AutoCont uzavírá strategické partnerství s ByznysCRM

(Praha, duben 2015) – Společnosti AutoCont a ByznysCRM se dohodly na úzké spolupráci v oblasti projektů pro řízení vztahů se zákazníky. Díky specialistům a konzultantům obou stran lze nyní v dané oblasti splnit očekávání zákazníků všech velikostí a oslovit mnohem širší trh.

AutoCont je nyní schopen nabídnout a realizovat CRM zakázky velkého rozsahu, kdy zákazník požaduje úpravu celého systému. Zároveň efektivně obslouží i společnosti střední a menší velikosti, pro které jsou k dispozici předpřipravená CRM řešení a šablony. AutoCont touto aktivitou potvrzuje a dále posiluje své postavení na trhu projektů CRM na platformě Microsoft.

Úzké partnerství se společností AutoCont nám dává možnost adekvátně reagovat na zvýšenou poptávku zákazníků, pro které jsou určena řešení na platformě Microsoft Dynamics CRM,“ sdělil Martin Čejka, team leader společnosti ByznysCRM.

„Díky tomuto partnerství výrazně posilujeme kompetence, které nám umožní rozšířit portfolio našich řešení a služeb, které v oblasti CRM zákazníkům nabízíme,“ doplňuje Jan Matuš, ředitel divize ESA společnosti AutoCont.