/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

ACojeto: Průmysl 4.0

Pojem Industrie 4.0 (do češtiny převzat jako Průmysl 4.0) vynalezli v Německu jako chytlavé pojmenování pro koncepci, kterou společně vytvořila a realizuje spolková vláda a komerční sféra. Dalo by se jistě diskutovat o tom, zda je to vhodný název, zda není příliš prvoplánově marketingový, ale tím bychom jen ztráceli čas - a právě o ten tady jde!

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

Představili jsme naše řešení pro Průmysl 4.0

V únoru se AutoCont zúčastnil konference PPP 4.0, na které prezentoval přístup k vhodnému začlenění produktů připravených pro národní iniciativu Průmysl 4.0, tedy datově inteligentních prostředí dnešních výrobních společností.

Číst více

Tři ocenění Partner roku 2015 od HP Enterprise

Společnost Hewlett-Packard Enterpise oceňovala své nejlepší partnery za rok 2015. AutoCont bodoval ve třech ze čtyř resellerských kategorií, konkrétně v oblastech Servery, Storage a Technology Services.

Číst více

Inspirace

Řešení a služby připravené pro Průmysl 4.0

Pro zvýšení efektivity a flexibility výrobních procesů a postupů

Chcete vidět data z výrobního procesu v potřebných souvislostech a mít možnost se správně a rychle rozhodovat? Hledáte cesty, jak zvýšit průtok výroby? Ušetřili byste čas a snížili náklady, kdybyste snížili objem papírových dokumentů? Řešíte problematiku fyzické bezpečnosti výrobního procesu?

Číst více

Nová služba vDR v prostředí AC CLOUD

Pro zajištění nepřetržitého chodu vašich klíčových IT služeb

Služba vDR (Disaster Recovery) efektivně rozšíří vaši IT infrastrukturu o redundadní datové centrum a vytvoří spolehlivou ochranu proti selhání techniky, živelným pohromám, narušením bezpečnosti atd. Vše velmi ekonomicky, formou cloud služby, za kterou platíte jen, když ji skutečně využíváte.

Číst více

Reference

Implementace řešení Microsoft Lync 2013

v Mountfield

Implementací řešení na bázi produktu Microsoft Lync Server 2013 získali zaměstnanci společnosti Mountfield moderní komunikační nástroj, který umožňuje okamžité spojení nejen s dalšími kolegy společnosti, ale také s obchodními partnery a zákazníky.

Číst více

Vybudování nové SAN a LAN infrastruktury

v JTEKT Automotive Czech

Řešení v oblasti dat vyřešilo výkonová, kapacitní a bezpečnostní rizika. Nová topologie a infrastruktura LAN zabezpečila dlouhodobé optimální fungování a správu sjednocením řešení nad prvky jednoho výrobce, který je nyní stejný ve všech oblastech IT prostředí.

Číst více

Zásadní zvýšení dostupnosti datových úložišť

v ASSA ABLOY

Zákazník potřeboval vyřešit rostoucí nároky na nepřetržitou výrobu, která je podporována právě IT technologiemi. AutoContem navržené a realizované řešení narovnalo nejen vrstvu komunikační a vrstvu datových úložišť, ale zohlednilo také dostupnost geografickou.

Číst více

Akce

Cloudová řešení a praktické zkušenosti AutoContu

Ostrava / 16. 3., Teplice / 5. 4. 2016, Č. Budějovice / 6. 4., Brno / 12. 4. 2016

V plně virtualizovaném světě IT dnes již není otázkou, zda jít do cloudu, ale otázka KDY a JAK ho využít? Seminář vás provede aktuálními možnostmi na bázi technologií Microsoft a ukážeme naše řešení, která na nich lze postavit.

Číst více

IT ve škole a moderní výukové prostředí

Brno – 30. 3. 2016

Jak AutoCont chápe využití MS O365 a jiných cloudových prostředí v oblasti školství? Využijte praktických zkušeností a živých ukázek AutoCont specialistů k upřesnění své představy, co lze aktuálně v oblasti cloud služeb ve školství využívat a jaké výhody to přináší.

Číst více

Seznamte se s novinkami Windows 10

Jihlava – 31. 3. 2016

Představíme novinky, které přináší Windows 10 z pohledu uživatele, administrace a zabezpečení. Řekneme si o známých rizicích spojených s přechodem a zmíníme i důvody, proč je vhodné přejít na poslední verzi.

Číst více

Industry 4.0 - Data v souvislostech

Zlín – 19. 4. 2016

Seminář se zaměří na praktické aplikace konkrétních řešení, která lze zavádět do stávajících provozů a navázat je na existující datové struktury. Jde o produkty a řešení připravené pro Průmysl 4.0.

Číst více

Produktový tip

Apple iPad Pro

Nový iPad Pro s velkorysým 12,9 palcovým Retina displejem, téměř dvojnásobným výkonem CPU proti iPadu Air 2 a vylepšenou technologií Multi-Touch dává celému dojmu jiný rozměr…

Nejen o této skvělé novince od Apple se dozvíte v novém vydání AutoCont eKatalogu 3/2016 plném dalších produktových tipů a novinek!

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2016 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.