AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

AutoCont

eKatalog

6/2017

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Jedinečnost v malém

Tenký, lehký a neuvěřitelně mobilní notebook Dell XPS 13 2v1 je nejmenší 13 palcový notebook. Díky velkému displeji bez rámečku je to krásný, snadno přenositelný výkonný notebook, na kterém můžete pracovat kdekoli.

Cena 42 930 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Poskytněte svůj názor a získejte Yoga Book

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 14. 6. 2017 zpětnou vazbu, můžete získat Lenovo Yoga Book s operačním systémem Windows 10 Pro. Jednoho z účastníků ankety vybereme a oceníme.

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Datové úložiště Hewlett Packard Enterprise 3PAR

Pokud chcete opravdu moderní diskové úložiště, které efektivně nakládá s diskovým prostorem a využívá řadu pokročilých vlastností v přijatelném rozpočtu, sáhněte po technologiích HPE 3PAR.

Povolte prosím zobrazení

Zabezpečení sítě s Aruba Networks

Společnost Aruba Networks, technologický lídr v oblasti sítí je součástí Hewlett Packard Enterpise. Díky tomu nyní HPE nabízí velmi pestré spektrum síťových prvků a aplikací pro management, správu a zabezpečení vaší sítě.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Bezpečnostní architektura Fortinet Security Fabric

Povolte prosím zobrazení

Fortinet nabízí bezpečnostní řešení pro sítě, koncové body, aplikace, datová centra, cloud a přístup, které vzájemně spolupracují a fungují jako integrovaná bezpečnostní architektura.

Intercept X od Sophosu chrání před ransomware

Povolte prosím zobrazení

Sophos Intercept X je antiexploit a antiransomware produkt nové generace založený na sledování chování útočníků, rozpozná a blokuje běžné techniky používané pro doručení malwaru.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Možnosti Microsoft Exchange Online

Exchange Online nabízí rozšířené možnosti, jak chránit vaše informace. Filtrování malwaru a nevyžádané pošty chrání poštovní schránky. Možnosti ochrany před únikem informací brání mylnému odeslání citlivých dat.

Povolte prosím zobrazení

Kredit až 750EUR na cloudové služby

Spolu s partnery nabízí Veeam svým zákazníkům cloudové služby zdarma až do výše 750 EUR. Máte tak možnost si zálohování prostřednictvím Veeam Cloud Connectu do AC CLOUD nejdříve vyzkoušet.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Dokonalý Huawei v nedokonalém světě

Huawei P10 má celokovové tělo s displejem o velikosti 5,1", který je chráněn krycím sklem Gorilla 5. Duální fotoaparát, na jehož vývoji opět spolupracovala legendární Leica.

Cena 13 907 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Vlajková loď od Sony

Dokonalý smartphone Xperia XA1 Ultra uchvátí svým štíhlým profilem a obřím 6" displejem s jemným rozlišením 1920x1080. Kompaktní rozměry nezabránily v použití špičkových komponent.

Cena 8 990 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Výkon na druhou

Notebook Lenovo ThinkPad P51 zastane výkon vašeho stolního počítače. Certifikace ISV zaručí běh i toho nejnáročnějšího softwaru, dedikované grafické karty NVIDIA Quadro a serverové procesory Intel Xeon.

Cena 76 207 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Pastva pro vaše oči

Dell XPS 15 UHD dostal do vínku 4K displej, který v kombinaci s technologií Infinity Edge zajistí zážitek, který jen tak nezapomenete. Nejnovější rodina procesorů Intel 7. generace, tělo o tloušťce jen 17 mm.

Cena 59 367 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Intel® Optane™ Memory

Paměťové moduly Intel® Optane™ jsou navržené jako akcelerátory výkonu do počítačů, vybavených nejnovější 7. generací procesorů Intel® Core™.

Cena 1 141 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Malé, robustní a tiché

AutoCont OfficePro 1020 pasiv. Pasivně chlazené miniPC bez točivých součástí, vhodné do ztížených provozních podmínek. Snadno ho upevníte za monitor nebo pod stůl.

Cena 14 716 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

HP PageWide za měsíční paušál

Firemní tiskárny HP Pagewide, PageWide Pro a PageWide Enterprise vynikají úžasnou rychlostí a zcela novým způsobem tisku. Tiskněte rychle při nízkých celkových nákladech na vlastnictví. Získejte špičkový výkon bez kompromisů.

Povolte prosím zobrazení

Barevný rychlík

Barevná multifunkční laserová tiskárna Samsung řady C4060 s automatickým podavačem a faxem vytiskne až 40 stran a oskenuje až 60 stran za minutu. Ovládá se 7" dotykovým panelem.

Cena 32 834 Kč bez DPH

Další periferie

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace

Odhlásit z mailingu