AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

AutoCont

eKatalog

4/2017

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Samsung Galaxy S8

Změníme váš pohled na telefon. A to doslova. Inovativní, prakticky neohraničená 5,8 palcová obrazovka modelu Galaxy S8 a 6,2 palců veliký displej verze Galaxy S8+ jsou těmi největšími obrazovkami u smartphonů s podobnými rozměry na trhu.

Cena 20 660 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Kouzelně bez drátů

Futuristická sluchátka, kterými Apple ukazuje směr pro budoucí technologie následujících let. Bezdrátově a bez zbytečného nastavování. Párování probíhá prostým otevřením obalu a automaticky se spárují se všemi zařízeními přihlášenými k iCloud účtu.

Cena 4 124 Kč bez DPH

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Rozšíření a zrychlení přístupu k datům

Úložiště DAS Dell Storage MD1400 a MD1420 s 12Gb propustností disků SAS jsou navržena speciálně pro 13. generaci serverů PowerEdge. Kapacita škálování možňuje využívat komplexní 12Gb řešení s výjimečně flexibilním úložištěm a výkonem I/O.

Povolte prosím zobrazení

Udržujte svůj rozpočet na nízké úrovni

Všechny modely používají stejné za provozu vyměnitelné disky, ventilátory a napájecí zdroje jako servery PowerEdge 13. generace, což pomáhá minimalizovat náklady na náhradní díly. Představují spolehlivá a cenově výhodná úložiště.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

PRTG Network Monitor

Povolte prosím zobrazení

Víte, co se ve vaší síti děje? Mějte přehled o všem, co se děje a může dít ve vaší síti a reagujte dříve, než to nastane! PRTG umí za vás detekovat tisíce parametrů a zpracovat je tak dokonale, abyste nedostávali výpis se změtí hodnot, ale jasnou zprávu pro rychlý a účinný zásah.

ObserveIT přichází s novou verzí 7.0

Povolte prosím zobrazení

Poskytuje koncovým uživatelům přístup ke všem virtuálním desktopům, aplikacím a online službám z jediné pracovní plochy pomocí několika jednoduchých kliků. Statické desktopy přemění na zabezpečené, digitální pracovní plochy na požádání.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Nová rozšíření Arcserve UDP ve verzi 6.5

Nejnovější generace ARCserve UDP vylepšuje provozní efektivitu a zlepšuje hodnoty RPO a RTO v kombinaci s novými inovativními funkcemi: lokální a cloud záloha pro MS Exchange / Office 365, testování obnovitelnosti a řada dalších.

Povolte prosím zobrazení

Přední platforma pro virtuální desktopy a aplikace

VMware Horizon 7 poskytuje koncovým uživatelům přístup ke všem virtuálním desktopům, aplikacím a online službám z jediné pracovní plochy pomocí několika jednoduchých kliků.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Ideální poznámkový blok

Nejnovější model GalaxyTab S3 včetně S-pen, kterým můžete psát i kreslit až 12 hodin. Nechte se okouzlit dokonalou kombinací elegantního designu připomínajícího smartphone s veškerými výhodami tabletu.

Cena 17 355 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Suverénní výkon

Pracuj, hraj si, tvoř, prohlížej web. iPad má výborný displej a aplikace, se kterými se dá dělat všechno, co vás baví. Výdrž 10 hodin. Používejte 2 aplikace současně a zabezpečení dotykem, 8MP a HD videa.

Cena 9 122 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Služby společnosti Lenovo

Pomohou využívat váš počítač Lenovo naplno, bez ohledu na způsob práce. Tyto služby vám poskytují kvalitu, spolehlivost a jistotu, které jsou zapotřebí pro bezproblémový provoz bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo kdy nás potřebujete.

Povolte prosím zobrazení

Produktivita na cestách

Tabletu Lenovo™ Yoga™ Book s Windows určitě neodoláte. Je pouhých 9.6mm tenký a má brilantní 10.1" IPS Full HD displej. Halo klávesnice a stylus Real Pen dovolí psát, dělat si poznámky, surfovat na internetu nebo kreslit.

Cena 13 337 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Vyzkoušejte serverová SSD Intel pro datacentra

Populární datacentrová SSD Intel mají od dubna nové nástupce s označením PC P4500, P4600 a P4700 s razantně vyšším výkonem než velmi oblíbená řada DC P3x00, a to dokonce za zhruba stejnou pořizovací cenu.

Cena od 11 496 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Nová generace pro 4k video

Úplně nový NUC Kit 7i3BNH se 7. generací procesorů Core™ i3 může být domácím multimediálním centrem nebo vaším osobním asistentem. Doplňte paměť a disk a můžete dávat povely Cortaně ve Windows 10.

Cena 7 953 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

10" displej s IP adresou Small Signage Samsung

Díky výkonu zaručenému 16 hodin denně a 7 dní v týdnu a podpořenému dvouletou zárukou můžete sebevědomě provozovat malý displej tak, jak to vyžaduje vaše podnikání.

Cena 6 773 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Rychlý tisk, skenování a kopírování

Všechny funkce v malém, ale spolehlivém provedení s nízkými provozními náklady. Multifunkční tiskárna LaserJet Pro 400 MFP M426dw dokončí rychle všechny klíčové úlohy.

Cena 7 464 Kč bez DPH

Další periferie

Chci se odhlásit z odběru newsletteru eKatalog.

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace