AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

AutoCont

eKatalog

10/2017

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Závada? Toshiba vrací peníze!

Japonská legenda nespí, legenda je živá! To je Toshiba. Dojde-li v 1. roce záruky k uznané záruční závadě, dostáváte peníze zpět. Na vybrané modely poskytuje TOSHIBA záruku 3 roky u zákazníka a navíc v prvním roce ještě záruku spolehlivosti.

Povolte prosím zobrazení

Náramek Fit2 Pro nesundáte ani v bazénu

Samsung Gear Fit2 Pro neztratíte ani v bazénu nebo ve sprše, protože jej nemusíte odkládat. Na jediný pohled uvidíte své aktivity, spánek a fitness statistiky.

Cena 5 168 Kč bez DPH

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

HPE 3PAR datové úložiště

S novým firmwarem 3PAR OS 3.3.1 přichází zásadní změna ve využívání kapacity SSD disků - HPE 3PAR Adaptive Data Reduction. Nově přichází také komprese (algoritmus LZ4 (3:1) a tzv. Data Packing.

Povolte prosím zobrazení

Novinky rozvaděčů nízkého napětí ePPDU

Společnost Eaton v průběhu jara letošního roku rozšířila portfolio vnitrostojanových rozvaděčů nízkého napětí ePDU o nová provedení.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Fortinet Sandbox

Povolte prosím zobrazení

Dnešní hrozby jsou stále více sofistikované a často obcházejí tradiční bezpečnost malware tím, že maskují svou škodlivou aktivitu. Sandbox rozšiřuje bezpečnostní architekturu o ověření ohrožení v samostatném, bezpečném prostředí.

Sophos Intercept X

Povolte prosím zobrazení

Zastavte Ransomware před tím, než z vašich souborů budou rukojmí. Sophos Intercept X nabízí CryptoGuard, zabraňující špatnému spontánnímu šifrování dat pomocí ransomware - dokonce i důvěryhodných souborů.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Arcserve Email Archiving s 15% slevou

Nařízení General Data Protection Regulation (GDPR) platí počínaje datem 25. května 2018 a Arcserve je připraven vám pomoci prostřednictvím nové akvizice, řešení pro archivaci emailové komunikace.

Povolte prosím zobrazení

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 je spojení ERP a CRM, které umožňuje řídit podnikové procesy i obchodní aktivity z jednoho místa a na stejných datech. Samozřejmostí je napojení na kancelářskou sadu Office 365 a cloudovou platformu Microsoft Azure.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Logitech SmartDock

Elegantní, bezpečná, jednoduchá a pohodlná videokonference. Tablet Microsoft Surface vložíte do SmartDocku od Logitechu. Připojíte satelitní mikrofony, panorama kameru, velký displej, nastavíte účet Skype - a je to.

Cena 12 900 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Favorit letošního roku

Phablety, které si dlouhodobě drží 1. příčku v oblíbenosti pracovních telefonů jsou bezesporu Samsung Galaxy Note. Nejnovější přírůstek do rodiny, Galaxy Note 8 přináší to nejlepší, co se dá do malého zařízení dostat.

Cena 22 300 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Pracant tělem i duší

Dell XPS kombinuje dotykový bezrámečkový UHD displej s moderním procesory Intel Core desktopové třídy HQ, které společně s rychlými SSD disky a grafickými kartami NVIDIA dokáží zázraky.

Cena 50 439 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Kancelář všude s vámi

Univerzální a snadno přenosný pracant, který vaše data bezpečně ochrání. Nový HP EliteBook x360 je skvělý notebook na cesty. Ideální notebook pro ty, kteří potřebují pracovat na cestách.

Cena 48 019 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Panoramatická 49"

Zkuste úctyhodný širokoúhlý a prohnutý 49" Ultra WQHD monitor s nepřekonatelnou kvalitou obrazu ve formátu 32:9, dobou odezvy 1 ms a rozlišením 3840x1080, 2xHDMI, 2xDP.

Cena 25 900 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Relax po práci

X-DIABLO Extreme AORUS je herní stroj ze stejné produkce jako počítače značky AUTOCONT. Ve standardních konfiguracích je skladem nebo si vyberte dle vlastních parametrů.

Cena 38 788 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Vyzkoušejte si HP PageWide

Získejte špičkové výstupy s nízkými náklady pod kontrolou. Nechte si u nás spočítat financování firemního tisku měsíční paušální platbou. Zásobování spotřebním materiálem (tonery, inkousty, válce atd.) a údržbu i opravy tiskáren nechte na nás.

Povolte prosím zobrazení

Videokonference ve 4K s Logitech MeetUp

Dálkově ovládaná kamera a repro v jednom přináší špičkovou kvalitu obrazu do malých konferenčních místností. Její 120° zorné pole umožňuje snadno zabrat až osm osob kolem stolu.

Cena 23 134 Kč bez DPH

Další periferie

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace

Odhlásit z mailingu