/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: Kybernetický zákon?

Bezpečnost informatiky je věcí zásadního významu. Tak zásadního, že potřebuje jasný právní rámec. Tím je od 1. ledna 2015 zákon č. 181/2014 Sb.

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

Nejvyšší Microsoft kompetence pro projektový management

Odborný tým společnosti AutoCont pro Enterprise Project Management potvrdil a splnil podmínky pro dosažení kompetence Microsoft Project and Portfolio Management GOLD. Jsme tak jediným dodavatelem v ČR s takovou kompetencí a týmem s patřičnými zkušenostmi a referencemi.

Číst více

Inspirace

Duben měsíc bezpečnosti

Ptejte se našich specialistů a diskutujte navzájem ke kybernetickému zákonu

Máte vše ve své organizaci v souladu s legislativními požadavky zákona platného od 1.1.2015? Máte k tématu nějaké nezodpovězené otázky? Na našem microwebu najdete odpovědi na časté dotazy, nově zde můžete pokládat otázky přímo našim specialistům či získávat další informace v rámci diskusního fóra.

Číst více

AC CLOUD novinky na jaro

Zkoušejte a těšte se na další vylepšení či nové produkty v cloud prostředí

Vyzkoušejte si jednoduše na demoverzi, jak může vypadat provoz informačního systému pro menší firmu v cloudu. Zvažte, zda využívat AC CLOUD infrastrukturu ve formě měsíční platby za definovaný výkon či za skutečně odebraný výkon. Pro vaše data připravujeme nová a ekonomická vysokokapacitní cloud úložiště.

Číst více

Reference

Outsourcing IT služeb

v AGC Europe IT G.I.E

Správa a podpora 400 serverů po celé Evropě. Služba je poskytována vzdáleně na servery fyzicky umístěné v ČR i v zahraničí v režimu 24x7. Došlo ke zvýšení flexibility a zvýšení provozních úspor při zachování vysoké kvality služby.

Číst více

Informační
portál

pro Zlínský kraj

Uživatelsky přívětivý a flexibilní portál ZKOLA je určený pro výměnu informaci, zkušeností a názorů mezi laickou i odbornou veřejnosti ve Zlínském kraji. Výrazně zjednodušuje publikaci informací bez významné součinnosti poskytovatele.

Číst více

Kamerový dohledový systém

ve městě Kravaře

Nový systém umožňuje nepřetržitě monitorovat vybrané městské lokality a v případě potřeby rychle a efektivně zasáhnout. Představuje tak významnou součást programu prevence kriminality a zvýšení bezpečnosti občanů města Kravaře.

Číst více

Akce

FIRMA V CLOUDU – realita či chiméra?

Praha, Brno, Ostrava, Jihlava, Plzeň, K.Vary, Č.Budějovice, Liberec, Teplice od 29.4. do 30.6.2015

Ve většině krajských měst mohou zájemci z menších firem (10 až 50 uživatelů IT) získat informace z praktických zkušeností a živých ukázek AutoCont specialistů na téma jak dnes efektivně a ekonomicky vyřešit své IT potřeby. Bez nutnosti investovat a starat se o své servery pro připojení k internetu, práci a sdílení dokumentů, elektronickou poštu, informační systém a další IT agendy.

Číst více

SNÍDANĚ S ESO9 – možnosti moderního IS

Praha, Brno, Ostrava, Jihlava, Olomouc a další
od 6.5. do 30.6.2015

Seminář plný praktických informací a zkušeností. Seznamte se s moderním procesním informačním systémem ESO9, určeným menším firmám. Provedeme vás možnostmi systému, se zaměřením např. na oblast CRM nebo sklady. Využijte akce i pro možnost sdílet se stávajícími i potenciálními uživateli systému ESO9 názory a zkušenosti.

Číst více

AC Privátní cloud - zkušenosti z praxe

Ostrava – 30.4.2015

AC Privátní cloud nabízí jedinečnou kombinaci flexibility a nízké náročnosti správy typické pro veřejný cloud v bezpečí vaší serverovny. Na semináři představíme reference našich zákazníků, kteří již využívají tento moderní koncept a kteří tak efektivně řeší provoz své IT infrastruktury.

Číst více

Industry 4.0 - vize blízké skutečnosti průmyslu

Brno - 13.5.2015, Plzeň - 2.6.2015

V blízké budoucnosti se koncept Industry 4.0 stane pro průmyslové podniky faktickou skutečností. Otázkou aktuálně není, jak a kdy přesně se tak stane, ale co lze již nyní udělat proto, aby vaše společnost byla součástí tohoto trendu a o krok před konkurencí.

Číst více

Právě vychází

eKatalog 04/2015

Elektronický katalog IT produktů pro duben 2015 je plný novinek a užitečných informací. HP All Flash systémy, Alvao Asset Management, miniaturní počítač Intel Compute Stick, nový DELL Vostro 15, zajímavé modely laserových tiskáren HP a další produktové tipy. Vyhrajte na jaro zářivě zelený telefon Nokia Lumia 735 v anketě se společností Veeam!

FINANČNÍ
NADECHNUTÍ

aneb jak neutopit firmu v nákladech na provoz IT.

Číst více

BEZPEČNOST
PŘEDEVŠÍM

aneb jak neutopit firmu během internetového útoku či ztráty dat.

Číst více

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2015 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.