Druhý ročník konference TechFórum se setkal s velkým zájmem účastníků

(Ostrava, říjen 2015) AutoCont pro své zákazníky zorganizoval druhý ročník IT konference plné užitečných odborných informací a inspirací. TechFórum bylo tentokrát situováno na Jižní Moravu a setkalo se s velkým zájmem účastníků.

Konference TechFórum 2015 byla setkáním téměř 300 odborníků z IT, což je dvojnásobek loňské účasti. Cílem akce bylo inspirovat zákazníky nejen novými oblastmi řešení a služeb, které AutoCont nabízí, ale seznámit je i s novinkami od předních výrobců IT technologií v oblastech IT infrastruktury a jejího provozu. Účastníci rovněž ocenili možnost podělit se o své zkušenosti a praktické poznatky s kolegy z oboru.

Úvodní společné přednášky byly vizionářskými vizemi k nejbližší budoucnosti vývoje IT z úst Jaroslava Biolka (předseda představenstva, AutoCont), Ondřeje Novodvorského (ředitel pro SMB segment, Microsoft), Jana Kameníčka (generální ředitel, HP Enterprise ) a Jiřího Kysely (generální ředitel, Dell). Odpoledne se akce rozdělila na dvě paralelní sekce. Večer skončil příjemnými neformálními diskusemi, výměnou zkušeností mezi účastníky a posezením v harmonickém prostředí vinařské oblasti.

„Pevně věříme, že se nám podařilo v rámci této konference inspirovat naše stávající i budoucí zákazníky aktuálními trendy v IT a ve spolupráci s našimi technologickými partnery zaujmout účastníky novými možnostmi i zkušenostmi našich specialistů. Dle reakcí zákazníků byl program konference zajímavý a pravděpodobně tak tento ročník nebyl ročníkem posledním,“ říká Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti AutoCont.

Další detaily ke konferenci i fotografie přibližující její atmosféru naleznete na www.autocont.cz/techforum

Poděkování patří také hlavním partnerům konference společnostem Dell, Hewlett-Packard a Microsoft a technologickým partnerům Fortinet, IBM, Intel, Intel Security, Lenovo, Veeam a Zerto a partnerům Canon, Epson a Samsung.