/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   právě vychází

Jak neutopit firmu?

Přemýšlíte, jak v novém roce neutopit firmu ve zbytečných nákladech a složitých procesech? Jak jednoduše a bezpečně nakládat s firemními daty? Nabízíme nejlepší možná řešení a služby, s kterými si budete moci zhluboka vydechnout.

Číst více

Inspirace

Vánoční tipy a vychytávky od AutoContu

nezbytné pomůcky, bez kterých se v novém roce vy či vaši blízcí neobejdete

Naši produktoví specialisté pro vás vybrali nejlepší z IT novinek, kterými můžete v prosinci obdarovat své blízké či sami sebe. Nenechte si ujít poslední výkřiky ze světa moderních technologií, které je třeba do nového roku prostě mít po ruce.

Číst více

Právě vychází

ELITA 12/2014

Magazín nejen o informačních technologiích.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2014 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.