AutoCont

eKatalog

11/2016

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Zaslouží si vaši pozornost

Inovovaná řada vlajkových konvertibilních notebooků HP Spectre nabízí ještě výkonnější procesory, jasnější displej a neuvěřitelnou všestrannost. To vše v ještě tenčím těle s tloušťkou 13,8 mm a váhou 1,29 kg. Nový displej u 13,3" modelu má rámečky s tloušťkou jen 3,4 mm.

Povolte prosím zobrazení

Vyplňte a získejte počítač 2v1 DELL Inspiron

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 20. 11. 2016 zpětnou vazbu, můžete získat konvertibilní notebook/tablet DELL Inspiron 11z Touch 2in1. Jednoho z účastníků ankety vybereme a oceníme.

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Úsporné a softwarově definované datacentrum

DELL nabízí ideální řešení ve formě druhé generace boxů Dell PowerEdge s označením FX2, která v prostoru 2U "umí" až osm fyzických serverů a kromě nich samozřejmě také diskové úložiště.

Povolte prosím zobrazení

Diskové pole Dell Compellent

Tato řada diskových polí přináší moderní prvky, které dokážou plně virtualizovat vaše data a doladit vaše prostředí pro ukládání dat, které vám pomohou splnit agresivní požadavky vašeho pracovního vytížení.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Rok ochrany navíc zdarma u Kaspersky Lab

Povolte prosím zobrazení

Včetně patentované technologie proti ransomware. Společnost Kaspersky Lab nabízí 1 rok zdarma navíc ke všem 2 letým licencím u firemních produktů (5-999 licencí). Zákazníci mohou nabídky využít až do 31. 12. 2016 na nové, přechodové licence včetně obnov již stávajících licencí.

ESET ochrání zákazníky po 3 roky za cenu 2

Povolte prosím zobrazení

Výhodnou nabídku pro nové zákazníky připravila antivirová společnost ESET. Všichni, kdo si v období do konce roku zakoupí jakýkoli produkt určený pro domácnosti nebo firemní klientelu, získají za cenu dvouleté licence tři roky ochrany před kybernetickými hrozbami.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Ušetřete 20 % za Veeam Backup Essentials

Pokud nakoupíte libovolnou edici produktu Veeam® Backup Essentials™ se 2 dalšími roky předplacené podpory získáte až 20% slevu a navíc bezplatný upgrade na verzi 9.5 s funkcemi škálovatelnosti pro velké podniky a bezplatně až dvouleté předplatné služby Veeam Backup pro Microsoft Office 365.

Povolte prosím zobrazení

Citrix promo akce

Od 1. 1. 2017 společnost Citrix mění pravidla poskytování služeb Subscription Advantage - právo na aktualizace a nové verze. Zákazníci si místo této služby budou kupovat službu Select obsahující navíc právo na technickou podporu Citrix. Služba Select je cca o 7 % nákladnější než dnešní Subscription Advantage.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Tiskárna do kapsy

Fotografie jsou skvělý způsob, jak si zachovat navždy své vzpomínky. V dnešní době digitálních fotografií už jsou tištěné fotografie spíš výjimkou, ale toto se snaží změnit zařízení jménem HP Sprocket.

Povolte prosím zobrazení

První Google telefon

Zcela nový zážitek s operačním systémem Android. Zcela nový telefon, který navrhoval samotný Google. Nejnovější verze 7.1 Nougat se snoubí s nejvýkonnějšími komponentami uvnitř.

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Nezaměnitelný elegán

Nezaměnitelná Yoga 900 vám zajistí, že budete středem pozornosti. Neuvěřitelnou tenkost a eleganci doplňuje industriálně designovaný kloub, který umožňuje otáčení o 360°.

Cena 39 248 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Vaše revoluce v zábavě

Notebook z řady HP Pavilion x360 nabízí vysoký výkon a prvotřídní zpracování. Notebook je vybaven plně otočnou obrazovkou (až 360°) a podporou dotykového ovládání.

Cena 18 683 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Microsoft Surface Studio

Nové All-in-one PC s logem Microsoft bude trhákem pro kreativní profesionály. Takové tu ještě nebylo. Kreslete, skicujte nebo designujte cokoliv. Používejte k tomu pero Surface pen a jako ovladač puk Surface Dial.

Cena 75 000 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

HP Elite Slice - desktop nakrájený na plátky

Vypadá nezvykle a je revoluční nejenom v tom, jak vypadá, ale i v tom, co umí. PC vypadá jako na plátky nakrájená "hifi-věž". Bezdrátově připojitelné moduly.

Cena 20 712 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

HP Managed Print Sevices

Kompletní nabídka služeb pro komplexní správu vašeho tiskového prostředí na fixní smluvní období s ohledem na úspory v oblasti přímých a nepřímých nákladů. Zlepšení v pracovních procesech, lepší správa prostředků, přesnější kontrola nákladů a jasně určený rozpočet pro tiskové operace.

Povolte prosím zobrazení

Projektor pro každou zasedací místnost

Tento business projektor Epson EB-1985WU se díky panelu 3x LCD a výstupu CLO, Full HD rozlišení, světelnému výkonu 4800 Ansi lumenů a možnosti připojení řadí mezi špičku v této třídě.

Cena 40 736 Kč bez DPH

Další periferie

Odhlášení z e-mailové komunikace společnosti AutoCont zde.

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace