/ otevřený prostor pro it inspiraci AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Acojeto: CRM?


CRM není technologie. CRM není produkt. CRM dokonce ani není soubor procesů, pokynů a pravidel. CRM je způsob, jak dělat byznys a možná ještě víc: je to způsob pohledu na svět. Nedá se koupit ani naprogramovat. Musí se vytvořit v myslích našich pracovníků. V tom je jeho kouzlo, jeho snadnost i obtížnost...

Illust

Novinky z AUTOCONTU

Koruna Himaláje

Dobýt všech 14 osmitisícových vrcholů chce známý český horolezec Radek Jaroš. Zbývá mu „pouze“ jediný vrchol a to obávaná K2, kterou se pokusí zdolat letos v létě. Tento i ve světovém měřítku špičkový  a ojedinělý výkon chce podpořit i AutoCont, který se v květnu stal hlavním partnerem jeho expedice K2 2014.

Číst více

Inspirace

Řízení projektů a procesů

Chcete řídit a realizovat své projekty systematicky, efektivně a včas?

AutoCont EPM zahrnuje funkční nástroje, které podporují efektivní plánování, řízení a monitoring projektů a procesů včetně řízení portfolií v souladu se strategickým plánem organizace

Číst více

ERP systém nové generace

Čerstvý vítr ve světě IS, to je Microsoft Dynamics NAV 2013 R2

AutoCont již implementuje nové moderní řešení předstihující konkurenci, kompletně v češtině  a s plnou podporou legislativy. Nová verze přináší množství funkcí a výhod tuzemským firmám.

Číst více

Reference

Komplexní řízení celého portfolia projektů

v UniControls a.s.

Nasazení Microsoft Project Server 2013 a Sharepoint Serveru 2013 a jejich propojení s ERP systémem, poskytuje relevantní a komplexní informace pro zefektivnění průběhu projektů.

Číst více

Nejnovější verze Microsoft Dynamics NAV

v Yusen Logistics s.r.o.

Systém Microsoft Dynamics NAV 2013 R2 řeší u zákazníka ekonomické agendy včetně konsolidace výsledků, business intelligence, schvalování dokladů přes web a integraci na logistické aplikace.

Číst více

Vysoce dostupné a bezpečné IT služby

V TEEN Engineering s.r.o.

Zákazník díky návrhu řešení získal jistotu, že i v případě havárie některé z komponent IT infrastruktury, má data v bezpečí a IT systém provozuschopný bez posunů termínů projektů a realizací.

Číst více

Akce

4/6/2014, Hradec Králové
IT, které pomáhá a chrání - Systémová infrastruktura
4/6/2014, Brno
Projektové a procesní řízení ve společnosti
12/6/2014, Hradec Králové
IT, které pomáhá a chrání - Práce a spolupráce s daty
18/6/2014, Hradec Králové
IT, které pomáhá a chrání - Bezpečnostní technologie

Právě vychází

eKatalog 05/2014

Elektronický katalog IT produktů pro květen 2014 je plný novinek a užitečných informací z oblasti IT infrastruktury s důrazem na datová centra, úložiště a sítě i další skvělé produktové tipy.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2014 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.