Phishing test – unikátní test odolnosti vůči phishingu

Rychlé provedení a dostupnost pro každou organizaci

Každý den se na vaše uživatele valí lavina podvodných emailů. Jednou předstírají, že jsou z České pošty, jindy zase, že obsahují faktury. Stačí jedno kliknutí a počítač i potažmo celá vaše síť je nakažena. Je jedno, jestli bude počítač uzamčen vyděračským Cryptolockerem nebo se změní v zombie, která bude čekat na povel neznámého zločince, vždy utrpíte škodu. Škodu na majetku, času, reputaci. Škodu, která znamená ztrátu produktivity a peněz!

Jak se bránit? V první řadě zjistěte, jak na tom vaši uživatelé jsou s unikátním testem odolnosti vůči phishingovým útokům. Společnost AutoCont je připravena otestovat vaše uživatele pomocí testu odhalujícího procento uživatelů, kteří kliknou na podvodný email. Poznejte nebezpečí, které vám hrozí a skutečnou, konkrétní úroveň hrozby.

Ve spolupráci s vámi připravíme email, který bude obsahem a formou připomínat podvodné emaily. Vložíme do něj link nebo přílohu stejně, jak to provádějí podvodníci. Náš link nebo příloha samozřejmě nebude obsahovat škodlivý kód. Email odešleme ze zfalšované adresy na vybraný vzorek vašich uživatelů. Budeme sledovat kdo a kdy na odkaz klikl nebo otevřel přílohu. Výsledky pak zpracujeme do přehledné zprávy. Jediné co budeme potřebovat je, aby váš antispamový systém neblokoval domluvené adresy.