AutoCont

eKatalog

3/2016

Produktové tipy a novinky

Promo Novinky DataCentra Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Promo

akční časově omezené cenové nabídky

Povolte prosím zobrazení

Prémiový, lehký a tenký notebook

ThinkPad Yoga 260 je prémiový 12,5" notebook se čtyřmi režimy použití, vynikajícím více dotykovým displejem a výkonnými funkcemi, díky nimž je tento počítač spíše mobilní kanceláří.

Cena 37 224 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Cisco produkty za sníženou cenu

Nepřehlédněte plošnou speciální promo akci Cisco SB Fast Track Pricing Initiative na produkty za sníženou cenu. Akce platí na vydané a vyfakturované zboží v období od 25.1.2016 do 29.4.2016.

Cena od 2 750 Kč bez DPH

Další promo

Novinky

Smartphone pro skutečnou práci

Povolte prosím zobrazení

Společnost HP vstupuje na trh smartphone ve velkém stylu. Její model HP Elite X3 s Windows 10 Mobile nabízí ve své výbavě mimo jiné velký 6" displej, obrovskou RAM paměť, podporu dual SIM, mimořádně velkou baterii, bezdrátové nabíjení či dvojí biometrické zabezpečení.

Důstojná alternativa Surface a iPad Pro

Povolte prosím zobrazení

Společnost Huawei na únorovém světovém mobilním kongresu v Barceloně představila nečekaný produkt - Huawei Mate Book. Extrémně tenký tablet s velkým displejem a pouzdrem s klávesnicí.

Další novinky

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Společnost Dell dále otřásá odvětvím sítí

Operating System 10 (OS10) od společnosti Dell Networking posunuje otevřené sítě na novou úroveň zrušením agregace síťového operačního systému.

Povolte prosím zobrazení

Je vaše zabezpečení aktuální?

Naučte se, jak se stát odolnější vůči novým útokům a soutěžte v digitálním věku mnohem bezpečněji se zprávou o Cisco roční bezpečnosti 2016.

Další informace z DC

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Alvao SAM: Nástroj pro čisté software

Elegantní řešení Software Asset Management (SAM) Assistant, které vám poskytne virtuální asistentku s umělou inteligencí, hlídající softwarovou čistotu v organizaci.

Povolte prosím zobrazení

Komplexní řešení podnikové bezpečnosti

Kaspersky Total Security for Business je nejkomplexnější řešení podnikového zabezpečení společnosti, zajišťující účinnou ochranu podnikové sítě IT.

Další softwarové novinky

Mobility

notebooky, tablety, smartphone

Povolte prosím zobrazení

Buďte tvořiví v úplně novém měřítku

Apple iPad byl odjakživa výjimečný jednoduchostí, která člověka pohltí. S iPad Pro budete moci více tvořit a budete ještě více produktivnější.

Cena 19 786 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Nejlepší smartphone Huawei

Huawei Mate 8 DS má čím okouzlovat a to také dělá. Na pohled je skoro tak okouzlující jako na dotek. Uchvátit ale hravě dokáže všechny vaše smysly.

Cena 14 452 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Styl a odolnost v jednom

Tenký, lehký a odolný design notebooku HP ProBook 430 poskytuje nástroje k udržení produktivity i na cestách. Je nástrojem k produktivní práci vybavený výkonem a zabezpečením, které splňuje dnešní potřeby mobilních uživatelů.

Cena 17 716 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Působivý vzhled, nízká hmotnost

ZenBook UX305CA je navržen tak, abyste si jej mohli vzít kamkoli s sebou. Díky hmotnosti pouhých 1,2 kg a tloušťce jen 1,23 cm je jeho přenášení velmi pohodlné. Nabízí se v bílém nebo černém provedení.

Cena 21 436 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

SSD disky Intel do každého diskového pole

Ať už konfigurujete jediný počítač, server nebo farmu, SSD vždy najdou optimální použití. Chystáte pole RAID? Zvažte SSD!

Cena od 5 514 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Počítače na přání

Co vše získáte s PC AutoCont? Každá konfigurace je předem otestovaná. U nás si nekoupíte "montáž komponent", ale výrobek, vyladěný ještě dřív, než jste si ho přáli. Nabízíme až 99 variant každého modelu PC. Dodávka na zakázku do 2 až 5 dnů.

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Intel Unite: Už žádné hledání kabelu k projektoru

K monitoru nebo projektoru se připojíte v okamžiku. I bezdrátově. Nemusíte si předávat mezi sebou kabel, abyste mohli prezentovat. Stačí se připojit pomocí wifi k serveru, tvořenému minipočítačem, přes který budete prezentovat, k němu připojenému projektoru nebo monitoru.

Povolte prosím zobrazení

Tiskový výkon a silné zabezpečení

Tato výkonná tiskárna HP LaserJet Pro M402dn dokončí tiskové úlohy rychleji a je vybavena ucelenými funkcemi zabezpečení na ochranu před hrozbami. Originální kazety s technologií JetIntelligence vytisknou více stránek.

Cena 6 099 Kč bez DPH

Další periferie

 

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace