/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

ACojeto: NAP?

Bezpečnost nás dnes trápí a straší, kamkoli se podíváme. Ze všech možných rizik současného světa zvládáme bezpečnost digitálních technologií ještě asi nejlépe, i když rozhodně ne dostatečně…

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

AC TechFórum 2015 se setkalo s velkým zájmem

AutoCont pro své zákazníky zorganizoval druhý ročník IT konference plné užitečných odborných informací a inspirací. TechFórum bylo tentokrát situováno na jižní Moravu a dle reakcí účastníků bylo velmi zajímavé a přínosné.

Číst více

Inspirace

Zvyšte chytře bezpečnost své sítě

Network Access Protection se představuje v novém světle

Kontrolujte stav a celkové zdraví koncových stanic s řízením přístupu k síti. Využijte integrované role Microsoft Windows serveru ve svůj prospěch a významně tak pozvedněte úroveň bezpečnosti ve vaší organizaci. Network Access Protection (NAP) je ověřené řešení s minimem investic, využijte našich zkušeností.

Číst více

Magma HCM v novém designu

Nová tvář aplikace pro řízení lidských zdrojů Magma HCM

Zaměstnanci jsou tím nejdůležitějším, co každá firma má a kvalitní systém pro práci s lidskými zdroji je nezbytnou výbavou. Již řadu let pomáháme zákazníkům zvládnout firemní procesy díky námi vyvíjené aplikaci Magma HCM. Poznejte efektivní, přehledné, osobní a čisté prostředí aplikace s novým designem.

Číst více

Reference

Konsolidace a rozvoj systému MS Dynamics AX

v RETIA, a.s.

Zjednodušení stávajícího systému, integrace IT prostředí do jediné platformy a doplnění IS o funkcionalitu zajišťující podporu podnikatelských cílů a dynamický rozvoj. Výsledkem je optimalizace práce, lepší podpora manažerského rozhodování, snadný přístup a rychlejší odezva IS a mnoho dalších přínosů. Projekt byl oceněn v rámci Microsoft Awards 2015.

Číst více

Outsourcing koncových zařízení

v Linde Gas a.s.

Realizace centrální infrastruktury terminálových služeb pro 230 partnerských prodejních míst společnosti Linde Gas. Docíleno spolehlivého přístupu k obchodním aplikacím a snížení celkových nákladů na provoz, instalaci a aktualizaci softwaru. Díky terminálové farmě mají partnerské prodejny lepší možnost komunikace, koordinace a sdílení informací.

Číst více

Automatizace schvalovacích procesů

v COLAS CZ, a.s.

Zavedením automatizovaných schvalovacích postupů pro smlouvy a nabídky došlo k zpřehlednění celého procesu. Nyní je sjednocený a jednotlivé kroky jsou snadno dohledatelné. Hlavní výhodou je úspora času a snížení administrativní náročnosti. Distribuce dokumentů ke schválení je řízena automatizovaně na základě definovaných pravidel.

Číst více

Akce

Disaster recovery datové centrum levně

Liberec - 20.10

Zajímá vás, kdy je výhodné budovat disaster recovery datové centrum? Jak kalkulovat jeho efektivitu? Naučíme vás správně zvolit replikační mechanismy a představíme možnosti řešení síťového propojení primárního a disaster recovery datového centra.

Číst více

Mimořádný seminář pro zákazníky Magma HCM

Brno - 22. 10.

Úvodní setkání k zásadním změnám v grafické podobě personálního a mzdového systému Magma HCM. Využijte jedinečnou příležitost seznámit se s moderním, funkčním a přehledným vzhledem, efektivním uspořádáním a zjednodušeným ovládáním systému Magma HCM.

Číst více

Industry 4.0 - vize blízké skutečnosti

Ostrava - 3.11.

Uvedení do tématu nové éry průmyslové revoluce označované 4.0, která se dotkne nás všech. Změní pohled na přístup k výrobě, nákupu, ale také k bezpečnosti informací, samotnému IT a vývoji. Pokud se chcete dozvědět více potom je tento seminář určen právě vám.

Číst více

Špičková ochrana dat za cenu antiviru

Brno - 11.11., Jihlava - 12.11.

Představíme možnosti kontroly zabezpečení a správy fyzických, virtuálních i mobilních zařízení z jedné centrální správy včetně ochrany dat šifrováním. Poznáte technologie, které dokáží zastavit útoky nultého dne nebo útoky připravené pouze na vaši společnost.

Číst více

Právě vychází

eKatalog 10/2015

Další vydání eKatalogu v novém responzivním formátu, najdete zde mnoho užitečných informací a novinek! V minulých dnech představila společnost Microsoft svůj vůbec první notebook Microsoft Surface Book i zbrusu novou Microsoft Exchange 2016. Apple představil největší 13“ tablet Apple iPad Pro zaměřený na profesionální využití.

ELITA podzim 2015

Magazín nejen o informačních technologiích. Exkluzivní rozhovor s Petrem Koukalem. Softwarově definované všechno je článek o problematice současné IT infrastruktury. Aplikační řešení AutoContu, které řídí logistiku, další inspirativní případové studie z oblasti digitalizace dokumentů, privátního cloudu a mnoho dalšího.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2015 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.