AutoCont

eKatalog

4/2016

Produktové tipy a novinky

Tipy DataCentra Bezpečnost Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Tipy měsíce

akční nabídky, novinky

Povolte prosím zobrazení

Vyzkoušejte budoucnost již dnes

Dejte volnost své kreativitě, ultralehký notebook ThinkPad X1 Yoga vám umožní práci bez hranic. Díky 4 pracovním polohám, neuvěřitelně nízké hmotnosti, obrovskému výkonu a futuristickým technologiím vám již nic nebude bránit v rozjezdu vašeho byznysu.

Cena 57 990 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Revoluce ve vaší kapse

Samsung Galaxy S7, nástupce revolučního smartphone, který jako jeden z prvních implementoval zakřivený QHD displej s úhlopříčkou 5,5". Do vínku dostal inovovaný Exynos 8890, osmijádrový procesor tepající na frekvenci 1.6 GHz a operační 4 GB paměť pro nejnáročnější uživatele.

Cena 16 363 Kč bez DPH

Další tipy

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Modernizujte své sítě na 10Gb Ethernet

Doplňte do svých areálů moderní 10GbE přepínače vrstvy 3, které podporují agregací MLAG a možnost stohování 12 jednotek.

Povolte prosím zobrazení

Servisní služba HP

Vyberte si z podpůrných balíčků služeb HPE Packaged Support Services s různými úrovněmi poskytované podpory dle vašich potřeb. Věnujte pozornost aktuálním promoakcím a využijte slevu 56 %.

Další informace z DC

Bezpečnost

software a security produkty

Samsung KNOX zabezpečuje Android

Povolte prosím zobrazení

AUTOCONT je vývojářským SEAP partnerem Samsungu. Znamená to, že našim zákazníkům můžeme poskytovat software i služby založené na platformě KNOX - špičkovém zabezpečení mobilních zařízení.

ObserveIT pro odhalování vnitřních hrozeb

Povolte prosím zobrazení

Technologie pro řízení vnitřních hrozeb od společnosti ObserveIT umožňuje nahrávat aktivitu každého uživatele a zároveň zasílat upozornění, pokud uživatel poruší bezpečnostní pravidla společnosti.

Další bezpečnost

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Využijte všechny možnosti aplikace System Center

Díky řešení Veeam získáte integrovaný monitoring VMware a Hyper-V, správu upozornění, reportování, zobrazení topologie, ovládací panely a grafická znázornění využití, které vám přiblíží kriticky důležitá data.

Povolte prosím zobrazení

Citrix XenApp Secure Browser

Nový produkt je určený zákazníkům, kteří řeší problémy při běhu webových aplikací způsobené odlišnostmi mezi různými používanými browsery. Principem XenApp Secure Browser je překonání problému nekompatibilit využitím virtualizace webových aplikací.

Další softwarové novinky

Mobility

tablety, smartphone, příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Unikátní modulární tablet Lenovo

Nejžhavější novinkou Lenovo je ThinkPad X1 tablet, který je prvním modulárním tabletem na světě. Umožňuje přizpůsobení tak, aby vyhovoval přesně vašim potřebám a vyplnil tak mezeru mezi tabletem a stolním PC. To vše bez kompromisů a se skvělým výkonem.

Povolte prosím zobrazení

Přeneste se do virtuální reality

Brýle GALAXY Gear VR s telefony Samsung Galaxy Note5, S6, S6 edge (edge+) a S7 (S7 edge) vás přenesou do virtuální reality. Ideální nástroj pro 3D vizualizaci z CAD nástrojů. Procházejte se budovami, které jste vyprojektovali.

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Nejlehčí business notebook na světě

S váhou do 1 kg se HP EliteBook Folio G1 řadí mezi nejlehčí byznys notebooky. Procesory Intel® Core™, SSD úložiště a 8 GB operační paměť se postarají, aby vše na volitelném UHD displeji bylo plynulé.

Cena 32 901 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Když mobilita hraje prim

Lenovo Yoga 900 je vlajkovou lodí mezi konvertibilními notebooky. Nechte se rozmazlovat multidotykovým QHD displejem s úhlopříčkou 13,3" a až 178° pozorovacími úhly. S váhou těžko uvěřitelných 1,3 kg už nikdy nebudete chtít změnu.

Cena 36 523 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Správa koncových zařízení snadno a jednotně

IGEL UMS je německy dokonalá suita programových prostředků ke vzdálenému managementu počítačů i tenkých a zero klientů.

Povolte prosím zobrazení

Skladové modely k dodání ihned

Nejžádanější modely PC AUTOCONT do kanceláří všech velikostí máme skladem. Stačí doplnit periferie a vybrat image operačního systému: Windows 10Pro, Windows 10, Windows 7Pro.

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Intel Unite: Už žádné hledání kabelu k projektoru

K monitoru nebo projektoru se připojíte v okamžiku. I bezdrátově. Nemusíte si předávat mezi sebou kabel, abyste mohli prezentovat. Stačí se připojit pomocí wifi k serveru, tvořenému minipočítačem, přes který budete prezentovat, k němu připojenému projektoru nebo monitoru.

Povolte prosím zobrazení

Tiskárna, která vás nenechá čekat

Černobílá laserová multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro MFP M426fdn nabízí vysoký výkon a produktivitu v kompaktním těle. Dotykové barevné LCD, 38str./min. 1200dpi, paměť 256MB, oboustranný tisk a kopírování, USB 2.0, LAN.

Cena 8 137 Kč bez DPH

Další periferie

 

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace