12/2017

Produktové tipy
na závěr roku

AC tipy Notebooky Mobility Bezpečnost Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Nešlápnete vedle

S našimi speciálními tipy na závěr roku zaručeně neuděláte chybu. Získejte vyšší hodnotu než skutečně zaplatíte. Tablet HP Envy, hodinky Samsung Gear S3, Huawei P10 Lite nebo tipy na dárky od Toshiby.

Povolte prosím zobrazení

Získejte Galaxy J5

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 15. 12. 2017 zpětnou vazbu, můžete získat Galaxy J5. Přirozená elegance snoubí styl s funkčností. Jednoho z účastníků ankety vybereme a oceníme.

Další tipy

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Na hranici možného

Nejmenší 15palcový notebook na světě. Dell XPS 15 nabízí velký výkon a ohromující displej InfinityEdge s volitelným dotykovým ovládáním. Uchvátí jak prvotřídním zpracováním, tak hmotností a rozměry.

Cena 36 085 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Exkluzivní výkon

Pokročilé funkce zařízení ZBook 17, grafická karta Quadro a špičkový displej DreamColor nejsou pro každého. Pro ty, kteří vyžadují maximální výpočetní výkon za každou cenu, se ale jedná o nejlepší volbu.

Cena 77 713 Kč bez DPH

Další notebooky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Android 8.0 Oreo

Nejnovější verze přináší hlavně podporu pro lepší výkon a delší výdrž baterie díky přísnějšímu omezování běhu aplikací na pozadí. Potěší i zjednodušený proces pro budoucí aktualizace a vylepšené ovládání.

Povolte prosím zobrazení

Chytrost a výkonnost

Nový iPhone 8 představuje další krok k dokonalosti. Je vybaven nejchytřejším a nejvýkonnější čipem Bionic A11.Konstrukce telefonu je tvořena z nejodolnějšího skla a doplněna o barevný pruh z leteckého hliníku.

Další mobility

Bezpečnost

software a security produkty

6 měsíců zálohování zdarma

Povolte prosím zobrazení

Společnost Veeam pomáhá vaší firmě poskytovat zážitek z nepřetržitých digitálních služeb, který vaši uživatelé očekávají. Zaregistrujte se ještě dnes a získáte zdarma předplatné na 6 měsíců.

Získejte maximální přehled o síti

Povolte prosím zobrazení

V dnešní době je stále složitější získat maximální přehled o tom co se v síti děje. Pokud hledáte nástroj, který vám umožní centralizovat správu logů z různých zdrojů, tak LOGmanager je to co hledáte.

Další novinky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

To není UFO

Konečně krásně elegantní stříbrné mini PC! Malé tělo Acer Revo Base ukrývá spoustu výkonu pro všechny vaše požadavky na výpočetní výkon, média a streamování. Můžete zavěsit na zadní stranu displeje.

Cena 4 128 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Kostka s Windows

Novými technologiemi a výkonem na malém prostoru nabitý nejvýkonnější Intel NUC, 7. gen Intel® Core™ i7-7567U, 8GB RAM, 2TB HDD + 16GB rychlé cache paměti Intel® Optane™ v M.2 slotu.

Cena 17 468 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál,
další příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Vyzkoušejte si HP PageWide

Získejte špičkové výstupy s nízkými náklady pod kontrolou. Nechte si u nás spočítat financování firemního tisku měsíční paušální platbou. Zásobování spotřebním materiálem (tonery, inkousty, válce atd.) a údržbu i opravy tiskáren nechte na nás. Dodáte pouze papír.

Povolte prosím zobrazení

Inovativní design a skvělé funkce v jednom

HP OfficeJet Pro 8725 All-in-One vyhovuje požadavkům moderní kanceláře i běžnému uživateli. Nabízí barevný tisk v profesionální kvalitě s náklady na stránku až o 50 % nižšími než u laserových tiskáren. Oboustranný tisk, kopírování, skenování, faxování.

Další periferie

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace

Odhlásit z mailingu