/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: Biometrický podpis?

Bývaly časy, kdy jste se mohli dokonale zesměšnit, když jste si skutečný elektronický podpis - tedy speciální kód zapsaný v dokumentu - spletli s naskenovaným vlastnoručním podpisem.

Číst více

Novinky
z AUTOCONTU

Illust

AutoCont získal nejvíce ocenění HP Partner roku 2014

Společnost HP ocenila své nejlepší obchodní partnery za uplynulý fiskální rok.
Během slavnostního večera převzali zástupci společnosti AutoCont celkově nejvíce ocenění.

Číst více

Inspirace

Biometrický podpis i pro vaši organizaci

Ušetřete čas při podepisování papírových dokumentů, zrychlete procesy

Poznejte oblasti a přínosy, které získáte při využití této bezpečné metody podpisu elektronických dokumentů. Námi nabízené řešení je v souladu s legislativou ČR i EU, jde o plnohodnotnou metodu srovnatelnou s vlastnoručním podpisem.

Číst více

Novinky Microsoft Office pro rok 2015

Nové varianty a plány, podpora licencování lokálních řešení, služby AutoContu

Poznejte novinky Office 365, v nichž naleznete nejen standardní Office, Exchange, Lync, SharePoint a One Drive, ale i Visio, CRM a Project formou služby. Využívejte výhod prostředí Office 365 podpořených zkušenostmi a službami AutoCont specialistů.

Číst více

Reference

Obchodní systém OSCAR

ve společnosti ČD CARGO

Inovativním řešením využívajícím platformy Microsoft Dynamics CRM bylo dosaženo kompletní podpory řízení obchodních procesů od evidence poptávek, zpracování nabídek a zákaznických tarifů po centrální evidenci obchodních smluv.

Číst více

Bezdrátové připojení

v Clarion Congress Hotel Prague

Všechny pokoje byly pokryty bezdrátovým připojením k internetu s využitím maximálního překrytí signálu u všech 215 přístupových bodů. Podařilo se využít stávající infrastrukturu a samostatná zařízení elegantně skrýt za vybavení pokoje.

Číst více

Moderní IT s Office 365

ve společnosti Wikov

Implementace Office 365 a Exchange 2013 v hybridním modelu přinesla uživatelům navýšení stávající kapacity emailových schránek a napojení na nový Office Pro Plus 2013. Pro sjednocení firemní komunikace a úsporu nákladů byla nasazena technologie Lync Online i nový firemní portál na platformě SharePoint 2013.

Číst více

Akce

29/4/2015, Brno
FIRMA V CLOUDU – realita či chiméra?
26/5/2015, Karlovy Vary
FIRMA V CLOUDU – realita či chiméra?
28/5/2015, Plzeň
FIRMA V CLOUDU – realita či chiméra?

Právě vychází

eKatalog 03/2015

V březnovém čísle přinášíme mnoho produktových novinek a technologických zajímavostí, mimo jiné zde najdete pracovní konvertibilní notebook Lenovo ThinkPad Yoga 14, nejtenčí HP firemní ultrabook EliteBook Folio 1040 a překvapivě levný smartphone Nokia Lumia 635 na platformě Windows s podporou nejrychlejšího internetu.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2015 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.