AutoCont

eKatalog

02/2017

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Profi displej s Tizenem šlape jak hodinky

Nová řada LED profi displejů Samsung PH-FHD s vysokou svítivostí 700cd má nejnovější operační systém Tizen. Výkonný interní přehrávač a wifi modul představují výpočetní výkon skutečného PC.

Povolte prosím zobrazení

Vyplňte anketu a získejte digitální zrcadlovku

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 8. 2. 2017 zpětnou vazbu, můžete získat výkonný fotoaparát Canon EOS 1300D 18-55 IS. Jednoho z účastníků ankety vybereme a oceníme.

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Komplexní ochrana sítě

Jediná platforma integruje automatické a dynamické bezpečnostní funkce pro vynikající ochranu na bráně firewall nové generace. Řada Dell SonicWALL NSA nabízí vynikající zabezpečení a výkon pro nově vznikající malé i středně velké organizace.

Povolte prosím zobrazení

Technologie RFDPI prohledává každý bajt

Brány řady NSA využívají velmi výkonnou technologii, dohlížejí na veškerý provoz a při hledání a blokování hrozeb ještě před vstupem do sítě zkoumají každý bajt každého paketu bez ohledu na porty a protokoly.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Produkty rodiny Samsung KNOX

Povolte prosím zobrazení

Chcete, aby uživatelé ve vaší organizaci po vybalení pracovního mobilního zařízení z krabice nemuseli proklikávat svá nastavení a instalovat si sami aplikace?

ESET Remote Administrator 6

Povolte prosím zobrazení

ESET Remote Administrator umožňuje správcům celkový přehled nad bezpečnostní situací ve firemní síti. Vývoj nové verze produktu byl úzce konzultován s IT profesionály.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Velký update Office.com

Téměř před rokem Microsoft oznámil nový design portálu Office 365 na stránce portal.office.com. Nyní uvolnil první velkou aktualizaci portálu, která dále vylepšuje jeho nové funkce a ještě více se zaměřuje na jednoduchost a rychlost práce s oblíbenými nebo posledními dokumenty a rychlou navigaci mezi aplikacemi.

Povolte prosím zobrazení

Přehledný a jednotný systém řízení od ALVAO

Vedení každé firmy se potýká s tlaky na zlepšení poskytování interních služeb. Novým trendem v oblasti jejich řízení je Enterprise Service Management (ESM), který zavádí ITSM nástroje i mimo oddělení IT. Výsledkem je přehledný a jednotný systém.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Nositelná elektronika na vzestupu - máme se bát?

Nositelná elektronika možná obsadí do dvou let podnikovou sféru a získá významný podíl v počtu instalovaných zařízení, u některých organizací to může být i podíl převažující. V mnoha případech nahradí mobilní telefony, docházkové a identifikační systémy.

Povolte prosím zobrazení

Pracovní tablet, jaký jste ještě neviděli

Novinka od HP, která má změnit pohled na práci na cestách. Zcela nová generace tabletů určených pro práci v terénu. Úsporný, výkonný, tenký a přenosný.

Cena 12 599 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Exkluzivní notebook na cesty

Nejnovější generace profesionálního notebooku firmy Apple MacBook Pro 15 přináší až o 17% tenčí profil, jasnější displej, skvělý výkon a až 2x větší trackpad pro snadné ovládání bez myši.

Cena 72 516 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Užijte si rozhled

Konvertibilní verze oblíbeného Dell XPS 13 2-in1 s InifinityEdge displejem a plně otočným kloubem displeje. Rozlišení displeje až 3200x1800 doplňují pasivně chlazené procesory až Intel i7-7Y75 a až 16 GB RAM. Kapacita baterie až 15 hodin provozu.

Cena 42 153 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Operační systém na USB disku vám píchne

IGEL POCKET UD je operační systém na bootovatelném flash disku, který vytvoří i ze staršího stolního PC nebo notebooku funkčního tenkého klienta s hw akcelerací a podporou virtualizačních platforem.

Cena 2 500 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Pro profesionální projektanty

HP Z2 Mini G3 je revoluční mini počítač pro práci se systémy CAD, přináší úžasný výkon a všestrannost v malém, elegantním designu. Profesionálním projektantům nabízí dostatek výkonu i spolehlivosti pro jejich práci.

Cena 21 821 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

24“ švihák do kanceláře

Švihák a pracant zároveň. To je 24palcový model od Samsungu pro 24 hodinový produktivní kancelářský den. Panel AD-PLS zaručí dokonalé barvy viditelné z každého pozorovacího úhlu (178°/178°), takže můžete své tabulky ukázat i kolegům.

Cena 3 656 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Ideální multifunkce pro tisk A3 dokumentů

Tiskárna Epson WorkForce WF-7610DWF je barevná inkoustová multifunkce 4v1, s rychlostí tisku až 18 str./min. Zásobník papíru s předním plněním nebo zadní podavač s přímou dráhou papíru.

Cena 4 166 Kč bez DPH

Další periferie

Chci se odhlásit z odběru newsletteru eKatalog.

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace