Logo eKatalog Logo AutoCont

Vyzkoušejte si HP PageWide – DEMO

Získejte špičkové výstupy s nízkými náklady pod kontrolou. Nechte si u nás spočítat financování firemního tisku měsíční paušální platbou. Zásobování spotřebním materiálem (tonery, inkousty, válce atd.) a údržbu i opravy tiskáren nechte na nás. Dodáte pouze papír. Získáte:

Kvalitu za výbornou cenu, na kterou se můžete spolehnout. Po ukončení kontraktu vám zůstává kvalitní a dále využitelné zařízení.

Fenomenální rychlost tisku. Nejvyšší rychlost tisku v dané třídě od společnosti HP až 75 stran za minutu

Nejbezpečnější tisk s  ochranou vašich zařízení, tisků, dat a dokumentů.

Společně s nejkomplexnějším zabezpečením, extrémně nízkými provozními náklady ve své třídě při nižší spotřebě energie. Ideální pro 5členné až 15členné týmy s tiskem do 7 500 stran za měsíc. Za jednu černobílou tiskárnu A4 třídy Enterprise včetně materiálu a údržby pro vytištění 1000 stran měsíčně zaplatíte po dobu 36 měsíců jen 1 100 Kč bez DPH.

Vyzkoušejte si naše DEMO stroje!

Více info

Solární klávesnice Logitech K750

Kdykoli je k dispozici zdroj světla, tato klávesnice se sama dobíjí. Rozlučte se tedy s bateriemi, nabíječkami a napájecími kabely. V nepříznivých světelných podmínkách vydrží 3 měsíce. Kontrola stavu baterií probíhá přes aplikaci.

2 017 | 2 440 s dph
Více info

Interaktivní eBoard Samsung

65“ nebo 75“ monitor, který nahradí klasickou nebo interaktivní tabuli. Je to vlastně dotykový počítač AIO se čtyřjádrovým CPU a operačním systémem Tizen, s LAN a WIFI připojením. Ovládací prvky a USB porty se nacházejí netradičně také na čelním rámečku, pasivní stylus je přichycený zboku. Kreslit mohou až čtyři uživatelé zároveň.

69 900 | 84 579 s dph
Více info

Vysoká užitná hodnota a rychlost

MF tiskárna HP PageWide Pro 477dw představuje kombinaci nejnižších celkových nákladů na vlastnictví, kvality tisku a rychlosti. Získejte bohaté funkce zabezpečení a nízkou spotřebu energie. Rychlost tisku Až 40 str./min. Duplexní tisk, ADF podavač dokumentů, vstupní zásobník na 500 listů. Vstupy: USB, ethernet WiFi.

10 566 | 12 785 s dph
Více info

Profesionální barevný tisk za nízké náklady

S HP PageWide Enterprise Color MFP 586dn tiskněte barevně v profesionální kvalitě na různé druhy papíru. Pozoruhodná užitná hodnota, perfektní pro kancelářské použití. Rychlost tisku až 75 str./min, funkce šifrovaného přímého tisku. S volitelnými kazetami s vysokou výtěžností vytisknete až 2,5krát více stránek.

39 974 | 48 369 s dph
Více info

Mějte náklady pod kontrolou

HP OfficeJet Pro 8725 All-in-One vyhovuje požadavkům moderní kanceláře i běžnému uživateli. Nabízí barevný tisk v profesionální kvalitě s náklady na stránku až o 50 % nižšími než u laserových tiskáren. Oboustranný tisk, kopírování, skenování, faxování. Rychlost ČB tisku 24 str./min, barevně 20 str./min. Připojení USB, WiFi, LAN.

2 231 | 2 700 s dph
Více info

Špičkové řešení pro malé podniky

Model MF735Cx nabízí dokonalou kombinaci pohodlí a inovací, ideální pro malé a střední podniky. Barevná laserová MF A4 tiskne rychlostí až 27 str./min, rozlišení 1200 x 1200, max. měsíční zatížení 50 000 stran. Zabezpečení, mobilní tisk, oboustranný tisk. Rozhraní: USB 2.0, Ethernet, WiFi.

11 284 | 13 654 s dph
Více info