AutoCont

eKatalog

11/2015

Produktové tipy a novinky

Promo Novinky DataCentra Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Promo

akční časově omezené cenové nabídky

Povolte prosím zobrazení

Notebook Lenovo Yoga 3 (14")

Yoga 3 je neuvěřitelně přizpůsobivý notebook. Nabízí čtyři různé režimy použití: Notebook, stojánek, stan nebo tablet. Jedinečný design notebooku Yoga 3 umožňuje otáčet dotykový displej o 360°.

Cena 18 686 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Snižte náklady, ne tiskovou kvalitu

Efektivní tiskárna Samsung Xpress vám poskytne rychlost potřebnou k tomu, abyste byli produktivnější, ne však za cenu nižší kvality. Akční cena platí do konce prosince nebo do vyprodání zásob.

Cena 3 814 Kč bez DPH

Další promo

Novinky

Lenovo YOGA 900

Povolte prosím zobrazení

Lenovo uvádí, že jde o nejtenčí konvertibilní třináctipalcový notebook s Core i5/i7 šesté generace (Skylake) na světě a tomu lze rozhodně věřit, neboť tloušťka zařízení je pouze 1,49 cm a hmotnost činí 1,3 kg.

Kolosální a velkolepý iMac

Povolte prosím zobrazení

Revoluční 27“ model s Retina 5K displejem podává tak spektakulární kvalitu obrazu, že vše ostatní bledne. Objevte dokonalý zážitek v kombinaci šesté generace procesorů Intel a nejnovější výkonné grafické karty AMD.

Cena 49 147 Kč bez DPH

Další novinky

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Nová verze HP OneView 2.0

Co zpomaluje správu datových center? Příliš mnoho procesních kroků? Nestandardní manuální úkony? Vytíženost odborníků? Stále se prodlužující fronta nevyřízených úkolů? HP OneView je výkonný konvergovaný management, který snižuje složitost infrastruktury s automatizační jednoduchostí.

Povolte prosím zobrazení

Druva - efektivní záloha i obnova dat

Druva InSync je plně automatické zálohování mobilních zařízení (Android, Windows Mobile, iOS) i desktopů vhodné pro pomalé datové připojení s deduplikací, šifrováním a vzdáleným mazáním/sdílením dat a lokalizací uživatele. Data jsou uložena do AC CLOUDU nebo na lokálním serveru zákazníka.

Další informace z DC

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

100 vylepšení v nové sadě Veeam s úsporou až 290 EUR

Tradiční zálohovací řešení nedokážou poskytnout cílový čas a bod obnovení (RTPO) do 15 minut pro všechny aplikace a data - řešení Veeam® to však dokáže. Veeam Availability Suite™ je úplně jiné řešení, které nabízí dostupnost pro moderní datové centrum.

Povolte prosím zobrazení

Vyzkoušejte FortiClient - oceňovaný produkt proti hrozbám

Fortinet přináší zákazníkům všech velikostí komplexní zabezpečení koncových stanic, mobilních zařízení, serverů, přístupu do sítě a další. Vyzkoušejte zdarma FortiClient pro ochranu koncových stanic včetně služeb antiviru a kontroly webového obsahu, který využívá výsledků práce více než 200 inženýrů Fortinetu v boji proti pokročilým hrozbám.

Další softwarové novinky

Mobility

notebooky, tablety, smartphone

Povolte prosím zobrazení

Samsung Galaxy S6 EDGE

Telefon Samsung Galaxy S6 Edge je inspirován díly uměleckých sklářů a kovotepců a představuje jedinečné spojení skla a kovu. Nechte se okouzlit dechberoucím designem. Skleněná záda krásně odráží široké spektrum oslnivých barev.

Cena 19 803 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Lenovo PHAB plus

Novinka disponuje 6,8" Full HD displejem, podporou duální SIM a 3500mAh baterií s úctyhodnou výdrží 24 hodin hovoru. Dalšími přednostmi jsou Qualcom Snapdragon 615, RAM 2Gb, 13Mpx a 5Mpx fotoaparáty a 32Gb prostor pro dokonalé snímky.

Cena 6 671 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Microsoft Surface Pro 4

Nejproduktivnější zařízení na planetě. 12,3“ displej, o 50 % rychlejší než MacBook Air, odemykání obličejem, supertenká klávesnice, o 40 % větší touchpad, nový Surface Pen s magnetickým uchycením v dodávce. Dokovací stanice k dispozici.

Cena 19 990 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

HP Pro x2 612 G1

Odpojte volitelnou napájenou klávesnici zařízení 2 v 1 a můžete pracovat na tabletu firemní úrovně, který je nabitý bezpečnostními funkcemi na ochranu vašeho zařízení a podnikání. Vše na dotykovém displeji 12,5" s rozlišením (1920x1080).

Cena 31 340 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

AC OfficePro 1020

Konfigurovatelné pasivně chlazené mini PC s procesory Intel® Core i3, Core i5. Do zhoršených pracovních podmínek a na pracoviště s nedostatkem místa.

Cena 15 190 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Velký výkon v inovativním provedení

Nový Dell Precision Tower 5810 znamená nepřetržitou kreativitu pro procesy navrhování od konceptu až k prezentaci.

Cena 53 030 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Publikujte obsah z jednoho místa po LAN do celé sítě monitorů

Dostaňte své sdělení efektivně, účinně a levně k cílové skupině. Samsung Magic Info je kompletní systém na šíření digitálního obsahu z jednoho místa do celé sítě monitorů.

Povolte prosím zobrazení

Tiskněte dokumenty bez čekání

Černobílá laserová tiskárna HP LJ M506dn vybavená víceúrovňovým zabezpečením pro ochranu důležitých dokumentů s rychlostí až 43 str./min. S nízkou spotřebou elektrické energie, duplexem a síťovým připojením LAN.

Cena 11 137 Kč bez DPH

Další periferie

 

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace