AutoCont

eKatalog

5/2016

Produktové tipy a novinky

Tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Nejtenčí notebook světa

Design, materiály a zpracování, které jste ještě neviděli. Nový HP Spectre vás přesvědčí, že nic není nemožné. Unikátní design s šířkou 10,4mm v kombinaci s nejnovějšími procesorovými technologiemi udělají z každého dne unikátní zážitek.

Povolte prosím zobrazení

Odpoutejte se a dopřejte si svobodu

Umístěte svůj notebook kamkoliv poblíž docku a zbavte se kabelů. Dock umožňuje bezdrátové připojení až 2 monitorů s 3k rozlišením a 3x USB 3.0, ethernetu, klávesnice a dalších.

Cena 7 554 Kč bez DPH

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

HPE Apollo už není jen projekt

V prodeji je celá řada moderních serverů určených především ke škálování, která má poskytovat optimální výkon pro dnešní aplikace.

Povolte prosím zobrazení

HPE ProLiant servery určené ke škálování

Devátá generace serverových nodu pro šasi Apollo.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Nová verze Safetica 7

Povolte prosím zobrazení

Nejsou vaše citlivá data u konkurence? Jsou náklady na IT efektivně vynaložené? Víte, kudy z vaší firmy unikají důležité dokumenty? Safetica pomáhá firmám zabránit v úniku citlivých informací ke konkurenci a následkům chyb zaměstnanců.

Nová verze ochrany od Kaspersky Lab

Povolte prosím zobrazení

Řešení Kaspersky Security for Virtualization Light Agent nově podporuje vedle Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer, VMware vSphere také platformu KVM.

Další novinky

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

VMware VSAN čtvrté generace - jde to i netradičně

Řešíte komplexnost SAN infrastruktury nebo nedostává se vám výkonnosti a kapacity diskového řešení pro vaše virtuální prostředí? Pokud máte plně virtualizováno pod hlavičkou společnosti VMware, tak existuje možnost, která vám pomůže všechny tyto symptomy vyřešit.

Povolte prosím zobrazení

Kerio Connect 9.0.3 s pokročilým anti-spamem

E-mailový server Kerio Connect poskytuje e-mail, instant messaging, sdílené kalendáře a správu kontaktů ve většině poštovních klientů, IM klientů, webových prohlížečích a mobilních zařízeních. Nejnovější verze Kerio Connect 9.0.3 obsahuje novou možnost anti-spamové kontroly. Do 30. 6. 2016 navíc platí 20% sleva na veškeré objednávky Kerio Anti-spam!

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Nejnovější technologie v hliníkovém těle

Nejnovější vlajkový smartphone HTC - nabitý nejnovějšími technologiemi jako laserové ostření, 24-bitový BoomSound zvuk, optická stabilizace na obou kamerách a nejnovější procesor Snapdragon 820. To vše v těle z jednoho kusu hliníku vzadu a 4. generace Corning Gorilla Glass vpředu.

Povolte prosím zobrazení

Multimediální král

Nejnovější Lenovo Vibe X3 je jako stvořený pro konzumaci multimediálního obsahu. Doslova přetéká moderními technologiemi, které mají za úkol zlepšit váš požitek z obrazu a zvuku. Stereo reproduktory Dolby Atmos, 3 mikrofony s filtrací hluku, 5,5" FHD displej a špičkový fotoaparát s až 4K videem.

Cena 10 735 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Konvertibilní business notebook

Pokud potřebujete plné pracovní nasazení kdekoliv na vašich cestách, máme pro vás dokonalé řešení. Odpojitelný displej, spousta výkonu a propracovaná konektivita. Díky moderním procesorům Intel Core M, rychlým SSD diskům a 8 GB operačním pamětím.

Cena 52 218 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Výkon v přenosném těle

Tento lehký a výkonný pomocník, který se vám bude hodit, ať zrovna pracujete v kanceláři, nebo jedete za klientem. 6. generace procesorů Intel Core, SSD úložiště a kloub displeje, který můžete otáčet až o 360°. Společně s vestavěným stylusem, který snímá až 2048 úrovní tlaku vám umožní spravovat váš byznys, ať už jste kdekoliv.

Cena 35 532 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Správa koncových zařízení snadno a jednotně

IGEL UMS je německy dokonalá suita programových prostředků ke vzdálenému managementu počítačů i tenkých a zero klientů.

Povolte prosím zobrazení

Pro vzájemné sdílení obsahu

AC OfficePro 1060 jako UNITE™ server pro vzájemné instantní sdílení obsahu z PC i tabletů všech platforem v zasedacích místnostech.

Cena od 18 330 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Nová řada projektorů Epson EB-G7XXX série

Možnosti prezentace odkudkoliv dokonce i na strop, podlahu nebo překvapivě do rohu místnosti a to vše bez nutnosti promítacího plátna a bez zkreslení obrazu.

Povolte prosím zobrazení

Nenechá vás čekat

Černobílá laserová multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro MFP M426fdn nabízí vysoký výkon a produktivitu v kompaktním těle.

Cena 8 138 Kč bez DPH

Další periferie

 

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace