AutoCont

eKatalog

10/2016

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Kreativita na cestách

Jednou z nejžhavějších novinek značky Lenovo je Yoga Book, které má místo obvyklé klávesnice speciální plochu, která může sloužit buď jako virtuální klávesnice s haptickou odezvou, nebo ji můžete použít jako tablet na kreslení perem Real Pen.

Povolte prosím zobrazení

Vyplňte a získejte notebook HP Stream 14"

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 20. 10. 2016 zpětnou vazbu, můžete získat svižný notebook HP Stream 14-AX003NC.

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Nová varianta osvědčeného storage řešení HPE

Před několika týdny nově přibyl do rodiny diskových úložišť společnosti HPE další model – StoreVirtual 3200. Jeho cena je srovnatelná s těmi nejlevnějšími klasickými diskovými úložišti (v případě HPE např.MSA 1040). Ale právě díky ceně a vlastnostem se jedná o takovou malou revoluci.

Povolte prosím zobrazení

Servisní služba HPE Packaged Support Services

Služby HPE Packaged Support Services jsou podpůrné balíčky, které rozšiřují standardní záruky na hardwarové a softwarové produkty HPE. Vybrat si můžete služby s různými úrovněmi poskytované podpory dle vašich potřeb.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Kaspersky Enpoint Security Cloud

Povolte prosím zobrazení

Kaspersky Endpoint Security Cloud nabízí pokročilé funkce a osvědčenou ochranu a může být jednoduše ovládáno přes intuitivní a uživatelsky přátelskou konzoli umístěnou v cloudu.

Nová funkcionalita od ObserveIT

Povolte prosím zobrazení

Společnost ObserveIT přidává do svého řešení novou funkcionalitu, která má pomáhat s právními předpisy. Jedná se o Anonymizaci, která umožní skrývání identity sledovaných uživatelů.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Nová verze Kerio Operator 2.5

Kerio Operator 2.5 nabízí svým zákazníkům ještě širší možnost volby telefonování, ať už je to prostřednictvím jejich oblíbeného zařízení, prohlížeče, softphonové aplikace nebo aplikace na smartphonu.

Povolte prosím zobrazení

Změny pro Windows 10

Licence Windows 10 jsou od 1. 9. 2016 dostupné jako měsíční předplatné v rámci CSP programu. Společně s touto novinkou dochází k přejmenování licencí Windows Enterprise v rámci multilicenčních programů.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Kandidát na mobil roku iPhone 7 Plus

Nástupce nejprodávanějšího mobilního telefonu na světě, nový iPhone 7 nabízí několik vylepšení, které z něj dělají horkého kandidáta na mobil roku 2016.

Cena 27 759 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Malý zvenku, velký zevnitř

Nejkompaktnější telefon z řady Xperia X - skvělý výkon, ještě lepší fotoaparát a design Loop Surface. Technologie trojnásobného snímání obrazu zachycuje pohyb a barvy tak věrně, že nepoznáte rozdíl mezi fotografií a skutečností.

Cena 10 968 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Luxus z dílen HP

Precizní zpracování a výjimečný výkon jsou hlavními poznávacími znaky nového HP Folio G1. Prémiové materiály a vyladěné funkce, které vám umožní efektivně spolupracovat a rozvíjet se.

Cena 46 312 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Skvělý výkon i cena

Dell Inspiron 15 7559 je výkonný notebook za rozumnou cenu, který nabízí FHD displej, procesor Intel Core i5 a plotnový disk o kapacitě 1 TB technologií Hybrid Flash s 8 GB SSD úložištěm.

Cena 22 665 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

SSD pro podnikovou flotilu PC

Samsung vydává novou řadu super rychlých NVMe disků SSD 960 Pro a 960 Evo na bázi TLC V-NAND, opět ve formě modulu M.2.

Cena od 3 120 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Pro vzájemné sdílení obsahu

AC OfficePro 1060 jako UNITE™ server pro vzájemné instantní sdílení obsahu z PC i tabletů všech platforem.

Cena od 16 992 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

HP s technologií PageWide

Technologie HP PageWide využívá pokročilé a osvědčené technologie společnosti HP vyvinuté pro digitální tiskárny Web Press a přináší novou třídu stolních tiskáren a multifunkčních zařízení.

Povolte prosím zobrazení

Zvyšte svou produktivitu

Díky duplexnímu tisku a kopírování zvýšíte vaši produktivitu a s pomocí LCD displeje můžete ovládat i bez použití PC. Pořiďte výhodně formou HP MPS programu.

Další periferie

Tento email je rozesílán v souladu se zněním zákona č. 480 2004 Sb. účinného ode dne 7. 9. 2004 o některých službách informační společnosti. Vaše kontaktní údaje a e-mailová adresa pochází z interních databází společnosti AutoCont CZ a.s. Znamená to, že jste v minulosti u společnosti AutoCont nakoupili prostřednictvím obchodní sítě či některého z internetových serverů, zadali své kontaktní údaje do některého z registračních formulářů či byli v kontaktu se zástupcem společnosti. V případě, že od společnosti AutoCont nechcete dostávat žádná obchodní sdělení, klikněte na tento odkaz odkaz.

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace