/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   právě vychází

ACojeto: Phishing?

Podvod zvaný phishing vychází z jednoduché a zcela správné úvahy: máte-li k dispozici hodně lidí, pár důvěřivých hlupáčků se mezi nimi najde vždy.

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

Nová verze spisové služby ACTA na Ministerstvu dopravy

Ministerstvo již od roku 2012 využívá pro pohyb písemností v listinné nebo elektronické podobě spisovou službu ACTA dodávanou AutoContem. Její nejnovější verze řeší požadavky a potřeby, které před organizace státní sféry staví současná doba.

Číst více

Acronis vyhlásil AutoCont nejlepším partnerem za rok 2015

Společnosti Acronis v loňském roce stouply tržby na trhu v ČR a SR o 44 %. O to více je takové ocenění pro AutoCont cenné. K jeho získání přispělo několik desítek malých zakázek i několik větších projektů v komerčních firmách i státní správě.

Číst více

Inspirace

Nejslabším článkem firemní bezpečnosti je člověk

Rozbor skutečného případu a jak mu díky AutoCont řešením zabránit

Na příkladu rozsáhlého hackerského útoku na bezpečnostní systém v obchodním řetězci TARGET vám popíšeme, jak jednoduché je ohrozit velké množství uživatelů/zákazníků. AutoCont umí svým zákazníkům nabídnout širokou škálu účinné a cenově dostupné ochrany.

Číst více

AC Identita - nástroj pro efektivní správu identit

Najde silné uplatnění v každé organizaci s více zaměstnanci

Dnes má uživatel v organizaci zpravidla přístup do více aplikací a obvykle i více uživatelských účtů (identit). S pomocí řešení AC Identita od AutoContu budete mít možnost bezpečně a efektivně řídit jednotlivá přístupová oprávnění do podnikových informačních systémů a aplikací.

Číst více

Reference

Testování bezpečnosti u zaměstnanců

Statutární město Opava

Provedení testu uživatelů zadavatele na "odolnost" phishingového útoku, jednoho z nejčastěji používaného útoku současnosti. Zadavatel si ověřil, nakolik představuje tento útok skutečnou hrozbu a nakolik jsou jeho systémy zranitelné podvodnými e-maily.

Číst více

Moderní informační
systém

Hawle Armatury

Microsoft Dynamics NAV přinesl integraci modulů ekonomiky, obchodu a výroby. Centralizace dat urychlila a zjednodušila práci i vzájemnou komunikaci. Nákupní oddělení může lépe plánovat produkci a kapacity zdrojů a pružněji reagovat na požadavky trhu.

Číst více

Integrace provozních systémů

Yusen Logistics (Czech)

Implementací nového informačního systému Microsoft Dynamics NAV získal zákazník silný nástroj pro řízení, správu a vyhodnocování firemních procesů. Došlo především k minimalizaci a automatizaci úkonů každodenní běžné agendy, úspoře a snížení nákladů.

Číst více

Právě vychází

eKatalog 2/2016

Únorové vydání AutoCont eKatalogu ve formátu optimalizovaném pro mobilní zařízení.
Najdete zde mnoho užitečných informací a novinek! SSD disky Intel si ve stále masívnějších počtech nacházejí své místo nejen v moderních koncových zařízeních, ale také v serverech, úložištích a datových centrech. Ze zajímavostí můžeme zmínit chytré hodinky HP, jeden z nejdokonalejších notebooků 2v1 Lenovo Yoga 900 nebo zdařilou konkurenci tabletů Microsoft Surface - HP Elite X2.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2016 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.