AutoCont

eKatalog

10/2015

Produktové tipy a novinky

Promo Novinky DataCentra Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Promo

akční časově omezené cenové nabídky

Povolte prosím zobrazení

IGEL UD5 se slevou 50%

Prémiový tenký klient pro VMware. Nativní podpora VMware Horizon, PCoIP, RDP, lokálních USB, více monitorů. WEES 7 nebo Igel Linux; management zdarma. Pro objednávky od 10 kusů platí 50 % sleva do konce roku 2015.

Cena 7 590 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

2 roky za cenu 1 - Kaspersky Endpoint Security for Business

Řešení kombinuje účinné nástroje pro správu koncových bodů s důkladným zabezpečením pracovních stanic a souborových serverů, které chrání vaši interní infrastrukturu IT, a k tomu nekompromisní mobilní zabezpečení, jehož působnost sahá za hranice vašich kanceláří.

Cena od 798 Kč bez DPH

Další promo

Novinky

První notebook od Microsoftu!

Povolte prosím zobrazení

Surface Book nabídne výbornou výbavu s procesory Core i5 a i7 nové generace s integrovanou grafickou kartou nebo grafickým čipem Nvidia, grafický výkon bude vhodný kvůli vysokému rozlišení obrazovky (3000 × 2000), absolutně plynulou práci podpoří až 16GB operační paměti a 512GB SSD. I při takovém výkonu slibuje Microsoft výdrž až 12 hodin přehrávání videa na jedno nabití!

Apple iPad Pro - 13 palců a obří výkon!

Povolte prosím zobrazení

Výbava nového jablečného tabletu s Retina displejem (2732 x 2048) je nekompromisní, procesor A9X je 22× výkonnější než CPU prvního iPadu, u GPU je to dokonce až 360× více. Stává se tak plnohodnotným pracovním nástrojem pro ty nejnáročnější uživatele.

Další novinky

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Spravujte infrastrukturu jednoduše a komplexně

HP OneView je management nástroj pro konvergovanou infrastrukturu HP, v rámci jednotné platformy tak zákazník získává přehled o svých serverech, storage, síti a prostředí datového centra.

Povolte prosím zobrazení

Zerto - budoucnost v replikaci

Software izraelské společnosti Zerto byl vyvinut pro zajištění enterprise class business continuity a disaster recovery pro datová centra na WMware a Hyper-V. ZERTO Virtual Replication = replikace na úrovni hypervizoru.

 

Další informace z DC

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

Zálohování koncových bodů jednoduše a zdarma

Jednoduché řešení pro zálohování počítačů a notebooků se systémem Windows. Díky produktu Veeam Endpoint Backup FREE můžete svůj počítač snadno zálohovat na externí pevný disk, do síťového úložiště NAS, služby pro sdílení nebo na úložiště záloh.

Povolte prosím zobrazení

Microsoft Exchange 2016

Právě nyní přichází nový Microsoft Exchange Server 2016 a doplňuje nedávno vydaný Microsoft Office 2016 a Microsoft SharePoint 2016. Došlo k ještě těsnější integraci aplikací a využití vzájemné synergie. Již nemusíte mailem rozesílat celé objemné soubory, stačí soubory prolinkovat s Microsoft SharePoint 2016 nebo OneDrive for Business.

Další softwarové novinky

Mobility

notebooky, tablety, smartphone

Povolte prosím zobrazení

Apple iPhone 6S, 6S Plus

Když vezmete iPhone 6s do ruky, uvědomíte si, že něco takového jste ještě nedrželi. Pomocí 3D Touch dokážete jedním stisknutím víc než kdy předtím. Live Photos působivě oživí vaše vzpomínky. A to je teprve začátek.

Cena 19 990 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Lenovo PHAB plus

Novinka disponuje 6,8" Full HD displejem, podporou duální SIM a 3500mAh baterií s úctyhodnou výdrží 24 hodin hovoru. Dalšími přednostmi jsou Qualcom Snapdragon 615, RAM 2Gb, 13Mpx a 5Mpx fotoaparáty a 32Gb prostor pro dokonalé snímky.

Cena 6 671 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

Microsoft Surface Pro 4

Nejproduktivnější zařízení na planetě. 12,3“ displej, o 50% rychlejší než MacBook Air, odemykání obličejem, supertenká klávesnice, o 40 % větší touchpad, nový Surface Pen s magnetickým uchycením v dodávce. Dokovací stanice k dispozici.

Cena 19 990 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

HP Elite x2 1011 G1

Tablet, nebo Ultrabook™. Stvořen pro dlouhou životnost a mobilitu (0,78 kg), navíc s prémiovou výbavou 8 GB RAM, 256 GB SSD, nejnovějším operačním systémem Windows 10 Pro a prvotřídními funkcemi zabezpečení a správy od společnosti HP.

Cena 38 651 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

AutoCont OfficePro 5035

Nejmodernější konfigurovatelné pracoviště optimalizované pro vzdálenou správu. Nejnižší náklady na provoz a servis. Čipset Intel® Q87 s technologií vPro.

Cena 19 350 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

AutoCont Integra 7050

Jednoprocesorová stanice pro CAD a DTP s profi grafikami a dostatečným prostorem pro rozšířování. Čipsety Z97/X99 s procesory Intel® i7 nebo Xeon E3.

Cena 38 350 Kč bez DPH

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

Proč prohnuté monitory Samsung?

Prohnutá obrazovka vytváří širší zorné pole a větší pocit hloubky pro opravdu pohlcující a realistický zážitek ze sledování. Hloubka vytvořená prohnutím monitoru nabízí uživatelům větší perspektivu panoramatických obrázků a videí.

 

Povolte prosím zobrazení

Projektor 3x LCD Epson EB-U32

Tento všestranný projektor oživí každý promítaný obsah, ať už se jedná o prezentace, filmy, fotografie v rozlišení Full HD, 1920x1200, se svítivostí 3200 lumenů a s životností lampy až 10 tis. hodin.

Cena 16 822 Kč bez DPH

Další periferie

 

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace