AutoCont

eKatalog

9/2015

Produktové tipy a novinky

Promo Novinky DataCentra Software Mobility Notebooky Počítače Periferie

Promo

akční časově omezené cenové nabídky

Povolte prosím zobrazení

Nízká cena za vynikající tablet

Tablet Lenovo Tab 2 A10 má řadu skvělých vlastností a nadchne všechny své majitele. Displej má živé barvy a ostrý obraz. Výkonný čtyřjádrový procesor poskytuje vysoký výkon, rychlost a skvělou odezvu. Tablet je velmi tenký, takže se snadno přenáší. Na jedno nabití zvládne až 10 hodin nepřetržitého provozu.

Cena 5 420 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Testovací prostředí pro VMware v AutoCont PC

Speciální konfigurace malého PC řady Office Pro, na které si můžete vyzkoušet, jak bude ostrý VMware server fungovat. Na rozdíl od produkčního serveru je snadněji přenositelné a lehce rozšiřitelné podle přání klienta. Dá se využít i jako záložní zařízení.

Cena od 9 990 Kč bez DPH

Další promo

Novinky

HP EliteBook Folio 1040 G2

Povolte prosím zobrazení

Krása je synonymem nejtenčího počítače HP Ultrabook™ podnikové třídy s úhlopříčkou 14”, který je nabitý působivým výkonem 5. generace procesorů Intel.

Cena 42 750 Kč bez DPH

Lenovo Yoga 300

Povolte prosím zobrazení

Flexibilní provedení a displej otočný o 360 stupňů umožňuje snadný přechod mezi čtyřmi režimy. Stereo reproduktory notebooku nabízí dokonalý poslechový zážitek.

Cena 7 219 Kč bez DPH

Další novinky

Datacentra

technologie datových center,
datová úložiště, sítě

Povolte prosím zobrazení

Komerční enterprise-grade HP VAN SDN kontroler

HP využívá zejména flexibility vlastních ASIC čipů, které umožňují chovat se jako programovatelný procesor, ovšem se zachováním vysoké rychlosti zpracování. První generace HP prvků s OpenFlow podporou měla samozřejmě určitá omezení, ale považte, že první implementace dostupná pro univerzity přišla už v roce 2008. To odstartovalo velký zájem HP o oblast SDN a jen pár let na to byla OpenFlow implementace v běžně dostupném release, který si mohl zdarma stáhnout každý stávající uživatel. K dnešní třetí generaci (5400R v3) se ušel velký kus cesty, ale vraťme se k tématu kontroleru.

Povolte prosím zobrazení

APC Smart-UPS X 3000VA

V záložní zdroj Smart UPS™ X 3000VA Rack/Tower LCD 230V mají důvěru milióny profesionálů z oboru IT na celém světě, kteří je používají na ochranu ostatních zařízení a kritických dat před nákladnými přerušeními provozu, neboť tyto zdroje spolehlivě a efektivně zajišťují napájení na kvalitativní úrovni síťových rozvodů.

Cena 45 613 Kč bez DPH

Další informace z DC

Software

softwarové produkty a technologie

Povolte prosím zobrazení

McAfee přináší ochranu i pro nově vznikající hrozby

Threat Intelligence Exchange od McAfee výrazně optimalizuje ochranu před hrozbami cílených útoků a umožňuje správcům snadno přizpůsobit komplexní zpravodajství o hrozbách z globálních zdrojů zpravodajských informací. Poskytuje adaptivní prevenci v reálném čase „real-time adaptive prevention“ pro nově vznikající hrozby; dává zákazníkům znalost tím, že oznámí, co je škodlivé, důvěryhodné a neznámé v jejich prostředí včetně informace, kde a kdy byla zranitelnost objevena; poskytuje celopodnikovou ochranu proti nově objeveným hrozbám v řádu milisekund.

Povolte prosím zobrazení

Nejznámější aplikace s nejvýhodnějším úložištěm

Office 365 pro domácnosti je předplacená služba navržená k tomu, aby vám a vaší domácnosti umožnila pracovat na cestách a na všech zařízeních. Získáte aplikace, které znáte a kterým věříte - Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access. Získáte nainstalované plné verze softwaru Office pro 5 počítačů PC nebo Mac, 5 tabletů (včetně iPadu a tabletů s Androidem) a 5 telefonů. Každý uživatel získá 1 TB online úložného prostoru s možnostmi sdílení obsahu.

Další softwarové novinky

Mobility

notebooky, tablety, smartphone

Povolte prosím zobrazení

Nejlepší Windows 10 tablet

Na výstavě CES v Las Vegas získal tento tablet významné ocenění. Tablet má vysoké rozlišení 10“ displeje s technologií IPS, výkon tabletu poskytuje nejnovější čtyřjádrový procesor Intel Atom, výdrž baterie je 10 hodin, tloušťka tabletu necelých 9 mm. Díky čtyřem režimům (notebook, počítač, tablet a stojánek) nabízí mimořádnou produktivitu. Ve spojení s dokovací stanicí plně nahradí počítač. Nabízí se varianty včetně MS Office 2013, upgrade na Windows 10 zdarma.

Cena 20 260 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Fitbit Charge HR

Fitness tracker s výdrží baterie až 7 dní kontinuálně monitoruje tepovou frekvenci, dále nabízí monitoring spánku, krokoměr, měří ujetou vzdálenost nebo spálené kalorie. Synchronizuje se s vaším smartphone prostřednictvím Bluetooth. Sledujte své denní statistiky, čas či ID volajícího pokud je váš telefon v blízkosti. Náramek má fenomenální výdrž baterie a je voděodolný.

Cena 3 575 Kč bez DPH

Další mobility

Notebooky

přenosné počítače

Povolte prosím zobrazení

HP ZBook 15u

Buďte kreativní s nejtenčí pracovní stanicí HP vybavenou antireflexním displejem 15,6” FHD, procesorem Intel Core i7-5600U (2,6 GHz, 2 jádra), grafickou kartou AMD FirePro.

Cena 29 924 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Apple MacBook 12

Od okamžiku prvního zapnutí vás zaujme nádherný 12 palcový Retina displej zasazen do dokonalé konstrukce s pasivním chlazením. Objevte notebook, který je lehce napřed o mnoho let.

Cena 33 394 Kč bez DPH

Další notebooky

Počítače

PC, monitory, projektory

Povolte prosím zobrazení

Intel® Compute Stick Windows 8.1

Miniaturní počítač velikosti flashdisku s procesorem Intel® Atom Z3735F a HDMI je zcela pasivně chlazený, má 32GB flash paměti a zvládne 4k rozlišení.

Cena 3 362 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

3 roky prázdnin s HP!

3 roky prázdnin s vybranými notebooky a stolními PC. Rozšíření záruky na 3 roky on-site (zásah v místě instalace) nebo Return to Depot (oprava zařízení v servisním středisku) za 1 Kč.

Další počítače

Periferie

tiskárny, spotřební materiál, další
příslušenství

Povolte prosím zobrazení

HP Color LaserJet Pro MFP M277 dw

Barevné laserové multifunkční zařízení, rychlost tisku až 18str./min, oboustranný tisk, ethernet, WiFi 802.11 b/g/n, USB, vstupní kapacita 150 listů.

Cena 7 550 Kč bez DPH

Povolte prosím zobrazení

Canon MAXIFY MB5050 + Canon VP-101 zdarma

Rychlé inkoustové multifunkční zařízení s Wi-Fi a možným připojením ke smartphonům a cloudu.

Cena 3 978 Kč bez DPH

Další periferie

 

AutoCont

Obchodní síť
Firemní certifikace