/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: RANSOMWARE?

Když někoho unesou zločinci, zpravidla pak požadují po příbuzných výkupné – anglicky ransom. To se naštěstí týká málokoho. S vaším počítačem nebo telefonem se bohužel může něco velmi podobného stát mnohem pravděpodobněji.

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

Jsme jediný Nintex Premier partner v ČR a SR

Získání tohoto nejvyššího partnerského statusu je výrazem úrovně spolupráce, zkušeností a certifikací specialistů společnosti AutoCont. Nyní můžeme nabídnout zákazníkům kvalitnější a výhodnější služby s úzkým napojením přímo na výrobce softwaru pro automatizaci a workflow.

Číst více

V létě jsme spustili nový blog IT security

(Ne)bezpečné zamyšlení nad IT tématy a hrozbami, které jsou každodenním potenciálním ohrožením firemních dat a celé korporátní pověsti. Nový AutoCont blog je inspirací v oblasti IT security a prostorem pro vaše dotazy či příspěvky.

Číst více

Inspirace

Phishing test ve vaší organizaci

Víte, kolik vašich zaměstnanců má tendenci otevřít škodlivý email?

Vyděračský software (ransomware) hrozící zašifrováním dat stále častěji útočí na naše mailové schránky. Je jen otázkou času, kdy někdo z uživatelů i ve  vaší organizaci na takový email zareaguje! Chcete vědět jak velká je pro vás tato hrozba? Phishing test je novinka v nabídce AutoCont. Způsob provedení je zcela unikátní a nikdo jej obdobně v ČR ani SR neprovádí.

Číst více

Nintex workflow pro vaše procesy

Co přináší toto řešení pro podporu firemních procesů a mobilní práce?

Platforma Nintex umožňuje automatizovat firemní procesy díky jednoduše konfigurovatelnému rozhraní, včetně sběru dat pomocí mobilních zařízení a formulářových řešení. Nasazením daného řešení ušetříte v organizaci mnoho času a snížíte riziko selhání lidského faktoru. AutoCont má pro danou oblast vysoké know-how a je jediný Nintex Premier Partner pro ČR a SR.

Číst více

Reference

Plánování a řízení výroby

v MOBIS Automotive Czech s.r.o.

Díky nové AutoCont aplikaci pro monitorování nákladních automobilů dodavatelů, společnost MOBIS efektivně plánuje výrobu a optimalizuje zásoby materiálu. Výhodou je možnost sledovat dodávky materiálu kdykoli v reálném čase v grafickém zobrazení na mapě. 

Číst více

AC Privátní Cloud

ve společnosti PRAGOPROJEKT, a.s.

Konsolidace, zvýšení dostupnosti a zabezpečení bezvýpadkovosti infrastruktury. Vysoce škálovatelné a kdykoli rozšiřitelné řešení. Nadstandardní zabezpečení dat v jednnotlivých lokalitách, uvolnění rukou IT oddělení pro správu aplikací a podporu uživatelů.

Číst více

Řízení portfolia projektů

ve společnosti UniControls a.s.

Nasazení Microsoft Project Server 2013 a Sharepoint Server 2013, migrace stovek běžících projektů s minimálním dopadem na činnost projektových týmů. Propojení s ERP systémem, poskytuje relevantní a komplexní informace pro zefektivnění průběhu projektů.

Číst více

Akce

Jak levně vybudovat disaster recovery datové centrum

Praha – 13.10., Liberec – 20.10

Zajímá vás, kdy je výhodné budovat disaster recovery datové centrum? Jak kalkulovat jeho efektivitu? Naučíme vás správně zvolit replikační mechanismy a představíme možnosti řešení síťového propojení primárního a disaster recovery datového centra.

Číst více

Industry 4.0 - vize blízké skutečnosti

Teplice – 7.10., Ostrava – 3.11.

Uvedení do tématu nové éry průmyslové revoluce označované číslem 4.0, která se dotkne nás všech. Změní pohled na přístup k výrobě, k nákupu, ale také k bezpečnosti informací, samotnému IT a vývoji a rozšíří zásadně technologie internetu věcí. Pokud se chcete dozvědět více potom je tento seminář určen právě vám.

Číst více

Digitalizace a řízení dokumentů ve firmě

Hradec Králové – 22.9., Ostrava – 6.10., Brno – 13.10.

Hledáte cestu k bezpapírové kanceláři? Přijměte pozvání na odborný seminář určený především pro výrobní ředitele, finanční ředitele, manažery jakosti a vedoucí pracovníky IT na téma elektronizace faktur a řízení dokumentů ve firmě.

Číst více

Špičková ochrana dat za cenu běžného antiviru

Ostrava – 23.9., Brno – 11.11., Jihlava – 12.11.

Představíme možnosti jak mít pod kontrolou zabezpečení a správu fyzických, virtuálních i mobilních zařízení z jedné centrální správy včetně ochrany dat šifrováním. Dozvíte se o technologiích, které dokáží zastavit útoky nultého dne nebo útoky připravené pouze na vaši společnost.

Číst více

Právě vychází

eKatalog 09/2015

Přinášíme AutoCont ekatalog ve zbrusu nové grafice, najdete zde mnoho užitečných informací a novinek! Koncová zařízení dostanou již letos do vínku nejnovější 6. generaci procesorů Intel s architekturou Skylake. Mezi novinkami a akčními nabídkami si zaslouží pozornost tablet Lenovo Tab 2 A10, ultrabook HP EliteBook Folio 1040 G2 nebo testovací prostředí pro VMware na platformě AutoCont PC.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2015 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.