/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: UX?

Ergonomie je nauka o tom, jak člověku co nejlépe přizpůsobit nástroje a pracovní prostředí. Když se ergonomie aplikuje na weby, softwarové aplikace a hardware, mluvíme o UX.

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

Tři naše projekty oceněny v Microsoft Awards 2015

AutoCont byl velmi úspěšný v této prestižní soutěži a tři z mnoha realizovaných projektů v posledním roce byly ohodnoceny cenou Microsoft Awards. Získali jsme ocenění v kategorii Komunikace, telefonie a podnikové sociální sítě, Top projekt Office 365 a Inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics.

Číst více

Inspirace

User Experience – uživatelský prožitek

Podívejte se na své webové stránky očima svých zákazníků a z jejich zařízení

Chcete, aby vaše technologické řešení zanechalo na uživateli pozitivní dojem, díky kterému se k němu bude rád vracet? Ať už z počítače, notebooku či jakéhokoli mobilního zařízení. AutoCont má rozsáhlé zkušenosti v aplikačních řešeních na míru, aby seděla potřebám individuálního zákazníka.

Číst více

Microsoft Dynamics NAV v cloudu

Špičkový informační systém bez investic, bez starostí s provozem, bez omezení

Víte, že informační systém Microsoft Dynamics NAV můžete mít i jako předplacenou službu - bez investice do licencí a hardwaru? A bez nutnosti řešit provoz hw infrastruktury? Pořiďte si kvalitní systém, který zvládne měnící se potřeby firmy a podpoří váš růst. Nyní s Office 365 za výhodnou cenu.

Číst více

Reference

Důvěryhodné úložiště dokumentů

v Třineckých železárnách

Vybudování důvěryhodného úložiště zrychlí a zefektivní přístup k podnikovým dokumentům a současně eliminuje uskladnění a oběh papírových dokumentů. Splňuje požadavky legislativy i auditu. Rovněž umožňuje přístup k dokumentům z podnikových aplikačních prostředí.

Číst více

IT infrastruktura call centra

v Comdata Czech

Vybudování funkční, bezpečné a bezvýpadkové IT infrastruktury firmy na pracovišti v Ostravě a Chrudimi. Prostředí plně odpovídá firemním standardům s veškerými požadavky na bezpečnost. Je stabilní, vysoce dostupné a již dva roky funguje bez jediného výpadku.

Číst více

Informační systém v cloudu

v DiPaul s.r.o.

Evropské obchodní zastoupení výrobce speciálního průmyslového nábytku zvolilo informační systém Microsoft Dynamics NAV, který je připraven na rychlou expanzi společnosti. Díky provozu v prostředí AC Cloud je řešení vysoce dostupné bez starostí s provozem a správou.

Číst více

Akce

FIRMA V CLOUDU – realita či chiméra?

Praha, Ostrava, Jihlava, Plzeň, K.Vary, Č.Budějovice, Liberec, Teplice, Olomouc od 13.5.2015

Ve většině krajských měst mohou zájemci z menších firem (10 až 50 uživatelů IT) získat informace z praktických zkušeností a živých ukázek AutoCont specialistů na téma jak dnes efektivně a ekonomicky vyřešit své IT potřeby. Bez nutnosti investovat a starat se o své servery pro připojení k internetu, práci a sdílení dokumentů, elektronickou poštu, informační systém a další IT agendy.

Číst více

SNÍDANĚ S ESO9 - možnosti moderního IS

Praha, Brno, Ostrava, Jihlava, Olomouc a další od 21.5.2015

Seminář plný užitečných zajímavostí a praktických zkušeností. Seznamte se s moderním procesním informačním systémem ESO9, určeným menším a středně velkým společnostem. Provedeme vás možnostmi systému, se zaměřením např. na oblast CRM nebo sklady. Využijte akce i pro možnost sdílet se stávajícími i potenciálními uživateli systému ESO9 názory a zkušenosti.

Číst více

Obchodní snídaně - Efektivní HR komunikace

Praha, BB centrum – 27.5.2015

Obchodní snídaně zaměřená na HR manažery velkých společností a předávání zkušeností z projektů firemní komunikace a efektivního využívání moderních HR systémů. Odborníci z praxe s mezinárodní expertizou vám představí nejnovější možnosti a trendy.

Číst více

Industry 4.0 - vize blízké skutečnosti průmyslu

Brno - 13.5.2015, Plzeň - 2.6.2015

V blízké budoucnosti se koncept Industry 4.0 stane pro průmyslové podniky faktickou skutečností. Otázkou aktuálně není, jak a kdy přesně se tak stane, ale co lze již nyní udělat proto, aby vaše společnost byla součástí tohoto trendu a o krok před konkurencí.

Číst více

Právě vychází

eKatalog 05/2015

Mezi produktovými novinkami květnového vydání najdete speciální edici supertenkého notebooku HP Folio 1020, zcela nový 12“ Apple MacBook Retina 2015, nový smartphone Lumia 640 XL DS, Windows 8 tablet včetně klávesnice Lenovo Miix 3 nebo mobilní pracovní stanici s 3K displejem a výdrží až 13h na baterie Lenovo ThinkPad W550s

NAKLÁDÁNÍ
S DATY

aneb jak neutopit firmu v nákladech na provoz IT.

Číst více

ZRYCHLENÍ
PROCESŮ

aneb jak neutopit firmu během internetového útoku či ztráty dat.

Číst více

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2015 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.