/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

ACojeto: CRM?

CRM není technologie. CRM není produkt. CRM dokonce ani není soubor procesů, pokynů a pravidel. CRM je způsob, jak dělat byznys a možná ještě víc: je to způsob pohledu na svět. Nedá se koupit ani naprogramovat. Musí se vytvořit v myslích našich pracovníků. V tom je jeho kouzlo, jeho snadnost i obtížnost ...

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

Řešení pro čtvrtou průmyslovou revoluci

V blízké budoucnosti se koncept Průmysl 4.0, jak se také čtvrtá průmyslová revoluce nazývá, stane faktickou skutečností. Otázkou aktuálně není, jak a kdy přesně se tak stane, ale co lze již nyní udělat pro to, aby výrobní společnosti byly součástí tohoto trendu a o krok před konkurencí.

Číst více

Inspirace

Zlepšete výkonnost obchodních zástupců i celé firmy

Hledáte optimální CRM řešení pro práci svých prodejců a jejich efektivní řízení?

Naše řešení podporuje vaše obchodníky v terénu, pomáhá jim při správě klientského portfolia a nabízí nejlepší postupy při vedení nových obchodních případů. Managementu společnosti poskytuje informace na jednom místě a v reálném čase. Marketingu nabízí data a nástroje pro efektivní přípravu úspěšných marketingových kampaní. Zefektivněte práci díky komplexnímu CRM řešení!

Číst více

Zálohujte klíčová data z koncových zařízení zaměstnanců

Máte zajištěno automatické a bezpečné zálohovaní tohoto typu firemních dat?

Ne všechna data podstatná z historického pohledu pro firmu či organizaci jsou uložena na centrálních systémech. Vybrané dokumenty, informace k nim, archívy el. pošty a další se velmi často nachází jen na koncových zařízeních zaměstnanců. Nabízíme vám automatizované a silně zabezpečené zálohování zvolených dat z koncových zařízení do AC CLOUD či lokální infrastruktury.

Číst více

Reference

Zavedení Microsoft Dynamics CRM

v TON a.s.

Pomocí systému Microsoft Dynamics CRM se podařilo společnosti TON zkvalitnit komunikaci s potenciálními i stávajícími zákazníky, zlepšit koordinaci obchodních zástupců a zefektivnit marketingové aktivity. Celé řešení je integrováno s ERP systémem MS Dynamics NAV. Video o spolupráci společností AutoCont a TON naleznete zde.

Číst více

Virtualizační infrastruktura pro superpočítač

v IT4Innovations

Vybudování podpůrné infrastruktury pro národní superpočítačové centrum - servisní podpora hardwaru přímo na místě pro superpočítač Anselm, implementace virtualizační a zálohovací infrastruktury pro superpočítač Salomon. Poskytování služeb service desku a zajišťování servisu hardwaru pro hlavního dodavatele, společnost SGI.

Číst více

Virtualizace aplikací a desktopů

v ČEZ ICT Services

Virtualizace desktopů přinesla snížení nákladů na provoz a správu aplikací. Zkrátily se prostoje na straně uživatele a významně vzrostla dostupnost IT infrastruktury a je možné z jakéhokoli zařízení. Využití principů virtualizace a centralizace umožnilo zvýšit flexibilitu prostředí, snížit provozní náročnost a optimalizovat IT infrastrukturu.

Číst více

Akce

AC Transport - IS pro spediční a logistické firmy

Praha - 1. 12.

Dokážete evidovat zakázku od poptávky přes průběžné sledování až k vyhodnocení v jednom systému? Zvládnete optimalizovat jednotlivé trasy? Jste schopni kalkulovat ceny přepravného včetně plateb mýtného? Znáte náklady na svá vozidla, řidiče, zákazníky a trasy? Pokud se vás tato problematika týká, zveme vás na seminář AC Transport.

Číst více

CRM řešení pro obchodní zástupce finanční sféry

Praha - 4. 12.

Chcete svým obchodním zástupcům poskytnout optimální nástroj pro správu portfolia klientů, obchodních příležitostí a aktivit? Potřebujete lépe řídit obchodní aktivity spolupracovníků v terénu? Chcete snáze segmentovat zákazníky a realizovat obchodně úspěšné kampaně? Zveme vás na seminář věnovaný dané problematice ve finanční sféře.

Číst více

Konec papírování - moderní digitalizace a vytěžování dat

Praha - 10. 12.

Využití řešení IBM Datacap pro úsporu nákladů, zefektivnění práce s dokumenty a zavedení bezpapírové kanceláře. Představení nových metod a trendů. Předvedeme vám, jak řešení podporuje práci s dokumenty a automatizaci souvisejících procesů. Součástí semináře jsou ukázky moderních metod digitalizace a vytěžování dle posledních trendů.

Číst více

Právě vychází

eKatalog 11/2015

Listopadové vydání eKatalogu ve formátu optimalizovaném i pro mobilní zařízení, najdete zde mnoho užitečných informací a novinek! Na trh bude brzy uveden konvertibilní notebook Lenovo Yoga 900, společnost HP Inc představuje pozoruhodný tablet 2 v 1 HP Pro x2 a podnikový počítač Dell Precision 5810 přináší velký výkon v inovativním provedení.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2015 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.