AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

AutoCont

eKatalog

5/2017

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Ikonický design HP Elitebook X360

Krása, funkcionalita a odolnost v dokonalé souhře jako nikdy dříve. K sofistikovanému designu neodmyslitelně patří výjimečný výkon. Otočný dotykový displej 360° nabízí pět módů využití.

Cena 33 410 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Pracovní stanice AutoCont Integra 7030

Jsme specialisté na pracovní stanice na míru! Procesory Core i7 a Xeon E3, až 128GB RAM, až 12 diskových pozic, 2 nebo 3 grafiky včetně těch nejsilnějších nebo s výstupy až na 8 monitorů.

Cena 25 804 Kč bez DPH

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Pokročilé funkce PowerEdge VRTX

Oceňovaná platforma PowerEdge VRTX je prvním řešením integrovaných informačních technologií, které bylo navrženo speciálně pro vzdálené pobočky a malé kanceláře.

Povolte prosím zobrazení

Nižší celkové náklady na vlastnictví

Systém PowerEdge VRTX představuje o 26% nižší celkové náklady na vlastnictví za dobu pěti let ve srovnání s místní konfigurací serverů ve skříních Tower a externích úložišť.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Správná doba pro produkty Kaspersky

Povolte prosím zobrazení

Nyní máte jedinečnou šanci pořídit si Kaspersky Endpoint Security for Business, výkonnou víceúrovňovou ochranu proti známým, neznámým a pokročilým hrozbám se slevo.

DESlock šifrování od ESETU

Povolte prosím zobrazení

DESlock je šifrovací aplikace pro firmy všech velikostí. Implementace do firemního prostředí je díky optimalizovanému nastavení velmi rychlá.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Rozšíření služeb Citrix Cloud

Citrix zatraktivnil a obohatil svou nabídku cloudových sužeb Citrix Cloud. Nově nabízí jako cloudovou službu i NetScaler Gateway VPX - reverzní proxy sloužící pro autentizaci a autorizaci uživatelů přistupujících z vnější sítě do citrixové farmy.

Povolte prosím zobrazení

Microsoft Visual Studio 2017

Microsoft vydal novou verzi své populární aplikace pro vývojáře Visual Studio, tentokrát ve verzi 2017. Novinka přináší modulární instalaci, kterou si můžete upravit zcela dle svých potřeb. Nové funkce, jako je např. ověřování závislostí v reálném čase a další.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Tvořte úžasné věci

Váš dotek, vaše kreativita, vaše vyjádření. To vše je nový Lenovo Miix 720. Výkonný notebook i dotykový tablet. Vážný konkurent Microsoft Surface 4 na nejnovější platformě Intel Kaby Lake. Výkon i excelentní displej.

Cena 33 353 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Foťte pro radost

Sony opět dostává svého jména - Sony Xperia XA1 nabízí nejlepší 23 Mpix fotoaparát ve své třídě. 5" Xperia je chytrý telefon za skvělou cenu. S osmijádrovým procesorem Mediatek. Téměř bez bočních rámečků.

Cena 6 397 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Výkonný společník

Dell XPS 13 je definicí ultrabooku. 15 mm tloušťka, váha 1,26 kg a díky ultratenkým rámečkům displeje je 13" displej zasazený do těla 11" notebooku.

Cena 46 301 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Nejtenčí na světě

Zůstaňte připojení kamkoliv vás vaše cesty zavedou. Nový Acer Swift 7, jehož tělo má tloušťku méně než 1 cm je ideálním společníkem.

Cena 27 684 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Testován na odolnost

ThinkCentre M700z přináší vše potřebné pro zvýšení produktivity vašeho podnikání. Navíc je tento All-in-One velmi výkonný a ušetří místo na vašem stole. Byl úspěšně testován dle vojenských standardů MIL-SPEC.

Cena 13 522 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Ideální pro byznys

Lenovo S510 Small Form Factor je ideálním řešením pro váš rostoucí byznys, když potřebujete vysoký výkon, dosáhnete ho s procesory Intel® Core™ i šesté generace, SSD technologií a pamětí DDR4.

Cena 12 785 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Revoluce na poli tisku

Nová generace A3 zařízení, v němž nechybí HP PageWide, barevné a černobílé laserové tiskárny, vysoká variabilita příslušenství a široké možnosti dokončování.

Povolte prosím zobrazení

Panoramatický displej

34" prohnutý panoramatický LED displej Samsung s netradičním formátem 21:9 a rozlišením 3.440 x 1.440 je skutečnou perlou.

Cena 20 450 Kč bez DPH

Další periferie

Odhlásit z mailingu

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace