AutoCont

eKatalog

9/2016

Produktové tipy a novinky

AC tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Telefon stvořený pro velké věci

Samsung Galaxy Note7 prošel radikálními změnami tak, aby byl ještě lepší, než kdy předtím. Je bezpečný pro vaše data, voděodolný, velmi výkonný a vybavený profesionálním fotoaparátem.

Cena 19 661 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Vyplňte a získejte Samsung Galaxy Tab A 9.7 Note!

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 20.9. 2016 zpětnou vazbu, můžete získat Samsung Galaxy Tab A 9.7 Note SM-P550. Jednoho z účastníků ankety vybereme a oceníme.

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Zvyšte výkon svého datového centra

Portfolio čtyřsocketových (4S) serverů společnosti Dell je nejkomplexnější v celém oboru. Ať již hledáte inovativní hustotu pro nasazení databáze Oracle RAC, rekordní výkon pro systém SAP Hana nebo špičkové schopnosti I/O, Dell má pro vás vždy řešení.

Povolte prosím zobrazení

Dell PowerEdge FX2

Nejmodulárnější řešení, které umožňuje do 2U skříně osadit až 16 serverů. Efektivní správa serveru Dell ve fyzických, virtuálních, lokálních i vzdálených prostředích. Automatizovaná, proaktivní a prediktivní podpora Dell SupportAssist, ProSupport Plus.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Celková ochrana sítě a dat s Kerio Control NG500

Povolte prosím zobrazení

Hardwarová zařízení Kerio Control jsou komplexním řešením pro unifikované zabezpečení sítě (UTM), které vám zajistí celkovou ochranu sítě a dat pomocí Next-Generation Firewallu.

Přejděte ke Kaspersky se slevou

Povolte prosím zobrazení

Software Kaspersky Endpoint Security for Business poskytuje bezkonkurenční zabezpečení a kontrolu IT. Do konce září 2016 máte jedinečnou možnost získat cenu s 50% slevou za licenci.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Nová verze Windows Serveru za dveřmi

Microsoft na trh během pár týdnů uvede zcela novou edici jejich serverového operačního systému Windows Server 2016. Tato verze je již plně "cloud-ready" a díky novým technologiím umožní plynulý přechod do cloudového světa hned, jakmile na to budete plně připraveni.

Povolte prosím zobrazení

Pozvání na VeeamON Forum Czech Republic

Společnost Veeam pořádá dne 14. září 2016 v Paláci Žofín v Praze 2. ročník konference VeeamON Forum Czech Republic, která se zaměřuje na dostupnost datových center a přináší aktuální témata a výzvy z oboru. Na konferenci vystoupí řečníci předních IT firem i vrcholoví manažeři Veeam.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Nová generace Samsung Galaxy Gear Fit2

Rádi byste žili zdravě, ale dnešní uspěchaná doba vám neumožňuje věnovat svému životnímu stylu dostatek času? Přenechte tyto starosti odborníkům. Náramek je vybaven GPS, vysoce přesným měřením srdečního tepu, je elegantní a hravý.

Cena 4 477 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Vstupte do světa mobilní fotografie

S novým Huawei P9 to půjde snadno. Nabízí průlomový duální fotoaparát, který je schopný posunout vaše fotografie na zcela novou, profesionální úroveň. Tělo telefonu je z leteckého hliníku broušeného diamantem, což mu dodává punc luxusu.

Cena 13 451 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

ThinkPad X1 Yoga 14 s pohodlným ovládáním

Díky inovované struktuře uhlíkových vláken má jen 1,3 kg. Skvělý 14" dotykový displej, který umožňuje pohodlné ovládání i v méně vhodných podmínkách. Díky čtyřem režimům použití – notebook, tablet, stojánek a stan bude Yoga skvělým partnerem na cestách.

Cena 61 645 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Dostatek výkonu s Lenovo Thinkpad T460s

Cílí zejména na podnikatele, kde s váhou 1,36 kg a 18 mm zároveň nabízí dostatek výkonu pro práci na cestách. Procesory Skylake zajistí dostatek výkonu a SSD disk s kapacitou 256 GB poskytne prostor pro všechna vaše důležitá data.

Cena 46 025 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

K počítači filmy zdarma

Zakupte jeden z pěti vyjmenovaných modelů Intel Compute Sticku do 30. září 2016 a získáte předplacenou filmovou kartu na stahování placeného obsahu ze služeb Netflix, Spotify, Deezer, Apple Music, Google Play a dalších.

Povolte prosím zobrazení

Nová generace Sticku

Počítač do HDMI slotu libovolného monitoru nebo projektoru. Instalujte Windows 10, 8.1, také Windows Embedded, IoT … a Linux! V prodeji i bez OS. Všechny verze mají 64GB flash, 4GB RAM, liší se procesory: Intel® Core™ m5 a Core™ m3.

Cena od 2 741 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

HP PageWide technologie

Jedním z průkopníků a lídrů v oblasti kancelářského tisku je HP s technologií PageWide. Jedná se o zásadní vylepšení inkoustového tisku, kde stručně řečeno se pohybuje papír a tisková hlava je statická. Tiskárna PageWide tiskne po celé šířce listu A4 a to s použitím 42 240! trysek.

Povolte prosím zobrazení

Výkonný tisk

Výkonná černobílá laserová tiskárna HP LaserJet Pro M402dn vytiskne vaše dokumenty rychlostí až 38 str./min. a to oboustranně z vaší firemní sítě nebo USB. Zásobník na 100 + 150 listů volitelně na dalších 550 listů. Hmotnost 8,6kg.

Cena 5 220 Kč bez DPH

Další periferie

 

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace