je tak možné mít větší kontrolu nad vadnými výrobky a porovnávat aktuální kvalitu výroby oproti předešlým časovým úsekům.

Číst více

Akce

Bezpečnost ve vztahu k IT

Jihlava - 21. dubna 2016

Představíme vhodná technická opatření. Budeme se věnovat technologiím a tématům: fyzická bezpečnost, ochrana komunikačních sítí, řízení oprávnění přístupu, ochrana před škodlivým kódem, detekce bezpečnostních událostí, kryptografické prostředky a další.

Číst více

Aktuální trendy ve světě počítačových sítí

Jihlava - 3. května / Brno - 18. května 2016

Chcete se v novinkách zorientovat a poznat, jaké jsou aktuální trendy? S námi se dozvíte, které oblasti jsou perspektivní, a uděláte si názor, které inovace mohou být pro vaši společnost přínosné.

Číst více

Virtuální desktop pro 3D a CAD/CAM aplikace

Ostrava - 3. května 2016

Představíme vám možnosti virtualizace graficky náročných desktopů a aplikací pro 3D grafický design, jako jsou například programy Autodesk Inventor, Autodesk Revit, AutoCAD apod. Dozvíte se informace o přínosech virtualizace grafických aplikací a o modelových příkladech použití.

Číst více

Disaster Recovery - Obnova provozu vašeho IT

Jihlava - 19. května 2016

Je vaše organizace na IT závislá tak, že přemýšlíte o řešení zajištění dostupnosti služeb IT pro případ nečekané události? Představíme vám možné scénáře a technologie pro zajištění nepřetržitého provozu informačních systémů.

Číst více

Produktový tip

ThinkPad X1 Yoga

Dejte volnost své kreativitě, ultralehký notebook vám umožní práci bez hranic. Díky 4 pracovním polohám, neuvěřitelně nízké hmotnosti, obrovskému výkonu a futuristickým technologiím vám již nic nebude bránit v rozjezdu vašeho byznysu.

Nové vydání AutoCont eKatalogu 4/2016 je plné dalších produktových tipů a novinek!

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2016 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.