/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: SIEM?

Bezpečnost počítačových systémů bývala jednoduchá záležitost. Stačil antivirus, firewall a trocha zdravého rozumu…

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

Nejzajímavější cloudová úložiště firemních dat v ČR

Od června 2015 nabízíme v prostředí AC CLOUD nové možnosti a ceny pro ukládání a zálohování firemních dat do cloudu.

Číst více

Inspirace

ObserveIT – kdo bude hlídat samotné hlídače?

Řešení pro audit a monitorování aktivit uživatelů i administrátorů

Uživatelé mají přístup k informacím dle nastavených práv. Administrátoři, privilegovaní uživatelé, dodavatelé či další externisté musí mít občas přístup i k těm nejcennějším informacím. Víte, co daní uživatelé ve vašem systému skutečně dělají? Nahrajte si záznam činnosti konkrétních účtů.

Číst více

Vy ještě neukládáte/nezálohujete data do AC CLOUD?

Nové možnosti a dříve nemyslitelné ceny vám nyní dají větší důvody

K dispozici je několik variant pro různé typy použití za atraktivních podmínek – od 0,42Kč za 1GB a měsíc. Pro zákazníky, kteří již využívají prostředí AC CLOUD i ty, co mají lokální IT infrastrukturu, jsou nyní dostupné nové služby, které umožní efektivní ukládání i zálohování firemních dat.

Číst více

Reference

Firemní IT za 4 dny

ve společnosti Asental Land

Díky AutoCont cloudové infrastruktuře AC CLOUD se povedlo velmi rychle vybudovat IT infrastrukturu nově vzniklé společnosti Asental Land a současně minimalizovat náklady na provoz IT. Je vysoce dostupná s garancí kvalitních služeb, náklady jsou flexibilní a je možné je snižovat či navyšovat dle aktuálních potřeb.

Číst více

Migrace systému

v Národní bance Slovenska

Migrace operačního systému Windows 7 (místo Windows XP s končící podporou). Byl sjednocen operační systém, což znamená nižší náklady na provoz, správu i aktualizace. Díky specialistům AutoCont proběhla migrace úspěšně při zajištění plné kompatibility, funkčnosti všech aplikací a splnění požadavků na bezpečnost.

Číst více

Kybernetický zákon

ve statutárním městě Ostrava

AutoCont realizoval bezpečnostní audit a rozdílovou analýzu oproti plnění požadavků Zákona o kybernetické bezpečnosti. Cílem bylo identifikovat odchylky stavu bezpečnostních opatření od požadavků zákonných norem a návrh způsobu řešení odchylek. Více o problematice kybernetického zákona naleznete na našem mikrowebu.

Číst více

Akce

SNÍDANĚ S ESO9 – možnosti moderního IS

Brno - 16. 6. / Olomouc - 25.6.

Seminář plný užitečných zajímavostí a praktických zkušeností. Seznamte se s moderním procesním informačním systémem ESO9, určeným menším a středně velkým společnostem. Provedeme vás možnostmi systému, se zaměřením např. na oblast CRM nebo sklady.

Číst více

Jak zefektivnit práci obchodních reprezentantů

Ostrava - 18. 6.

Chcete obchodním reprezentantům poskytnout nástroj pro správu vlastního portfolia klientů? Potřebujete lépe řídit a mít více pod kontrolou obchodní aktivity svých spolupracovníků v terénu? Během semináře vám ukážeme 360° pohled na práci obchodního týmu

Číst více

FIRMA V CLOUDU – realita či chiméra?

Zlín – 23.6 / Olomouc - 24.6.

Informace z praktických zkušeností a živých ukázek AutoCont specialistů na téma jak dnes efektivně a ekonomicky vyřešit své IT potřeby. Bez nutnosti investovat a starat se o své servery pro připojení k internetu, práci a sdílení dokumentů, elektronickou poštu, informační systém a další IT agendy.

Číst více

Internet v Telči

Telč – 29. – 30. 7.

Tradiční seminář v Hotelu U Hraběnky (konaný v rámci festivalu Prázdniny v Telči) určený především IT odborníkům i zástupcům měst a obcí. Letos zaměřen především na řízení identit a mnoho dalších zajímavých témat. Věříme, že vám připravený program přinese správný nadhled.

Číst více

Právě vychází

eKatalog 06/2015

Přinášíme předprázdninový katalog, plný horkých novinek a užitečných informací. Koncová zařízení pro podnikového uživatele se stále zmenšují, přitom jejich možnosti i výkony neustále rostou. Miniaturní počítače Intel® NUC™ jsou jednou z nejlepších voleb v této oblasti. Mezi novinkami se objevil Samsung Galaxy S6, unikátní Dell Power Edge FX a mnoho dalšího.

ELITA

Magazín nejen o informačních technologiích. Tentokrát v duchu 25. výročí úspěšného fungování AutoContu na trhu. Z odborných témat vás jistě zaujmou články o efektivní HR komunikaci, firemním IT v Asental Land nebo nakládání s podnikovými dokumenty v Třineckých železárnách.

PORADÍME
SPRÁVNÝ KURS

aneb jak neutopit firmu ve složitosti procesů a IT

Číst více

DLOUHOLETÉ
ZKUŠENOSTI

aneb jak neutopit firmu v nekonečných vlnách IT

Číst více

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2015 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.