/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: BYOD?


Když dostanete v anglosaské zemi pozvání na večírek, může se na něm vyskytovat zkratka BYOB. Tu není radno přehlédnout, jinak budete působit trapně. Znamená „bring your own bottle“, hostitel tedy poskytne jídlo, střechu nad hlavou a zábavu, o pití se postarají sami hosté.

Illust

Novinky z AUTOCONTU

AutoCont a Microsoft spouští v ČR vlastní cloud

AutoCont ve spolupráci se společností Microsoft spustil v říjnu 2014 tuzemskou obdobu cloudu Azure. Zákazníci, kteří o cloudu uvažují, ale nechtějí data posílat za hranice, zde mají lokální variantu se službami a podporou v ČR. V datovém centru v Ostravě mohou spouštět vybrané služby systému Microsoft Azure a využívat bohaté, samoobslužné, víceklientské služby a možnosti.

Číst více

Inspirace

AC CLOUD

Nové výkonné a ekonomické služby pro provoz IT

Od podzimu 2014 nabízíme nové portfolio produktů a služeb v prostředí AC CLOUD. Vyzkoušejte si ZDARMA vybrané služby systému Microsoft Azure provozované v jediném datovém centru na území ČR.

Číst více

AC CAPTURE

Digitalizace dokumentů a vytěžení informací formou služby

AutoCont přináší do dané oblasti nový pohled. Umíme zajistit digitalizaci, vytěžování, správu a ukládání dokumentů formou služby bez nutnosti investice do HW a SW.

Číst více

Reference

AC Cloud v zajištění provozu IT

ve sportovním centru FAJNE

Ve sportovním centru FAJNE si neumí představit „mít IT v domě“. Pro nepřetržitý provoz velkého fitcentra hraje IT velmi podstatnou roli, z prostředí AC CLOUD jim funguje ekonomicky, bez překvapení a nějakých rizik.

Číst více

Skenovací linka

v Cofidis s.r.o.

Dodávka a instalace skenovacího zařízení, včetně softwarového vybavení. Součástí projektu byla úvodní analýza, vlastní vývoj a nasazení skenovací linky, pilotní provoz a zaškolení uživatelů zákazníka.

Číst více

Aplikace evidence stanovisek

v Kanceláři veřejného ochránce práv

Aplikace slouží k evidenci stanovisek ombudsmana s možností vyhledávání dle různých vyhledávacích kritérií. Výhodou řešení je jeho snadné opakované nasazení v institucích s potřebou publikování stanovisek.

Číst více

Akce

CRM - mobilní, integrované a zvyšující prodej

Praha, 11.11.2014

Proč a jak využívat systémy pro řízení vztahů se zákazníky s důrazem  na využití nástroje CRM na mobilních zařízeních, propojení s klíčovými systémy společnosti a zvýšení prodeje. 

Číst více

AutoCont - dodavatel cloudových služeb a řešení

Brno, 13.11.2014

AutoCont Privátní Cloud, jediné datové centrum poskytující  v ČR vybrané služby Microsoft Azure, Microsoft Office 365 a služby lokálního dodavatele. AutoCont nabízí v cloudu  velkou variabilitu možností.

Číst více

Právě vychází

eKatalog 10/2014

Elektronický katalog IT produktů pro říjen 2014 přináší mnoho novinek, zajímavostí a akčních nabídek z oblasti IT infrastruktury s důrazem na datová centra, úložiště a sítě, zajímavé softwarové produkty i další skvělé tipy.

ELITA

Magazín nejen o informačních technologiích. Exkluzivní rozhovor se Stanislavem Bernardem, inspirativní případová studie o popularizaci vědy a výzkumu za pomocí chytrých technologií v IQLANDII a mnoho dalšího.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2014 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.