AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

AutoCont

eKatalog

11/2017

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Tablet pro práci v terénu

Nový Galaxy Tab Active2 se zvýšenou odolností nabízí nejnovější inovace od společnosti Samsung, které byly vyvinuty s ohledem na potřeby profesionálů působících ve výrobě, dopravě, u bezpečnostních složek.

Cena 9 909 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Tahoun od Toshiby

Tecra A40-C je tahoun pro podniky v šasi z hořčíkové slitiny. Začne investici vracet od okamžiku, kdy jej poprvé zapnete. Je připraven na pokročilou správu díky podpoře Intel® AMT, SCCM a společnému WMI.

Cena 25 900 Kč bez DPH

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Výhody APC Smart UPS On-Line řady SRT

Zařízení Smart-UPS On-Line zajišťuje ochranu napájení online s vysokou hustotou a skutečným dvojitým převodem pro servery, hlasové a datové sítě, lékařské přístroje a světelné průmyslové aplikace.

Povolte prosím zobrazení

Modernizujte svou síť

Řada Dell EMC N3000 nabízí vysokou dostupnost přepínačů sítě GbE díky snadno spravovatelným řešením. Funguje i při teplotách až 113 °F (45 °C), snižuje tak náklady na chlazení a příznivě ovlivňuje celkové provozní náklady.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Zabezpečení koncových bodů

Povolte prosím zobrazení

FortiClient poskytuje snadno ovladatelnou, automatizovanou, plně přizpůsobitelnou ochranu koncových bodů pro širokou škálu zařízení. Je integrován jako klíčová součást Fortinet Security Fabric.

Zaměřeno na ochranu dat

Povolte prosím zobrazení

ObserveIT 7.1. rozšiřuje bezpečnostní řešení o možnost sledování událostí na souborovém systému a zaměřuje se na oblast úniku dat. Většina řešení DLP spoléhá jen na porovnávání a klasifikování dokumentů.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Availability Suite v10

Veeam Availability Suite v10 povyšuje business kontinuitu a agilitu na novou úroveň. Udržujte díky platfromě 'Always On Cloud' Availability Platform svou firmu v provozu s obnovením podle smluv SLA v řádech sekund, včetně fyzických serverů a úložišť.

Povolte prosím zobrazení

Microsoft 365 Education

Nový produkt z nové řady Microsoft 365 určený pro vzdělávací zařízení - Microsoft 365 Education. Jedná se o set aplikací a nástrojů pro podporu kreativity a týmové práce, který se nabízí ve dvou edicích - Microsoft 365 Education A3 a A5.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Budoucnost již nyní

Apple iPhone X přichází s velkou pompou a očekáváním. Společnost Apple vsadila na absenci tlačítek a nejlepší umělou inteligenci na trhu. Celý model X je vlastně jednou obrovskou obrazovkou.

Cena 28 670 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Výdrž a odolnost

Společnost CAT je známá výrobou stavební techniky a to se přímo odráží i v jejích smartphonech. Caterpillar S31 má robustní pogumované tělo, odolné vodě, prachu, nečistotám, opakovaným pádům.

Cena 7 540 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Rychlejší, lehčí a lepší

Po úspěšném modelu 910 pokračuje Lenovo v tradici výkonných, tenkých notebooků, které si můžete otočit o 360 stupňů nebo je ovládat pouhým dotykem. Upgrade je znát na grafické kartě a zejména na procesoru.

Cena 48 410 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Legendární Toshiba

Legendární Toshiba se vrací! Úžasně ohebný, dotykový ultrabook s 12" displejem a silným Intel® Core™ i7-7600U, Windows 10Pro, 16GB RAM, 512SSD, repro Harman Kardon, USB-C/Thuderbolt.

Cena 44 440 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Dell Canvas

Pracoviště, které boří hranice. Realizujte své nápady díky převratnému novému nástroji, který umožňuje přirozené vytváření digitálního obsahu. Zahrnuje intuitivní dotykovou obrazovku, pero a puk. Dell Canvas získal cenu veletrhu ES 2017 Innovation Awards.

Povolte prosím zobrazení

Nejen pro skladníky

Honeywell CK75 je skvělé řešení bez kompromisů. Kromě toho, že je mobilní CK75 menší a lehčí než ostatní ve své ultra robustní třídě, je optimalizován pro skladové a distribuční prostředí.

Cena 42 416 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Vyzkoušejte si HP PageWide

Získejte špičkové výstupy s nízkými náklady pod kontrolou. Nechte si u nás spočítat financování firemního tisku měsíční paušální platbou. Zásobování spotřebním materiálem (tonery, inkousty, válce atd.) a údržbu i opravy tiskáren nechte na nás.

Povolte prosím zobrazení

Svižný a bezpečný

Síťový skener HP Digital Sender Flow 8500fn2 je vhodný pro každou kancelář. Zpracovává velké objemy rychlostí až 100 str./min /200 obr./min. Rozlišení až 600 ppi, doporučená kapacita až 10 000 str./den.

Cena 69 900 Kč bez DPH

Další periferie

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace

Odhlásit z mailingu