/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: BI?

Anglické slovo „intelligence“ může sice znamenat zhruba totéž co v češtině (ale pak jen ve smyslu vlastnosti, ne společenské vrstvy!), častěji je však potkáte ve významech souvisejících se špionáží (viz britská Intelligence Service). Míní se jím tedy zjišťování a využití informací….

Číst více

Novinky z AUTOCONTU

Illust

Říjnové AutoCont StorageFórum mělo úspěch

AutoCont zorganizoval v pražském hotelu Marriott konferenci zaměřenou na technologie datových center a ukládání dat. Celou akcí byl skloňován především pojem FLASH. Atmosféru akce přibližuje fotogalerie i videosestřih.

Číst více

Inspirace

Microsoft Office 365 a AC služby

Revoluce v nákupu Office, migrační a školící podpora

Pronajměte si své oblíbené aplikace bez vysokých jednorázových investic. Využívejte mnoho dalších výhod prostředí Office 365 podpořených zkušenostmi a službami AutoCont specialistů.

Číst více

Informační systém ESO9

pro výkonné menší a střední společnosti

Vychází z podpory firemních procesů a definic jednotlivých činností.  Vývojově neomezené vlastnosti, moderní uživatelské prostředí a možnost provozu v Cloudu umožňují efektivní a optimalizovanou práci. AutoCont řadí nově systém do svého portfolia.

Číst více

Reference

Hybridní cloud na platformě Office 365

ve společnosti CPI Group

Hybridní řešení Office 365 a Exchange 2013 implementované specialisty AutoContu umožnilo dosáhnout vysokou dostupnost e-mailové platformy. Zákazník nemusel provést nákladnou jednorázovou investici do IT infrastruktury, při splnění požadavků na možnost práce odkudkoliv ve spolehlivě zabezpečené komunikaci.

Číst více

Moderní IT s Office 365

ve společnosti Wikov

Implementace Office 365 a Exchange 2013 v hybridním modelu přinesla uživatelům navýšení stávající kapacity emailových schránek a napojení na nový Office Pro Plus 2013. Byla nasazena technologie Lync Online pro sjednocení firemní komunikace a úsporu nákladů i nový moderní firemní portál na platformě SharePoint 2013.

Číst více

Zřízení technologického centra města Kroměříž

ve městě Kroměříž

Realizace technologického centra obsahující tvorbu implementačního plánu, dodávku HW i SW, instalaci a integraci technologií do provozního prostředí i testy dostupnosti, dokumentaci cílového stavu a školení personálu v rámci obsluhy centra. Součástí zakázky je také systémová, servisní a provozní podpora centra.

Číst více

Akce

AutoCont - dodavatel cloudových služeb a řešení

Ostrava, 11.12.2014

AutoCont CZ a.s. již od roku 2012 poskytuje cloudové služby. Aktuálně se stal členem programu Microsoft Cloud OS Network (COSN) pro Českou republiku. Tímto přináší výhodnou kombinaci robustního řešení a služeb lokálního partnera pro zákazníky v ČR.

Číst více

Právě vychází

eKatalog 11–12/2014

V posledním letošním katalogu IT produktů se dočtete o IT revoluci v podobě AC Privátního Cloudu  a AC Cloudu -  jediném datovém centru poskytujícím lokálně technologie MS Azure. Představíme produktové novinky jako Dell PowerEdge FX2, nové vlastnosti HP 3PAR, HP Virtual Cloud Networking či sadu Veeam Availability Suite™ v8 atp.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2014 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.