/ otevřený prostor pro it inspiraci AutoCont
openspACe

novinky  |   inspirace  |   reference  |   akce  |   právě vychází

Vážení čtenáři,


v moderním světě již dávno není otázkou, ZDA umožnit uživateli mobilní pracovní přístup, ale JAK zajistit, aby mohl pracovat odkudkoliv, kdykoliv, efektivně a bezpečně.


Mobilní pracovní styl zasahuje prakticky do všech vrstev provozu IT, proto je nutné být na něj připraven. Aktuální číslo našeho magazínu pro vás může být v tomto směru inspirací. Cloud, ať už veřejný nebo privátní, je další ze zaklínadel dnešní doby. O co se vlastně jedná a jak vám AutoCont Privátní Cloud může pomoci zjednodušit IT Infrastrukturu, se zde dozvíte rovněž. Že vás ta IT témata už trochu nudí? Podívejte se na nové číslo Elity, tam se píše o ledasčem jiném!

Příjemné čtení.
tým AutoCont

Illust

Novinky z AUTOCONTU

AutoCont projekty bodovaly
při předávání Microsoft Awards 2014

Tři prestižní ocenění Microsoft Awards řadí AutoCont mezi
nejúspěšnější dodavatele Microsoft řešení v ČR.

Číst více

Inspirace

AutoCont Privátní Cloud

Hledáte cestu ke snížení nákladů na IT při zachování vysoké efektivity?

AC Privátní Cloud sníží zatížení IT oddělení i celkové náklady a současně zajišťuje vysokou dostupnost systému. Je škálovatelný – zaplatíte jen to, co opravdu chcete.

Číst více

Mobilní pracovní styl

Chcete pracovat bezpečně, efektivně a odkudkoli?

Přinášíme možnost neomezeného využívání nepostradatelných firemní informací mimo kancelář, bezpečně a plnohodnotně pomocí mobilních zařízení.

Číst více

Reference

AC Privátní
Cloud a úspory

v TESCOMA s.r.o.

Nasazení AutoCont řešení zabezpečuje bezvýpadkový provoz systému, vysoký výkon pro kritické aplikace, výrazné snížení časových nákladů interního IT a zásadní finanční úspory.

Číst více

Bezpečný přístup k aplikacím

v Ahold Czech Republic a.s.

Zákazník získal možnost bezpečné a vysoce dostupné publikace interních aplikací pro interní uživatele, ale i pro partnerské organizace. Řešení podporuje vzdálený přístup k aplikacím a mobilitu.

Číst více

Systém pro obchod s energií

v Cofely a.s.

MS Dynamics AX podporuje u zákazníka řadu důležitých procesů jako vypracování analýz, auditů a projektové dokumentace, výrobu, distribuci, prodej energií, správu nemovitostí atd.

Číst více

Akce

15/5/2014, Brno
Datová centra a cloudové služby AutoCont
28/5/2014, Hradec Králové
IT, které pomáhá a chrání – sítě, servery a storage
20/5/2014, Plzeň
AutoCont cloudové služby
19/6/2014, Brno
Mobilní pracovní styl efektivně a bezpečně

Právě vychází

eKatalog

Elektronický katalog IT produktů pro duben 2014, přináší několik novinek z oblasti IT infrastruktury, sw pro zálohování a bezpečnost a další žhavé produktové tipy.

Elita

Magazín nejen o informačních technologiích. Exkluzivní rozhovor s Kateřinou Neumannovou, příprava na zákon o kybernetické bezpečnosti a mnoho dalších zajímavostí.

Právní doložka  Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím prodejní sítě, některého z internetových serverů nebo jste se zúčastnili některé ze spotřebitelských soutěží, která vyžadovala zadání kontaktních údajů. V případě, že již od nás nechcete dostávat obdobná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz.

Copyright (c) 2014 AutoCont CZ a.s. Všechna práva vyhrazena.