AutoCont

eKatalog

12/2016

Produktové tipy
na závěr roku

AC tipy Mobility Notebooky Počítače Periferie Bezpečnost Software

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Pro nejnáročnější profesionály

Nejnovější generace profesionálního notebooku firmy Apple, která přináší až o 17 % tenčí profil, jasnější displej, skvělý výkon a až 2x větší trackpad pro snadné ovládání.

Cena 71 018 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Anketa s mikulášskou nadílkou

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 13. 12. 2016 zpětnou vazbu, můžete získat notebook DELL Inspiron 15 řady 5000. Jednoho z účastníků ankety vybereme a oceníme.

Další tipy

Bezpečnost

software a security produkty

FortiWeb - firewall webových aplikací

Povolte prosím zobrazení

Firewall webových aplikací FortiWeb™ chrání webové aplikace a internetový provoz před útokem a ztrátou dat. Zařízení FortiWeb nabízí více než tradiční firewally webových aplikací – mimo jiné poskytuje vynucování zabezpečení XML, akceleraci aplikací a vyvažování zátěže serverů.

Cisco ochrana proti ransomware

Povolte prosím zobrazení

Cisco nabízí ucelený koncept bezpečnostních řešení, které aplikuje přes různé vrstvy. Ať již to jsou firewally nové generace s více vrstvou inspekcí provozu, kontentové brány pro webový či e-mailový provoz nebo řešení pokrývající oblast DNS (Domain Name Server) požadavků.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Nová sada Veeam Availability Suite 9.5

Nová sada Veeam Availability Suite 9.5 umožňuje dostupnost Always-On Business dalším využitím IT investic do moderního úložiště a cloudu a poskytnutím dalších zlepšení připravených k použití ve firmách.

Povolte prosím zobrazení

Komplexní řešení pro koncová zařízení v cloudu

VMware Workspace ONE je jednoduchá a bezpečná podniková platforma, prostřednictvím které lze dodávat a efektivně spravovat veškeré aplikace.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Zažijte pocit svobody s Galaxy Gear S3

Nové hodinky Samsung Galaxy Gear S3 Classic kombinují elegantní design a řadu pokročilých funkcí. Hodinky disponují 1,3" SAMOLED displejem s množstvím ciferníků, ze kterých si vybere každý.

Povolte prosím zobrazení

Hodinky vypilované k dokonalosti

Nová generace jedinečných hodinek Apple. Díky vylepšené voděodolnosti jsou vhodné i k plavání, díky rychlejšímu procesoru jsou výkonnější a zároveň úspornější. Budou vaším trenérem a společníkem.

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Výkon ve štíhlém těle

Všestranný pomocník HP Spectre 13 je nejelegantnější notebook na trhu. Kombinace černé a zlaté, nejkvalitnější materiály a moderní technologie uvnitř zajišťují, že vás bude reprezentovat tak dobře, jak jen to jde.

Cena 39 028 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Nejtenčí notebook na světě

Zůstaňte připojení kamkoliv vás vaše cesty zavedou. Nový Acer Swift 7, jehož tělo má tloušťku méně než 1 cm je ideálním společníkem na cesty.

Cena 29 570 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Microsoft Surface Hub

Gigantické PC all-in-one nebo megatablet? Ve velikostech 55" a 84" nabízí úžasný zážitek při spolupráci v Microsoft Office, při sdílení přes Skype a prezentování v PowerPointu.

Cena 199 000 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Mini PC v kostce

Extrémně nenáročná bezventilátorová varianta PC OfficePro 1050 s VGA/HDMI rozhraním; Intel® Celeron® N3000, 2GB RAM, 32GB SSD, Windows 10 Home.

Cena 10 343 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Distribuce obsahu na monitory ve více lokalitách

Síť prodejen? Rozlehlý výrobní nebo kancelářský areál? Všude tam dokážeme rozvést digitální obsah z centrálního místa do jednotlivých monitorů nebo skupin monitorů pouze po síti LAN/WAN. Obsah dostanete poutavě přímo k cílové skupině.

Povolte prosím zobrazení

Projektor FULL HD s plátnem zdarma

Projektor Epson EH-TW5350 vám vykouzlí vánoční pohodu na velké ploše nyní s plátnem zdarma. Full HD rozlišení, světelný výkon 2200 Ansi lumenů a záruka 3 roky na lampu.

Cena 16 438 Kč bez DPH

Další periferie

Chci se odhlásit z odběru newsletteru eKatalog.

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace