/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: CLOUD?


Cloud je dnes všude, kam se jen podíváte. Všude se o něm píše, všichni o něm mluví. A co si pod tím pojmem představujete zrovna vy? Nejlepším příkladem je hledání pomocí vyhledavače. Zadáte dotaz a v mžiku máte zpět odpověď.

Illust

Novinky z AUTOCONTU

AutoCont mezi elitními celosvětovými partnery Microsoft Dynamics

Společnost Microsoft každoročně oceňuje vybranou skupinu Dynamics partnerů zařazením do prestižní celosvětové skupiny PRESIDENT’S CLUB. U příležitosti mezinárodní partnerské konference Microsoftu ve Washingtonu byla nyní takto opětovně poctěna společnost AutoCont CZ a.s.

Číst více

Inspirace

Ochrana webových aplikací

Cesta jak pružně a bezpečně sdílet aplikace v prostředí internetu?

S pohodlím a otevřeností, které nám webové aplikace přinášejí, narůstá počet skrytých hrozeb, s nimiž musíme stále obtížněji bojovat. Víme jak je zabezpečit!

Číst více

Specializovaná řešení pro automotive a strojírenství

Jak zefektivnit a vylepšit výrobní postupy i návazné procesy?

Nabízíme řešení pro zajištění komunikace mezi výrobními stroji, testování nových způsobů výroby ve virtuálním 3D prostředí, zpětné dohledání životního cyklu výrobku nebo vytváření managerských reportů.

Číst více

Reference

Řízení výrobní linky

VALEO COMPRESSOR EUROPE, s. r. o.

Linka KC59 sestává z pracovišť zajišťujících jednotlivé výrobní procesy. Každou část linky včetně její stanice dodává jiný výrobce. Úkolem bylo propojení stanic prostřednictvím technologické komunikace a vyvinutí SW pro řízení výrobního procesu.

Číst více

Virtualizace IT infrastruktury

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Vytvoření stabilní serverové infrastruktury zajišťující modernizaci IT a minimalizaci časových prodlev mezi případnými výpadky IT infrastruktury. Systém je připojen na AutoCont dohledové centrum, které sleduje případné výchylky.

Číst více

Microsoft Dynamics CRM

TON a.s.

Pomocí systému Microsoft Dynamics CRM se podařilo společnosti TON zkvalitnit komunikaci se zákazníky, zlepšit koordinaci obchodních zástupců a zefektivnit marketingové aktivity. Video o projektu naleznete zde.

Číst více

Akce

17.09.2014 - Pardubice
Ušetřete prostřednictvím efektivní práce s dokumenty!
25.09.2014 - Pardubice
Připravovaný Zákon o kybernetické bezpečnosti a bezpečnostní technologie
09.10.2014 - Prague Marriott Hotel
StorageFórum 2014 – využijte unikátní příležitost

Právě vychází

eKatalog 09/2014

Elektronický katalog IT produktů pro září 2014 přináší mnoho novinek, zajímavostí a akčních nabídek z oblasti IT infrastruktury s důrazem na datová centra, úložiště a sítě, zajímavé softwarové produkty i další skvělé tipy.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2014 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.