/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   právě vychází

Acojeto: vBR?

Datová úložiště jsou stále levnější a data, která používáme, naopak stále cennější. Z toho plyne, že nezálohovat svá data pečlivě je holé šílenství.

Číst více

Novinky z AUTOCONTU

Illust

Nevidíme IT za vším

Slogan nejmenované společnosti říká:
„Vidíme business za vším!“ V případě AutoContu to ale neplatí.
Přestože jsme odborníci především na IT,
dokážeme a chceme vnímat i ostatní stránky našeho
života. A protože jsme úspěšní,
můžeme si dovolit je také podpořit.

Číst více

Inspirace

Služba vBR v prostředí AC CLOUD

Zálohování a obnova klíčových firemních dat rychle a bezpečně

Nová služba vBR umožňuje jednoduše zálohovat data z infrastruktury zákazníka do cloudu. Je náhradou zálohování na pásky či jeho efektivním doplněním o uložení dat mimo prostory firmy. Zažádejte si o zřízení testovacího účtu a vyzkoušejte si na měsíc zdarma.

Číst více

AC Identita pro řízení a správu identit

Přístupová oprávnění do informačních systémů bezpečně pod kontrolou

AutoCont řešení pro identity management je přehledný systém pro řízení a automatizaci životního cyklu identit, který zajišťuje kontrolu nad tokem informací s cílem zamezit neoprávněnému použití a zcizení.

Číst více

Reference

IT provoz v prostředí AC CLOUD

pro sportovní centrum FAJNE

Součástí řešení pro kompletní IT v cloudu jsou služby pro nepřetržitý provoz, správu uživatelů, aktualizaci operačního systému, antivirovou ochranu a provoz aktivních prvků i jednotné kontaktní centrum pro uživatele. Řešení funguje velmi ekonomicky a efektivně.

Číst více

Kompletní digitalizační řešení

ve společnosti PRO-DOMA Bond, SE

Společnost PRO-DOMA Bond, SE se rozhodla řešit problematiku narůstajícího počtu papírových dokumentů, konkrétně faktur a dodacích listů, pomocí kompletního digitalizačního řešení, které pokrývá celý životní cyklus dokumentu od jeho naskenovaní až po samotné uložení.

Číst více

Standardizace a sjednocení softwaru

ve společnosti FAST ČR

Nasazením Microsoft Office 365 v hybridním scénáři zákazník získal potřebné povýšení verze firemní pošty i portálu a sjednotil licenční model používaného kancelářského software s právem používat nové verze v budoucnu – vše při minimálních nákladech na uživatele

Číst více

Právě vychází

eKatalog 02/2015

V prvním letošním čísle přinášíme mnoho produktových novinek a technologických zajímavostí, mimo jiné i novou generaci ultrabooku Lenovo ThinkPad X1 Carbon, hi-end smartphone Lenovo Vibe Z2 či virtuální routery řady HP VSR1000 a směrovače HP MSR900.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2015 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.