Získejte úplný přístup, kontrolu a ochranu pro e-mailová data aplikace Office 365

Společnost Microsoft v rámci aplikace Office 365 poskytuje širokou řadu výkonných funkcí – komplexní zálohování dat aplikace Office 365 však mezi ně nepatří. Veeam Backup pro Microsoft Office 365 u dat aplikace Office 365 eliminuje riziko ztráty přístupu a kontroly – vaše data jsou tak vždy mimořádně dostupná a chráněná.

Nikdy neztraťte přístup ke svému e-mailu
Ať už jste na službu Office 365 přešli zcela, využíváte hybridní implementaci Exchange a Office 365 nebo nabízíte služby zálohování Office 365, vaše obchodní cíle se nemění. Musíte si udržet kontrolu nad svými daty a mít možnost zálohování a obnovy dat Office 365 po ruce. Veeam® Backup pro Microsoft Office 365 umožňuje organizacím eliminovat riziko ztráty přístupu k e-mailovým datům Office 365 a zajišťuje dostupnost pro uživatele.

I se službou Office 365 jsou to vaše data

Microsoft Office 365 umožňuje dostupnost Always-On Enterprise kdekoli a kdykoli bez nutnosti provozovat vlastní e-mailovou infrastrukturu. Nabízí také vynikající způsob, jak minimalizovat náročnost na vybavení onsite a uvolnit si zdroje IT. I když společnost Microsoft provozuje infrastrukturu, nezastupuje vaši povinnost udržovat zálohy svých dat Office 365. Se službou Office 365 jsou to vaše data — vy je ovládáte a vy odpovídáte za jejich ochranu.

S řešením Veeam Backup pro Microsoft Office 365 můžete:

  • Převzít kontrolu nad daty Office 365 své organizace
  • Zkrátit čas a snížit úsilí nutné k vyhledávání a obnově e-mailových dat
  • Zajistit ochranu v případě scénářů ztráty dat, se kterými nepočítá služba Microsoft
  • Usnadnit migraci e-mailových dat mezi službou Office 365 a onsite systémem Exchange

Zálohování Office 365 a Exchange onsite

Z různých důvodů (např. kvůli pravidlu zálohování 3-2-1, k usnadnění úkonů eDiscovery či kvůli interním zásadám a dodržování předpisů) je nutné bezpečně zálohovat e-mailová data Office 365 do jiného umístění. Nejdůležitější však je zmírnit riziko a mít klid, když víte, že až to bude potřeba, budete moci obnovit data uživatelů!

Díky řešení Veeam Backup pro Microsoft Office 365 můžete dohledávat položky poštovních schránek Office 365 Exchange Online (e-mail, kalendář a kontakty*) v cloudové instanci Office 365 a unikátně tato data poštovních schránek zálohovat ve stejném formátu, který systém Microsoft Exchange využívá nativně — databáze archivů Extensible Storage Engine (ESE), známá také jako Jet Blue. Můžete také zálohovat Exchange onsite využitím stejných rozhraní API jako v případě Office 365, čímž se sníží dopad provozování vlastní infrastruktury Exchange a umožní se častější zálohování dat e-mailů vašich uživatelů.

Obnovování e-mailů, kalendářů a kontaktů Office 365
Nespokojte se s málem — žádejte rychlou a efektivní obnovu položek poštovních schránek Office 365 s nejlepším granulárním obnovením. Integrovaný Veeam Explorer pro Microsoft Exchange umožňuje rychlé vyhledávání a obnovu jednotlivých položek poštovních schránek jak v archivovaném obsahu Office 365, tak v onsite zálohách Exchange. Položky poštovních schránek lze obnovovat přímo do poštovních schránek Office 365, onsite poštovních schránek Exchange, ukládat jako soubory, poslat e-mailem jako přílohu či exportovat ve formátu PSTY.

eDiscovery pro e-mailové archivy Office 365
Bez místní kopie dat může být dohledávání e-mailů kvůli zákonným povinnostem či dodržování předpisů nákladné a časově náročné a může v konečném důsledku představovat výrazné narušení běžné obchodní činnosti. Ne však s řešením Veeam! K provádění úkonů eDiscovery v e-mailových archivech Office 365 můžete využívat známé pokročilé funkce vyhledávání a flexibilní možnosti obnovy a exportu, které nabízí nástroj Veeam Explorer pro Microsoft Exchange. Je to stejně snadné jako s onsite zálohami serverů Exchange.

* Podpora SharePoint Online a OneDrive pro firmy bude brzy k dispozici ve verzi Veeam Backuppro Microsoft Office 365 v2!

Zkušební verze na 3 měsíce zdarma zde.