/ otevřený prostor pro it inspiraci

AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: EPM?


Co to je projekt? Jde o jeden z pojmů, které používáme denně v pracovním i nepracovním kontextu. Máme víceméně jasno v tom, co znamená, ale když ho zkusíte definovat, zjistíte, že to je překvapivě těžké.

Illust

Novinky z AUTOCONTU

IT konference TechFórum 2014

AutoCont pro své zákazníky úspěšně zorganizoval zajímavou IT konferenci v místě, kde „harmonie našla své jméno …“ IT konference TechFórum byla setkáním zákazníků, IT specialistů a technologických partnerů AutoCont, kterým prošlo 170 účastníků. Cílem bylo inspirovat novými oblastmi AutoCont řešení a služeb i novinkami předních výrobců IT technologií v oblastech infrastruktury a jejího provozu.

Číst více

Inspirace

Konec klasických telefonních ústředen?

Nová generace cenově dostupného řešení pro firemní komunikaci a spolupráci

Pokud jste nuceni obměnit starou telefonní ústřednu nebo uvažujete o nástrojích pro pružnější firemní komunikaci, které vám přinesou úspory času a cestovních nákladů, musí vás zaujmout toto překvapivě dostupné řešení a naše zkušenosti s ním.

Číst více

Jak na moderní weby a portály?

Naše služby pro tvorbu sofistikovaných web stránek, portálů a e-commerce řešení

Zkušenosti z projektů i nové certifikace AutoCont specialistů vám mohou být užitečné při realizaci moderních responsivních webových stránek s možností provázání na nástroje pro spolupráci a sdílení informací mezi zaměstnanci, partnery i zákazníky.

Číst více

Reference

Telefonní systém s rozšířenými možnostmi

ve Statutárním městě Opava

Technologický upgrade stávajícího řešení telefonních služeb. Přechod na novou moderní IP platformu umožní úřadu nasazení dalších nástrojů pro efektivní interní i externí komunikaci a spolupráci poplatné současnosti.

Číst více

Nový moderní webový portál vědeckého centra

v Iqlandia o. p. s.

Realizace systému zastřešujícího webovou prezentaci science centra, rezervační a informační sytém i softwarovou podporu exponátů. Došlo ke zkvalitnění prezentace centra a rozšíření poskytovaných služeb.

Číst více

Informační systém Microsoft Dynamics AX

v NBB Bohemia s.r.o.

Implementace Microsoft Dynamics AX s následným dovyvinutím modulů pro specifické oblasti činnosti. Informační systém umožnil rozšířit sortiment, výrobu i propagaci a expandovat směrem k novým zákazníkům.

Číst více

Akce

25/6/2014, Brno
Informační systém pod taktovkou procesů

Právě vychází

eKatalog 06/2014

Elektronický katalog IT produktů pro červen 2014 je plný technologických tipů a efektivních nápadů z oblasti IT infrastruktury s důrazem na datová centra, úložiště a sítě i další skvělé produkty.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2014 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.